«Росгосстрах» проти шахраїв ОСАГО

 1. Увага! Завжди перевіряйте, на якому сайті ви оформляєте поліс! На сайті Російського союзу автостраховиків...
 2. Преса про шахраїв у сфері ОСАГО
 3. ТВЦ: Страховики виявили нову схему шахрайства з електронним ОСАГО
 4. «Ділове ранок» на НТВ розповідає про шахрайство в сфері ОСАГО
 5. Як уберегти себе від телефонного шахрайства?

Увага! Завжди перевіряйте, на якому сайті ви оформляєте поліс!

На сайті Російського союзу автостраховиків вказані адреси сайтів всіх страхових компаній , У яких є ліцензія на продаж електронного ОСАГО. Перш ніж оформляти поліс на обраному вами сайті, обов'язково переконайтеся, що він є в цьому списку і дійсно належить обраної вами страхової компанії, а не є підробкою.

www.RGS.ru
Єдиний офіційний сайт компанії «Росгосстрах»

З 2016 почастішали випадки шахрайства із страховими полісами, в тому числі з полісами електронного ОСАГО. Шахраї використовують різні способи обману, але результат завжди один - підроблений поліс, який не допоможе вам в разі ДТП!

Щодня з'являються нові шахрайські сайти, які імітують бренд компанії «Росгосстрах» і пропонують купити у них паперове або електронне ОСАГО. Такі сайти симулюють розрахунок тарифу і підготовку поліса і надсилають липову папірець за ваші гроші!

Чи не оформляйте страхові поліси на невідомих сумнівних сайтах! Такі поліси ніколи не пройдуть перевірку в ГИБДД і не захистять при страховому випадку, що б не обіцяв недобросовісний продавець і які б знижки не пропонував!

Як визначити справжній сайт

Яндекс позначає спеціальним значком сайти організацій, які занесені до єдиного державного реєстру суб'єктів страхової справи ЦБ РФ. Сайти з такою позначкою в пошуковій видачі гарантовано справжні і безпечні для використання.

Преса про шахраїв у сфері ОСАГО

Ми з радістю відзначаємо, що засоби масової інформації звертають все більше уваги на проблеми шахрайства в сфері електронного ОСАГО. Публікуємо посилання на ці матеріали в надії, що ошукані шахраями громадяни зважаться звернутися в поліцію - недобросовісних посередників і комп'ютерних шахраїв можна і потрібно закликати до відповіді!

ТВЦ: Страховики виявили нову схему шахрайства з електронним ОСАГО

 • Шахраї торгують в Інтернеті підробленими полісами ОСАЦВ
  На Камчатці почастішали випадки шахрайства з електронними полісами ОСАЦВ. Тільки за минулий тиждень жертвами аферистів стали п'ять жителів Петропавловська.
  Джерело: Мережеве видання «Інформаційне агентство« Кам 24 »

 • Чоловік засуджений до обов'язкових робіт за підроблений поліс ОСАГО
  Мировий суддя судової ділянки № 3 м Киштима Челябінської області визнала винним автовласника Дмитра Милосердова у використанні завідомо підробленого поліса ОСАЦВ.
  Джерело: Агентство Страхових Новин

 • Челябинское МВС затримало трьох водіїв з фальшивими полісами ОСАЦВ
  Володарів підроблених полісів ОСАЦВ затримали в Челябінську, Магнітогорську і Верхньоуральськ районі. Експертиза підтвердила, що поліси є фальшивими.
  Джерело: Агентство Страхових Новин

 • Суд оштрафував трьох автовласників за використання підробленого ОСАГО
  Світові судді Пластовского району Челябінської області визнали трьох автовласників винними в явному використанні підроблених полісів ОСАЦВ і призначили їм кримінальне покарання у вигляді штрафів в 5 тис. Р. і 7 тис. р.
  Джерело: Агентство Страхових Новин

 • МВС розслідує два випадки продажу підроблених полісів е-ОСАГО
  Мешканка Іванівській області повідомила в обласне управління МВС про те, що куплений нею електронний поліс ОСАГО виявився підробленим. На наступний день в УМВС РФ по Астраханській області надійшло аналогічну заяву від іншого автовласниця.
  Джерело: Агентство Страхових Новин

 • ЦБ розповів про новий спосіб шахрайства з електронними ОСАГО
  Шахраї оформляють найдешевший поліс, потім за допомогою графічного редактора змінюють, наприклад, дані про потужності автомобіля.
  Джерело: ТАСС

