рекомендації | Електротехнічна Компанія Меандр

Лист подяки від ТОВ "Завод трансформаторних підстанцій СЕТ" Лист подяки від ТОВ Завод трансформаторних підстанцій СЕТ   ТОВ Завод трансформаторних підстанцій СЕТ висловлює подяку за довгострокове, успішну співпрацю і уважне ставлення;  бажає процвітання і подальших успіхів у реалізації нових проектів

ТОВ "Завод трансформаторних підстанцій СЕТ" висловлює подяку за довгострокове, успішну співпрацю і уважне ставлення; бажає процвітання і подальших успіхів у реалізації нових проектів.

Лист подяки від ВАТ "ЗІРКА-ЕНЕРГЕТИКА"

ВАТ "ЗІРКА-ЕНЕРГЕТИКА" висловлює глибоку вдячність і щиру подяку за якісну і своєчасну поставку реле протягом 15 років; висловлює впевненість в збереженні дружніх відносин і подальшому взаємовигідному і плідній співпраці. Стабільні відвантаження дозволяють ВАТ "Зірка-ЕНЕРГЕТИЦІ" безперебійно здійснювати свою виробничу діяльність.

Лист подяки від ТОВ "Ліал-ЕЛЕКТРО"

ТОВ "Ліал-ЕЛЕКТРО" висловлює слова подяки за взаємовигідне співробітництво, взаєморозуміння і просто хороші людські відносини.

Лист подяки від ТОВ "04кв"Лист подяки від ТОВ 04кв

ТОВ "04кв" висловлює подяку за взаємовигідне співробітництво і добропорядні партнерські відносини; бажає виробничих успіхів, економічного і фінансового благополуччя, зміцнення і розвитку співробітництва.

Лист подяки від ТОВ "ЕНЕРГОМАШПРОЕКТ"Лист подяки від ТОВ ЕНЕРГОМАШПРОЕКТ

Наше підприємство регулярно використовує продукцію Вашого підприємства в своїх розробках і виробництві систем управління комплексів гаопереработкі протягом длдітельного часу. Ми повністю задоволені якістю виробів, що постачаються і оперативністю у вирішенні виробничих питань поставок. Крім того, застосування Ваших систем дозволило підвищити технічний рівень і надійність в експлуатації нашої продукції. Висловлюємо подяку за який проявляють оперативність і конструктивний підхід при виконанні наших замовлень. Сподіваюся на подальше продовження плідної співпраці. Лист подяки від ТОВ "АВТОМАТИКА ПРЕМІУМ" Наше підприємство регулярно використовує продукцію Вашого підприємства в своїх розробках і виробництві систем управління комплексів гаопереработкі протягом длдітельного часу Дозвольте висловити щиру подяку за плідну співпрацю. Завдяки Вашим зусиллям, наша компанія придбала нових клієнтів і розширила спектр своєї діяльності.
Ми щиро сподіваємося, що в майбутньому Ви як і раніше залишитеся в списку наших партнерів. У свою чергу ми обіцяємо віддячити Вас якісною і гідною роботою, що задовольняє потреби всіх наших клієнтів.
Бажаємо Вам і всьому Вашому доброзичливому колективу успіхів на пофессіональном терені і процвітання! Лист подяки від ТОВ "МІНІМАКС" ТОВ «Мінімакс» висловлює Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Завдяки Вашим зусиллям, наша компанія придбала нових клієнтів і розширила спектр своєї діяльності.
Ми щиро сподіваємося, що в майбутньому наші партнерські відносини залишаться взаємовигідними і плідними.
Бажаємо Вам і всьому Вашому доброзичливому колективу успіхів на професійній ниві і процвітання! Лист подяки від ТОВ "Енерго-ОН" Висловлюю Вам слова подяки за сформовані довірчі двосторонні взаємовигідні взаємини між нашими компаніями.
Зі свого боку хочу відзначити професіоналізм, і високий рівень знань співробітників ЗАТ «МАНДРИ». Застосування нових і сміливих рішень дозволяє здійснювати випуск продукції, яка не має аналогів по співвідношенню ціна / якість. Підтвердженням тому є постійне зростання попиту на Вашу продукцію, як з боку Російських, так і зарубіжних компаній.
Бажаю Вам і Вашим співробітникам успіхів і процвітання. Лист подяки від ТОВ "Віват Енерго" Група компаній «VIVAT» висловлює свою щиру подяку всьому колективу професіоналів Електротехнічній компанії «МАНДРИ». За багаторічний період співробітництва пройдено великий спільний шлях. Згодом, бренд Вашої продукції перетворився в ім'я загальне, що має на увазі незмінна якість, універсальність і технологічність.
Ваша продукція по праву зайняла своє місце в ряду іменитих виробників. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти в ногу з часом і на два кроки попереду конкурентів.
Зі свого боку обіцяємо не відставати від Вас.
Сподіваємося на довгострокове взаємовигідне співробітництво. Лист подяки від ТОВ НПК "Електроенергетика" Компанія ТОВ НПК "Електроенергетика" висловлює вдячність всьому колективу ЗАТ "МАНДРИ" за багаторічну плідну співпрацю. За час нашої спільної роботи значно розширився асортимент продукції, що випускається підприємством ЗАТ "МАНДРИ".
Наприклад, лінійка пристроїв захисту від перенапруги УЗМ стала користуватися заслуженою популярністю у споживачів. Бажаємо підприємству ЗАТ "МАНДРИ" процвітання і нових унікальних розробок!