Магазини в центрі Єревана зазнають збитків і закриваються

  1. Читайте також

У центрі столиці часто відкривають ся нові магазини і об'єкти швидкого харчування, але лише деяким з них вдається залишитися на плаву. Тому через деякий час на вітринах багатьох магазинів з'являється оголошення - "Здається в оренду".

Aravot.am вирішив з'ясувати причини закриття магазинів в центрі Єревана. За адресою Туманяна, 38 в оренду здаються відразу три магазини. Працівники сусіднього магазину в якості причини закриття називають те, що вони не змогли працювати. Aravot

На вулиці Туманяна здається в оренду і приміщення вже колишнього кафе Squareone. На думку працюючої поруч жінки, кафе закрилося через відсутність відвідувачів. "Якби порівняли це кафе з їх філією на вулиці Абовяна, то переконалися б, що сюди приходило набагато менше народу. Ця вулиця не така багатолюдна, як вулиця Абовяна, тому нормального бізнесу не було. У цьому приміщенні, крім кафе, закрилося ще кілька магазинів ", - додала наша співрозмовниця.

На проспекті Маштоца закрилися відразу два овочевих магазину. Працівники розташованих поруч об'єктів стверджують, що плата за оренду була дуже високою, крім того, продавцям не вдавалося реалізувати свій товар, вони зазнавали збитків, тому і згорнули торгівлю. На проспекті Маштоца закрилися відразу два овочевих магазину

Читайте також

Власники цього приміщення, до яких звернувся Aravot.am, не знали причин закриття магазинів, проте відзначили, що, можливо, умови оренди були невигідними. Але один із власників повідомив: "Овочевий магазин не закрився. Вони вже кілька місяців орендують інше приміщення ".

Амі ЧІЧАКЯН

ЗМІ зобов'язані цитувати матеріали Aravot.am з гіперпосиланням на конкретний матеріал цитування. Гіперпосилання має бути розміщена в першому абзаці тексту.