 • Базова нестикування: як шахраюють з електронними полісами ОСАЦВ
  До 10% проданих цього року електронних полісів ОСАЦВ можуть містити недостовірні дані. Їх надають страховим компаніям без відома автовласників посередники, які домагаються для себе мінімальної ціни поліса.
  Джерело: РосБізнесКонсалтинг (РБК)

 • Мешканка Новокузнецька перерахувала гроші автошахраїв з сайтом в Лос-Анджелесі
  Поліцейські Новокузнецька проводять перевірку за фактом шахрайства в сфері страхування, повідомила 7 серпня прес-служба МВС Кемеровської області. Шахраї викрали гроші з банківського рахунку жінки при оформленні страхового поліса ОСАЦВ онлайн. Збиток склав близько 5,6 тис. Р.
  Агентство Страхових Новин

 • Торговці фальшивим ОСАГО отримали реальні терміни
  Набережночелнінскій міської суд 29 травня оголосив вирок групі з 10 чоловік, які звинувачувалися в створенні організованого злочинного співтовариства з виготовлення і продажу підроблених полісів ОСАЦВ. П'ять членів злочинного співтовариства засуджені до позбавлення волі до трьох років в колоніях суворого і загального режиму.
  Агентство Страхових Новин

 • Йошкаролінец втратив 7 000 р. на «сайті-двійника»
  Житель Йошкар-Оли вирішив купити ОСАГО на сайті в інтернеті, але після того як перевів гроші, виявив, що ресурс перестав працювати. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 159 КК РФ (шахрайство).
  Агентство Страхових Новин

 • Житель м Іваново втратив 7 115 р. на шахрайському сайті
  Житель м Іваново купив ОСАГО в інтернеті, але виявилося, що обраний ним сайт не має відношення до страхової компанії. Чоловік звернувся в поліцію, вирішується питання про порушення кримінальної справи.
  Агентство Страхових Новин

 • Жителі Марій Ел стали жертвами шахраїв ОСАГО
  Двоє жителів республіки Марій Ел заплатили по 4 тис. Р. за підроблене ОСАГО на шахрайському сайті. Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 159 КК РФ (шахрайство).
  Агентство Страхових Новин

«Ділове ранок» на НТВ
розповідає про шахрайство в сфері ОСАГО

Ознаки підробленого електронного ОСАГО. Як не стати жертвою шахраїв ОСАГО

 • У назві компанії-продавця згадуються слова єдиний агент, агент, брокер, терміново, швидко, онлайн.
 • Будьте обережні, якщо адреса сайту закінчується на .com, .website, .Москва, .online або навіть .рф.
 • Уважно перевіряйте адресу сайту в адресному рядку браузера. Тільки так ви переконаєтеся в його справжності. На зображенні показана адресний рядок браузера, в якій вказана адреса офіційної сторінки про еОСАГО на сайті «Росгосстраха»:
 • Фальшиві рекламних оголошень в Яндексі нібито від імені компанії «Росгосстрах». Наш офіційний адреса - тільки www.rgs.ru! Приклади шахрайських оголошень:


 • До оплати приймаються небанківські карти, а електронні гаманці, електронна валюта. «Росгосстрах» приймає до оплати тільки банківські карти.
 • Росгосстрах ніколи не приймає оплату через Яндекс.Деньги!

  Деньги

 • Немає реєстрації особистого кабінету при офомленіі електронного ОСАГО - ознака 100% шахрайства.
 • Лист з полісом приходить не з офіційного адреси страхової компанії. Наприклад, всі офіційні email-адреси «Росгосстраха» закінчуються на @ rgs.ru.
 • Лист з полісом не містить спеціального вкладення - електронного цифрового підпису компанії.
 • Чи не приходить підтвердження про оформленому полісі від РСА. Зазвичай воно відправляється одночасно з електронним полісом з email-адреси [email protected]
 • Застарілий формат бланка електронного ОСАГО або грубо зроблена копія бланка електронного ОСАГО.
 • Бланк підписаний прізвищем людини, яка не є співробітником «Росгосстраха». Наприклад, якщо ви бачите на полісі прізвище Вернухов Е. А. - це 100% підробка, такого співробітника в «Росгосстраха» немає.

