Рада тижня: блокування певного типу контенту

В одному з минулих рад ми розповідали, як обмежити доступ до певних сайтів , Забезпечивши тим самим захист від неконтрольованого отримання інформації дитиною з Мережі. Але як бути впевненим, що сумнівний контент не потрапить до дитини за допомогою скачування? Як обмежити скачування фільмів, музики, архівів і програм, забезпечивши інформаційну безпеку своєї дитини, а заодно і гаманця, застрахувавши від «сюрпризів» у вигляді величезних рахунків за Інтернет? В одному з минулих рад ми розповідали, як   обмежити доступ до певних сайтів   , Забезпечивши тим самим захист від неконтрольованого отримання інформації дитиною з Мережі

Батьківський контроль в складі Kaspersky CRYSTAL дозволяє контролювати і обмежувати тип контенту, який ребенокзакачівает на комп'ютер. Всі спроби скачування будуть фіксуватися в звіті, переглядаючи який ви зможете дати дозвіл на скачування дійсно потрібного файлу.

Щоб встановити розмір забороняється до скачування контенту, у вікні Батьківський контроль навпроти облікового запису, під якою ваша дитина працює на комп'ютері, натисніть на кнопку Налаштування і звіти і в лівій частині вікна виберіть пункт Завантаження файлів.

Переконайтеся, що прапорець Включити контроль встановлений, а потім виберіть категорії ресурсів, які ви хотіли б заборонити для скачування під зазначеної обліковим записом.

Переконайтеся, що прапорець Включити контроль встановлений, а потім виберіть категорії ресурсів, які ви хотіли б заборонити для скачування під зазначеної обліковим записом

При спробі завантажити файл, що відноситься до забороненої категорії, дитина побачить наступне повідомлення:

При спробі завантажити файл, що відноситься до забороненої категорії, дитина побачить наступне повідомлення:

Про інші можливості компонента Батьківський контроль, ви можете прочитати на відповідних сторінках продуктів Kaspersky Internet Security 2013 і Kaspersky CRYSTAL .

Але як бути впевненим, що сумнівний контент не потрапить до дитини за допомогою скачування?
Як обмежити скачування фільмів, музики, архівів і програм, забезпечивши інформаційну безпеку своєї дитини, а заодно і гаманця, застрахувавши від «сюрпризів» у вигляді величезних рахунків за Інтернет?