Робимо прибутковий бізнес на розведенні курей

 1. Бізнес по вирощуванню і розведенню курей
 2. Бізнес-план по розведенню курей
 3. Характеристики та прибутковість своєї птахоферми

Розведення курей - порівняно простий бізнес, який не потребує спеціальному обладнанні, глибоких знаннях і великих інвестиціях Розведення курей - порівняно простий бізнес, який не потребує спеціальному обладнанні, глибоких знаннях і великих інвестиціях. Це легко пояснюється: курка - домашня, невибаглива птах, дає прибуток пером і яйцями.

Для втілення цієї бізнес-ідеї досить мати в розпорядженні заміський ділянку і вільний час. За відсутністю останнього, можна найняти людину, яка доглядатиме за птахівництвом.

Бізнес по вирощуванню і розведенню курей

Особливості курячого яйця

Крім того, яйця - єдиний продукт, який ми звикли отримувати в «природного упаковці». Яйце, отримане від здорової несучки, стерильно і вільно від мікроорганізмів, що позитивно впливає на термін зберігання.

Розведення курей-несучок як бізнес, як вибрати курку-несучку

Хороші пізнання в особливостях екстер'єру і конституції особин дуже корисні і, при покупці, дозволять вибрати кращих курей-несучок Хороші пізнання в особливостях екстер'єру і конституції особин дуже корисні і, при покупці, дозволять вибрати кращих курей-несучок. Певний екстер'єр і конституція курей, залежить, перш за все, від породи. Але в рамках порід яєчного напрямку вони можуть відрізнятися лише незначно. Зазвичай відмінності полягають в формі гребеня, забарвленням оперення і кольорі плюсен. Яку ж породу курей-несучок вибрати?

На що потрібно звернути увагу при виборі курки-несучки:

 • голова повинна мати невеликі розміри і овальну форму;
 • дзьоб - трохи підігнути вниз, невеликого розміру. Залежно від породи може мати біло-рожевий, жовтий, чорний або коричневе забарвлення;
 • очі повинні бути трохи опуклими і блискучими;
 • вушні мочки - невеликі, овальної форми, білого кольору;
 • сережки у молодої несучки повинні бути яскраво-червоними. Зі зниженням активності яйцекладки вони зменшуються в розмірі і бліднуть;
 • шия повинна бути середньої довжини і мати добре розвинені пір'я;
 • груди - виступає вперед, широка;
 • область грудної кістки (хлуп) - пряма з хорошими м'язами;
 • живіт (кочень) - ємний і м'який;
 • спина - пряма і широка;
 • лапи повинні бути середнього розміру, коричневою, жовтою або чорного забарвлення;
 • крила - великі, щільно прилягають до корпусу;
 • хвіст - довгий.

Звичайно, одних тільки природних якостей породи недостатньо. Для активної яйцекладки кури повинні отримувати необхідну кількість вітамінів, мінералів. Важливу роль відіграє і місце утримання.

Дізнайтеся, наскільки вигідно  кролівництво як бізнес  : Тонкощі виробництва і складання бізнес-плану Дізнайтеся, наскільки вигідно кролівництво як бізнес : Тонкощі виробництва і складання бізнес-плану.

Скільки коштує відкрити магазин продуктів: розрахунок витрат та прибутку - в нашому матеріалі .

Як заповнювати касову книгу в паперовому та електронному вигляді: http://bsnss.net/organizatsiya-biznesa/otchetnost/kassovaya-kniga.html

Бізнес-план по розведенню курей

Якщо ви вирішили розводити курей в промислових масштабах, вам обов'язково потрібно ознайомитися зі спеціальною літературою з розведення цієї птиці, а також прорахувати всі індівідеальние особливості саме вашої ситуації. Приблизний бізнес-план курячої ферми включає в себе такі пункти:

 1. Перш за все необхідно облаштувати приміщення для утримання та розведення курей. Для цих цілей підійде звичайний сарай, навіть не капітального типу. Зібрати його можна з дощок і обов'язково утеплити. Найчастіше для курника використовують такий варіант: закопують чотири опорних стійки, з обох сторін оббивають їх дошкою. У вийшов проміжок засипають і утрамбовують дерев'яну тирсу. Готову конструкцію накривають дахом.
 2. Усередині курника обов'язково потрібно встановити сідало. Сідало являє собою звичайну жердина, підвішену на відстань 60-100 см. Від землі.
 3. Потім - спорудити гнізда, в яких несучки будуть відкладати яйця. Гнізда можна зробити у вигляді звичайних полиць з настиланням з сіна або соломи. Бажано зробити кілька гнізд, щоб одночасно могло вміститися кілька птахів. Пол в курнику потрібно вистелити соломою, сіном або тирсою.
 4. Тепер - придбати корм. Кури не дуже вибагливі: їх можна годувати практично всіма хлібними і рослинними відходами. Влітку вони самі можуть знайти собі прожиток. Але щоб отримати активну яйцекладку і хороший приріст маси, курей потрібно підгодовувати вітамінними добавками.
 5. В якому віці краще купувати курей? Якщо купувати курчат, то можна добре заощадити зараз, але з'явиться ризик отримати значні втрати в майбутньому. Курчата вимагають особливих умов і догляду. Крім того, існує ймовірність придбати птицю, не тої статі. Тому бажано купувати курей з вираженою статевою приналежністю. Це приблизно 2-3 місячні особини.
 6. Пам'ятайте: на 10 несучок, повинен бути один півень, в іншому випадку запліднених яєць не буде!
 7. Середня ціна 3-місячних курей варіюється в діапазоні 70 - 100 рублів за штуку. З огляду на, що при нормальних умовах уже на 5-му місяці життя курка починає нестися, вигода дуже помітна.
 8. Бажано заздалегідь представляти цілі розведення курей. Якщо ви не змогли визначитися з основним завданням вашої птахоферми, можна придбати для початку 10 голів м'ясної породи курей і 10 несучок. Надалі вже можна буде підкоригувати необхідну кількість, враховуючи цілі. Особливо враховуючи, що на наступний рік деякі несучки виведуть своє потомство, дворове поголів'я додасться і питання вирішиться сам собою.

Характеристики та прибутковість своєї птахоферми

Щоб зрозуміти реальну вигоду від своєї птахоферми, і курячого бізнесу з нуля потрібно зробити невеликі розрахунки:

Продаж курячих яєць як бізнес - досить вигідний спосіб почати свою справу.

Також пропонуємо вам ознайомитися з відео за самостійним розведення курей.

Корисні статтіКорисні статті:

Яку ж породу курей-несучок вибрати?
В якому віці краще купувати курей?