Ознаки шахрайства при покупці паперового ОСАГО (на бланку)

Почастішали випадки масового поширення підроблених полісів ОСАЦВ в регіонах по всій території РФ. Зовні підроблені поліси НЕ відрізняються від справжніх: вони виготовлені друкарським шляхом з використанням різних засобів захисту (водяні знаки, металізовані нитки і ін.), Що застосовуються Держзнаком Росії.

 1. Продавець по телефону нав'язливо пропонує кур'єра або надіслати поліс поштою.
 2. Продавець, представившись співробітником «Росгосстраха», веде переписку з приватного адреси email (адреса повинна завжди закінчуватися на @ rgs.ru).
 3. Продавець висилає пропозиції з мобільних додатків (WhatsApp, Viber).
 4. Продавець не запитав номер вашого попереднього поліса ОСАЦВ.
 5. У кур'єра немає з собою посвідчення особи (наприклад, паспорта).
 6. В Контакт-центрі «Росгосстраха» (номер: 8-800-200-0-900) вам повідомляють:
  • що на бланках, які планує оформляти ваш кур'єр, вже укладені інші страхові договори;
  • бланки страхового поліса і квитанції не видавались тією організацією, яку представляє кур'єр відповідно до поданої довіреністю;
  • поліс і квитанція за даними Контакт-центру видані різним особам.
 7. Кур'єр (продавець) оформляє страховий поліс рукописно.
 8. Кур'єр (продавець) пропонує купити ОСАГО зі значною знижкою або за ціною торішнього поліса.
 9. Кур'єр (продавець) відмовляються приймати оплату в безготівковій формі.
 10. Дані про представника продавця (агентстві) різні на кутовому штампі і на печатки організації.
 11. На кутовому штампі і друку організації вказано філія компанії, відмінний від регіону вашого місцезнаходження.
 12. На кутовому штампі і друку організації є граматичні помилки, невірно вказана адреса представництва, ІПН.
 13. При оформленні страхового поліса продавець (кур'єр) не вдається до базі даних РСА для обліку страхової історії або вписує некоректний КБМ.

Список шахрайських сайтів, нібито продають електронне ОСАГО

Посередництво в сфері продажів електронного ОСАГО заборонено законом. Це означає, що електронні поліси можуть продавати тільки страхові компанії, але не брокери і не агенти. Ми активно боремося з сайтами-шахраями і закриваємо їх, але і ви повинні бути пильні. Публікуємо адреси шахрайських сайтів, про які нам стало відомо:

Нове http: //страхованіе-в-москве.рф
Дане агентство неправомірно використовує на своєму сайті зображення фірмового знака «орел» і найменування нашої компанії в контекстній рекламі, тим самим порушує законодавство в галузі використання товарних знаків.

нове https://prosto.insure
У зв'язку з багаторазовим порушенням права компанії «Росгосстрах» на власні товарні знаки, ПАТ СК «Росгосстрах» розриває партнерську угоду з даними інтернет-агрегатором і застерігає користувачів від передачі своїх персональних даних на цей сайт, а також від придбання полісів за допомогою даного сервісу.

нове http://polisy-service.com
http://e-osago-polisy.ru
http://e-servicen.online
http://el-servicen.com
http://e-rgss.ru
http://e-osagorus.com
http://polisergs.ru
http://polis-ergs.ru
http://e-osagorgs.ru
http://epolisrgs.ru
http://eosago-rgs.ru
http://e-rgsosago.ru
http://osago-rgs.ru
Будьте уважні: це дуже точна копія сайту «Росгосстраха», деякі посилання з цієї сторінки навіть ведуть на офіційний сайт нашої компанії. Сайт пропонує перерахувати оплату за псевдополіс на електронний гаманець, що є очевидною ознакою шахрайства. Перевіряйте, куди ви зараховуєте свої гроші. «Росгосстрах» не приймає оплату на електронні гаманці!

нове http://e-osago-polisy.ru
http://e-osago-online.website, http://e-osago-polis.com/ (а також http://agent.e-polis-osago.com і http: //rgs.e-osago .online /)

«Єдиний агент» і «E-osago.online» - це шахраї! Вони продають фальшиві поліси на бланках «Росгосстраха».

