Кращі і гірші місця для знайомств, де простіше познайомитися - поради психолога

 1. службові романи
 2. Друзі-свахи
 3. Любов по мережі
 4. Романтика міських вулиць
 5. Клуби та ресторани
 6. Геть маски і стереотипи!

Багато самотні люди віддали б півцарства тому, хто розповість їм, де зустріти людину для перспективних відносин Багато самотні люди віддали б півцарства тому, хто розповість їм, де зустріти людину для перспективних відносин. Де ж знаходяться ці правильні місця для вдалих знайомств? Ми не претендуємо на нагороду, але вирішили провести своє дослідження.

Більше 3000 читачів порталу interfax.by взяли участь в опитуванні на тему «Де ви зустріли свою любов?». Кожна історія кохання гідна окремого розгляду, але для нас було головним намалювати загальну картину.

Зізнатися чесно, ми були здивовані результатами опитування. Лідери нашого ТОПу регулярно фігурують в глянцевих журналах як Найневдаліші місця для знайомств. Але якщо більшість учасників опитування змогли там зустріти любов, то, значить, не такі вони погані. З досвідом не посперечаєшся. Спробуємо розібратися разом з психологом Оленою Місюль, що хорошого в службових романах, знайомствах через Інтернет і інших варіантах.

ТОП-5 вдалих місць для знайомств за версією читачів interfax.by :

 • 20% - на роботі;
 • 17% - в гостях у друзів;
 • 15% - на сайті знайомств;
 • 11% - на вулиці;
 • 9% - в нічному клубі, ресторані.

службові романи

Як би не критикували службові романи, досвід наших читачів говорить про те, що робота - найкраще місце для знайомств з перспективою відносин і шлюбу Як би не критикували службові романи, досвід наших читачів говорить про те, що робота - найкраще місце для знайомств з перспективою відносин і шлюбу.

«В опитуванні не було варіанту« На навчанні ». Думаю, він був би таким же популярним, як і робота. Службові та студентські романи мають однакові плюси », - коментує Олена Місюль.

Робота та навчання - це місця, де люди не надягають «масок». Виходячи в світ, люди намагаються виглядати краще, ніж є, вигадують собі якісь образи, надягаючи маску благополуччя. У трудовому колективі люди такі, які є. Без прикрас. На роботі колеги мають можливість тривалий час спостерігати один за одним, вивчати звички, смаки, спосіб життя. Колеги знають один про одного дуже багато: був одружений - ні, живе один або з батьками, має автомобіль - ходить пішки.

«Якщо ви познайомилися на вулиці, то завжди є ризик більше ніколи не зустрітися (телефон загубився, людина передумав спілкуватися). На роботу колега повернеться в будь-якому випадку, тобто ви обов'язково побачитеся ще раз », - каже Олена Місюль.

Спільна справа відкриває перед парою неймовірне безліч тем для розмов. Навіть якщо ви працюєте за різними спеціальностями, на роботі завжди можна обговорити начальника, офісні байки або корпоративні підвалини. Крім того, у людей, що працюють в одній сфері, велике коло спільних знайомих.

Зав'язуючи службовий роман, закохані, самі того не підозрюючи, підписуються на міцні відносини. Перший час вони намагаються приховати свій роман від оточуючих і таким чином стають союзниками. Ніщо не зближує так, як спільна таємниця.

Взагалі, співробітники будь-якої компанії апріорі є союзниками. У них спільне завдання - вести компанію до процвітання. А якщо в компанії криза - це ще краще для відносин. У кризових ситуаціях люди проявляють всі свої приховані позитивні і негативні якості. Пережиті разом екстремальні ситуації (яких на будь-якій роботі повнісінько) - хороший заділ для майбутніх відносин.

Друзі-свахи

У компанії друзів, як правило, підбираються люди одного кола У компанії друзів, як правило, підбираються люди одного кола. У них багато спільних інтересів. І навіть якщо в гості запрошуються абсолютно різні люди, то всі вони збираються з одного приводу. Тобто ми маємо спільний привід, спільну мету і, відповідно, загальні теми для розмов.

«Перше спілкування - найважливіша і найстрашніша частина знайомства для обох сторін. У компанії друзів це відбувається більш гладко, тому що спільні друзі виконують роль модераторів вашого знайомства. Вони дбають, щоб гості не нудьгували, спілкувалися один з одним, підкидають теми для розмови. Пізніше хлопцю і дівчині вже простіше зустрітися наодинці », - пояснила Олена Місюль.

