Mobile-review.com Огляд Bluetooth-гарнітури Sony MDR-AS800BT

  1. Комплект поставки гарнітура насадки USB-кабель документація Цікавий продукт не тільки для...
  2. Час роботи
  3. якість звуку
  4. висновки

Комплект поставки
  • гарнітура
  • насадки
  • USB-кабель
  • документація

Цікавий продукт не тільки для бігу, але і для того людини, хто не любить дроти. Є захист від бризок і від поту, підтримуються aptX і NFC, гарна якість звуку і інші цікаві особливості.

Дизайн, конструкція

Даний зразок прибув прямо з Японії, буває іноді і таке, наша упаковка може трохи відрізнятися. До речі, про упаковку, в Sony з роками не змінюють підхід - відкрий, дістань все необхідне, інше викинь. Я пам'ятаю, для касетного плеєра Sony була схожа коробочка зі схожими картинками. А адже це було років двадцять тому.

А адже це було років двадцять тому

Гарнітура зроблена з приємного матеріалу, щось на зразок м'якої гуми, причому тут немає матових жорстких деталей. Все дуже приємно на дотик. На перемичці знаходиться невеликий блок, на ньому - область NFC, з підключенням до Sony Xperia Z3 не виникло ніяких проблем. Вага гарнітури - всього 16 грам.

Вага гарнітури - всього 16 грам

У компанії позиціонують пристрій як спортивне, так як тут є захист бризок, але мені здається, що вона підійде для будь-якої людини, і для спортсмена, і для того, хто переміщається по місту за допомогою різного громадського транспорту. Під час ходьби вона ніяк не заважає, не висять ніякі дроти. Страхітливі насадки в комплекті не повинні вас лякати, в вухах вони не відчуваються. Я спробував побігати на доріжці, навушники не випадають, вважаю, під час занять в залі все теж буде добре.

Я спробував побігати на доріжці, навушники не випадають, вважаю, під час занять в залі все теж буде добре

В описі зазначено, що є захист від поту, ймовірно, матеріал з особливою просоченням. У комплекті поставки є насадки чотирьох розмірів, кожна зі своїм кольором, щоб не переплутати.

Два слова про дизайн. Навушники виглядають здорово, їх зручно носити і на шиї, і в кишені, і в вухах. Добре зроблена заглушка порту microUSB, світловий індикатор мініатюрний, не приваблює увагу. Управління тут елементарне - одна кнопка, з її допомогою можна відповісти на виклик, зупинити трек і не тільки, продумано буквально все. Наводжу інструкцію з японського сайту Sony.

Зверніть увагу, тут є навіть регулювання гучності, управління відтворенням, перехід до наступного і до попереднього треку.

Якщо вам не подобається, як бовтається ділянку кабелю на шиї, його можна стягнути стрічкою з комплекту ось таким чином.

Та й носити гарнітуру можна теж двома способами. Або як у мене на фотках, з гнучкою насадкою для вушної раковини, або перекинувши кабель зверху, ви його використовуєте як дужку. У комплекті насадки трьох розмірів, вони потрібні для того, щоб гарнітура щільно сиділа в вусі.

У комплекті насадки трьох розмірів, вони потрібні для того, щоб гарнітура щільно сиділа в вусі

Час роботи

Для зарядки тут використовується стандартний кабель microUSB, заявлений час роботи - близько 4,5 години, функції швидкої зарядки тут немає. Для зарядки знадобиться близько двох з половиною годин.

Якщо вам здається, що 4,5 години - мало, то вам правильно здається. Це дуже мало за сучасними мірками. Але і самі навушники теж мініатюрні, так що порекомендую просто не забувати їх ставити на зарядку.

якість звуку

При підключенні до пристроїв на базі Android з'являється попередження про те, що використовується гарнітура з aptX, якість звуку гарна і з iPhone 6 Plus, і з Sony Xperia Z3. Непогані баси, досить високий рівень гучності, в цілому враження від музики позитивне.

Залишається сказати лише одне, гарнітуру можна використовувати одночасно з двома гаджетами, наприклад, з телефоном і ноутбуком. Якість передачі мови непогане, але сильно залежить від навколишнього шуму.

висновки

У роздробі гарнітура коштує близько 9 500 рублів, мені аксесуар сподобався. Зручно носити, гарна якість звуку, підтримується aptX, є захист від води, для бігу або для занять у спортзалі це одне з кращих пристроїв. Нехай вас не бентежить час роботи, зручність у використанні компенсує цей недолік.

Щодо ціни мені додати нічого. Раніше пристрій обійшлося б вам десь в 4 000 рублів, але ситуація на ринку змінилася.

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]