нове http://www.e-osago.website
Продають фальшиві поліси на бланках «Росгосстраха».

http://esago.online
Шахрайський сайт, який представляється як ТОВ «РГС», що не має нічого спільного з компанією ПАТ СК «Росгосстрах». Будьте пильні, не вірте шахраям! Перевіряйте адреси офіційних сайтів страхових компаній через список ліцензованих продавців еОСАГО на сайті РСА .

http://www.rgs.smart-policy.ru
Шахрайський сайт, який незаконно використовує логотип «Росгосстраха» і тексти офіційного сайту, а також пропонує страхові продукти під виглядом нашої компанії.

https://eosago.nethouse.ru
На цьому сайті надсилають нібито поліс ОСАГО на електронну пошту і при цьому просять перерахувати гроші онлайн з своєї банківської картки. Пам'ятайте: для оформлення електронного ОСАГО ви обов'язково повинні створити свій Особистий кабінет на сайті страхової компанії, а не направляти свої особисті документи сумнівним посередникам. Якщо ви оформляєте не електронний поліс, а звичайний, то його не присилати на електронну пошту, а доставляють на бланку суворої звітності.

http://rosgosstrah.online
Будьте уважні: це дуже точна копія сайту «Росгосстраха», деякі посилання з цієї сторінки навіть ведуть на офіційний сайт нашої компанії. Сайт пропонує перерахувати оплату за псевдополіс на електронний гаманець фізичної особи, що є очевидною ознакою шахрайства. Перевіряйте, куди ви зараховуєте свої гроші. «Росгосстрах» не приймає оплату на електронні гаманці!

http://eosagohelp.ru
Пам'ятайте, що посередництво при оформленні електронного ОСАГО заборонено законом. Крім того, що посередники можуть виявитися шахраями, вони не гарантують збереження ваших персональних даних в інтернеті так, як це роблять страхові компанії.

http: //росгосстрах-мос.рф
Шахрайський сайт, схожий на усічену версію офіційного сайту «Росгосстраха». Тут використані наші логотипи, тексти, скопійована структура і стиль сторінок.

http://rgs-broker.ru
Цей сайт обманює користувачів, кажучи, що співпрацює зі страховими компаніями. Партнерського договору при цьому зі страховою компанією не має. Користувачі переводять гроші за поліс ОСАГО, який на перевірку виявляється фальшивим.

http://rgs-online.ru
Цей сайт є точною копією нашої сторінки про електронний ОСАГО, включаючи логотип «Росгосстрах», фірмовий знак «орел». Будьте ласка гранично уважні!

http: //росгосстрах-осаго.москва

москва

http: //осаго-купіть.рф

рф

http://osago.ins-broker.ru

ru

http://osago-kasko-online.ru

ru

http://rosgostrah.ru

ru

http://rgs.blizko.ru

ru

http://rgs-r.ru

ru

http: //росгосстрах.страховая.москва/#top

http: //осаго.москва

http://getmenow.ru

ru

http://osagorosgosstrakh.ru

Як уберегти себе від телефонного шахрайства?

Останнім часом ми отримуємо повідомлення про те, що шахраї пропонують придбати поліси по телефону, представляючись співробітниками компанії «Росгосстрах». Такі дзвінки можуть бути вельми нав'язливими, а спілкування часто ведеться в некоректній формі (чого ніколи не дозволяють собі оператори контактного центру «Росгосстрах»). На жаль, поліси, реалізовані таким шляхом, також недійсні.

Сам по собі такий спосіб зв'язку досить зручний як для страхової компанії, так і для її клієнтів. Багато агенти «Росгосстраха» роблять дзвінки постійним клієнтам, нагадують про закінчення терміну дії поліса або пропонують нові продукти. Ми не закликаємо вас відмовлятися від спілкування з агентами по телефону, але просимо бути пильними.

Якщо спілкування ведеться в грубій, нав'язливою формі, або ви сумніваєтеся, що розмовляєте саме з агентом «Росгосстраха» - не приймайте рішення про покупку в момент бесіди. Для придбання поліса пізніше ви можете:

 • звернутися безпосередньо до свого агента (якщо раніше ви вже приходили в офіс),
 • зателефонувати на офіційний номер «Росгосстрах» 8-800-200-0-900
 • купити поліс онлайн на сайті www.RGS.ru

При підозрі на шахрайство або некоректному спілкуванні абонента, будь ласка, повідомте нам про це, залишивши звернення . Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів і репутації компанії, всі такі повідомлення розглядаються, а також вживаються заходи щодо виправлення ситуації.