На якому папері краще друкувати візитки

Добрий день, в сьогоднішній статті нашого блогу ми поговоримо про папір, яку краще використовувати при   замовленні і друку візиток

Добрий день, в сьогоднішній статті нашого блогу ми поговоримо про папір, яку краще використовувати при замовленні і друку візиток . Часто, прийшовши в друкарню або копіювальний центр, нам на вибір пропонують безліч паперів різного кольору і фактури. Як вибрати відповідну, щоб Ваші візитки не тільки служили довго, але і залучали Ваших клієнтів з першого погляду?
Насправді, дизайнерських паперів - безліч. Дана стаття не прагнути розповісти про всі матеріалах, на яких друкують візитки - це просто неможливо. Нижче ми розглянемо тільки найпопулярніші паперу для друку візиток. Якщо у Вас ще немає улюбленої паперу, то має сенс замовити візитки на тій, що представлена ​​нижче.
Традиційно для друку візиток використовують папір високої щільності - 250-300 г / м2, що дозволяє візитці служити довше і робить її презентабельною. Тонкий папір буде швидко м'ятися і Ви не зможете донести Вашу інформацію до клієнта. До того ж папір малої щільності виглядає несолідно і відразу ж відштовхує потенційних замовників і партнерів. Непоганим вибором буде щільна крейдований матовий чи глянцевий папір. Практично всі постачальники поліграфічної продукції працюють з цим типом паперів. Щоб підібрати марку, яка Вам сподобається, варто спробувати кілька різних. Ви неодмінно знайдете те, що підійде саме Вам. Крейдований папір - досить традиційні і недорогий варіант для друку Вашої продукції.
Деякі клієнти воліють наносити на свої візитки додатковий шар ламінування. Це дозволяє домогтися найвищої щільності і довговічності при мінімальних грошових витратах. Зазвичай використовують глянсову або матову ламинацию різної щільності.
Ламінацію застосовують практично для будь-якого типу паперу, але варто пам'ятати, що початкові тактильні якості паперу повністю втрачаються і клієнт не зможе оцінити папір з незвичайною фактурою.
Якщо ми згадали папір, яка приємна чи незвичайна на дотик, то не можна не згадати лінійку Touch Cover. Цей папір має безліч забарвлень, але її головна відмінна риса - створену на її основі продукцію дуже приємно тримати в руках. Специфічні тактильні якості цього паперу запам'ятовуються раз і назавжди. Спробуйте використовувати Touch Cover, щоб показати потенційним замовниками і партнерам свій оригінальний підхід. Непоганим варіантом буде поєднати цей папір з шовкографією. Якщо в друкарні, де Ви зазвичай друкуєте візитки, відсутня Touch Cover, то спробуйте надрукувати свої візитки на папері Plike - ці папери досить схожі між собою.
Ще одним гідним згадки видом паперу є лінійка паперу Majestic. Її основною відмінною рисою є яскравий металізований колір, який відразу кидається в очі. Крім того, що такий папір відразу запам'ятовується, вона досить щільна, щоб візитка виготовлена ​​за допомогою Majestic служила дуже довго. Цікавим варіантом буде поєднання цього паперу з тисненням фольгою. У лінійці Majestic є безліч кольорів і відтінків - Ви з легкістю знайдете для себе оптимальний.
Великою популярністю серед замовників користується друк візиток на різних типах льону. Традиційно використовується льон слонова кістка і білий мармур. При наявності досвідченого дизайнера, який створить цікавий макет, на льоні можна зробити дуже якісну продукцію. Ваш клієнт не залишиться байдужим. Фактура паперу приваблива, але не завжди добре тримає велику кількість фарби. Якщо у Вашої візитки не дуже велика заливка, і Ви любите складну фактуру матеріалу, то льон - Ваш вибір.
Ми перерахували найпопулярніші види дизайнерських паперів, які використовують для друку візиток. Не забувайте, що теоретичні знання про цей предмет важливі, але їх одних недостатньо. Приходьте в друкарню і просите, щоб Вам показали кожен цікавий для Вас вид паперу. Не поспішайте і уважно порівнюйте папір. Рано чи пізно Ви знайдете те, що підійде саме Вам!

Як вибрати відповідну, щоб Ваші візитки не тільки служили довго, але і залучали Ваших клієнтів з першого погляду?