Оригінальний бланк сертифіката

З 1 лютого 2014 року в обіг введено бланки Сертифікатів на післягарантійне обслуговування та допомогу на дорогах Porsche Assistance нового зразка.

Зовнішній вигляд нового бланка Сертифікату:

Відмінні риси бланка Сертифікату на післягарантійне обслуговування та допомогу на дорогах Porsche Assistance:

  • Унікальний ідентифікаційний номер Сертифіката (в лівому верхньому куті), нанесений спеціальним типографським способом.
  • Голограма із зображенням герба Porsche (в правому верхньому куті) унікального дизайну.

Звертаємо Вашу увагу, що бланки сертифікатів, оформлені з 1 лютого 2014 року і мають відмінності від вищеописаного бланка, є недійсними і не підлягають активації в спеціалізованих онлайн-системах Porsche. Як наслідок, Ваш автомобіль не може бути обслужений офіційними дилерами Porsche в рамках Сертифікату.

На що слід звертати увагу при оформленні Сертифіката:

  • Сертифікат може бути оформлений тільки діючими офіційними дилерами Porsche.
  • Всі бланки виготовлені друкарським способом і можуть заповнюватися офіційними дилерами або вручну, або за допомогою матричного принтера. Офіційні дилери не мають можливості друкувати оригінальні бланки самостійно.
  • Голограма виготовлена ​​за спеціальною технологією. При спробі переклеїти голограму на інший бланк, вона ламається, а частина зображення залишається на старому бланку.

У разі виникнення питань звертайтеся до Вашого офіційного дилера Porsche - Порше Центр Краснодар по телефону +7 (861) 255-30-30.

Умови Сертифікату на післягарантійне обслуговування