Так само, як і на роботі, серед друзів ніхто не носить маски. Людина просто не зможе її надіти при друзях, адже вони тут же його викриють. Компанія друзів - це непоганий варіант, щоб придивитися один до одного.

Загальні знайомі допоможуть знайти контакти, якщо вони загубляться, підкажуть, чи настроєна на знайомство інша сторона. Друзі - це найкращі свахи.

Любов по мережі

Рядок ТОПу «На сайтах знайомств» трохи збентежила нашого експерта-психолога (навіть самі відвідувачі цих сайтів вже давно не вірять в успіх подібного роду знайомств): «Пошук другої половини в Інтернеті - це досить спірне спосіб Рядок ТОПу «На сайтах знайомств» трохи збентежила нашого експерта-психолога (навіть самі відвідувачі цих сайтів вже давно не вірять в успіх подібного роду знайомств): «Пошук другої половини в Інтернеті - це досить спірне спосіб. Але якщо ми говоримо про тих знайомствах, які вже вилилися в шлюб, то будемо розглядати їх з позиції «добре». Спробую пояснити, чому у цих 15% успішно склалися відносини ».

Сучасні люди дуже зайняті, щоб приділяти увагу особистому житті. Якщо вони і виходять кудись погуляти, то в компанії своїх старих знайомих, а нових заводити не встигають.

Сайт дає можливість, зареєструвавшись за 10 хвилин, отримати великий вибір потенційних партнерів. Можна за короткий час подивитися купу кандидатів, почитати інформацію про них.

Якщо чоловік в реальному житті виявиться саме таким, яким себе описував, і жінка теж - то у них є шанс на продовження.

Можемо припустити, що статистика невдалих знайомств через спеціалізовані сайти напевно буде куди вище, ніж вдалих. Мабуть, тут працює проста математика: чим більше знайомств, тим більше шансів зустріти партнера для відносин, але одночасно з цим зростає кількість невдалих побачень.

Зовсім інакше справи йдуть в соціальних мережах і форумах. Ці ресурси не призначені для романтичних відносин, але вони об'єднують велику кількість людей. Можна познайомитися через знайомих або знайомих знайомих. Знову-ж працює схема «друзі-свахи».

При знайомстві через Інтернет дуже високі ризики розриву відносин. Грубо кажучи, легко знайшлися і легко загубилися.

Романтика міських вулиць

Сонячні дні - відмінний привід для прогулянок по вулиці. 11% читачів саме там зустріли своїх суджених.

«На вулиці люди зазвичай переміщуються з точки в точку, вони завантажені своїми справами. Це не дуже гарне місце для знайомства. Інша справа - вуличні прогулянки, коли людина нічим не зайнятий. Він готовий до флірту, цей посил вловлює протилежну стать, і знайомство цілком може перерости в щось більше », - розповідає психолог.

Клуби та ресторани

Це, мабуть, найбільш спірний варіант. Вважається, що в розважальні заклади чоловіки і жінки ходять відпочити, а якщо і знайомляться, то тільки для швидкого сексу. Проте, 9% читачів готові зруйнувати цей стереотип.

«Чим хороші ресторани і бари «Чим хороші ресторани і бари. Людина напрацювався за цілий день або тиждень і приходить відпочити. Відігравши всі свої соціальні ролі, він хоче просто розслабитися, відпустити всі турботи і думки. При цьому, йдучи в клуб, він вже заздалегідь налаштований на знайомство. Це єдиний плюс, який я знаходжу », - вважає психолог.

У ресторані все відбувається дуже швидко: сподобалися, познайомилися, потанцювали ... Далі - як складеться. Не виключено, що люди прийдуть відпочивати «в масках», тоді просто дві маски поспілкуються між собою, і це ні до чого не приведе.

Геть маски і стереотипи!

В опитуванні ми запропонували відзначити читачам свій варіант. І таких виявилося 16% (третя позиція), що говорить про непередбачуваність поведінки Амура. Як у пісні: «Любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш». І це може трапитися в самому непередбаченому місці ...

Бажаємо всім учасникам опитування невичерпного щастя, а холостякам - нарешті зустріти свою любов. Головне, не надягайте масок, і тоді шанси, що знайомство переросте в любов, багаторазово збільшаться.

Ольга Артішевський

Де ж знаходяться ці правильні місця для вдалих знайомств?