Сьогодні починається активна фаза військових навчань "Сі Бриз 2016"

Флот України на навчаннях представляють катери Державної прикордонної служби / mil.gov.ua

Про це сказав речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чорнобай. "До маневрів залучаються 25 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення українських, американських, румунських і турецьких ВМС. Близько 20 літаків і вертольотів", - сказав він.

Читайте також "За самовіддану працю": Полторак нагородив учасників "Сі Бриз 2016

Представник міністерства відзначив, що, крім кораблів ВМС, флот України на навчаннях представляють катери Державної прикордонної служби.

В ході активної фази, зазначив Чорнобай, учасники навчань практично відпрацюють дії багатонаціональних штабів та сил під час проведення міжнародної операції зі встановлення миру по стандартам провідних країн світу.

Він також зазначив, що напередодні під час водолазних тренувань здійснювався пошук, огляд і знешкодження підводних вибухонебезпечних предметів. При цьому вперше в рамках "Сі Бриз" військові застосовували новітнє підводне обладнання для виявлення та ідентифікації вибухонебезпечних предметів: підводні керовані роботи, антимагнітним спорядження, локатор бокового огляду і мобільний барокамеру.

Всього в багатонаціональних навчаннях "Сі Бриз 2016" беруть участь близько 4 тисяч військовослужбовців з 16 країн світу.

Як повідомляв УНІАН, навчання "Сі Бриз 2016" стартували 18 липня і триватимуть до 30 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter