Покрокова інструкція по підключенню і налаштування Wi-Fi роутер Білайн

 1. Що таке 4G роутер від Білайн
 2. Як підключити роутер
 3. Налаштування роутера
 4. Чи потрібно прошивати обладнання

Після того, як ви вирішили придбати роутер і відповідно, підключити його для того, щоб всі ваші пристрої і гаджети можна було підключити до єдиної мережі і мати можливість виходити в мережу з будь-якого куточка вашої квартири або офісу. На даний момент самим, мабуть, досконалим маршрутизатором з тих, що пропонує оператор, є лінійка SmartBox. Він відмінно підходить в тому випадку, якщо ви підключаєте домашній інтернет Білайн (часто це роблять спільно з цифровим ТБ). Але для цих цілей підійдуть також і інші моделі, все залежить від ваших запитів і засобів, які ви плануєте витратити на обладнання. Більш детально ознайомитися з пропонованими моделями можна тут https://moskva.beeline.ru/shop/catalog/modemy-i-routery/routery/?sort=1& . Також особливо хотілося б виділити моделі 4G, вони дозволяють здійснювати підключення до мережі при відсутності провідного з'єднання за допомогою сім-карти, що вставляється в спеціальний слот.

sort=1&

Що таке 4G роутер від Білайн

Всі моделі роутерів, які пропонує оператор зв'язку своїм користувачам - пристрої останнього покоління, вони забезпечені потужним передавачем сигналу, чинному в діапазоні від 2,4 до 5 ГГц, що забезпечує безперебійне підключення до мережі і можна абсолютно не турбується про те, що з'єднання не буде встановлено (без вагомих причин). При цьому інтернет за допомогою Wi-Fi буде доступний на всій площі приміщення.

 1. Стандартні моделі мають наступні можливостями і параметрами:
 • Всі вони підтримують 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a - стандарт швидкості для Wi-Fi-мереж;
 • Абоненти можуть розраховувати на максимум швидкості в середньому 300 Мегабіт в секунду. Є варіанти, що розвивають швидкість до 1000 Мбіт / сек;
 • Забезпечують можливість підключення цифрового телебачення;
 • Дизайн приладу відмінно впишеться в будь-який інтер'єр;
 • Кожен має зручний і зрозумілий інтерфейс для підключення до Інтернету.
 1. 4G роутери:
 • Швидкість до 150 Мбіт / сек;
 • У комплект входить сім-карта, яка забезпечує вихід у всесвітню павутину.

Абоненту буде доступно до 30 Гбайт трафіку в місяць. Абонентська плата буде варіюватися від 500 до 1800 рублів на місяць в залежності від обраного вами тарифу. У Нічний час можна розраховувати на безлімітний інтернет в мережі 4G.

Весь перелік пропонованих Білайн пристроїв можна подивитися тут: https://moskva.beeline.ru/shop/catalog/modemy-i-routery/routery/?sort=1&

sort=1&

Вартість стандартних пристроїв від 599 рублів, 4G - від 3290 рублів.

Як підключити роутер

Процес підключення нескладний і в цілому інтуїтивно зрозумілий. Тут головне з'єднати все вірно. Отже, у випадку з провідним інтернетом:

 • Кабель живлення приєднується до гнізда «Power»;
 • Провід, що забезпечує інтернет-з'єднання, заведений вже в потрібне приміщення - в роз'єм «WAN»;
 • Комп'ютер потрібно також під'єднати до пристрою за допомогою з'єднання з будь-яким з LAN-роз'ємів.

Якщо роутер 4G:

 • До електричної мережі підключається також через «Power»;
 • До комп'ютера - через USB-порт.

Налаштування роутера

Для стандартних і 4G пристроїв настройка здійснюється однаково.

 • Необхідно відкрити будь-який з використовуваних абонентом браузерів;
 • В адресний рядок внести IP адресу пристрою (192.168.1.1) також він може бути прописаний на стікері, наклеенном на пристрої або в договорі;
 • Відкриється початкова сторінка-вітання, тут потрібно натиснути кнопку «Продовжити»;
 • Далі буде потрібно ввести в поля логіна (імені пристрою) і пароля дані для входу (за замовчуванням це слово «admin»);
 • Далі - «продовжити»;
 • Після цього відкриється сторінка основного меню;
 • Новачкам рекомендується використовувати «Швидку настройку», для досвідчених користувачів застосовна «Розширені настройки».

У розділі «Швидка настройка» всього 4 пункти:

 1. Домашній інтернет передбачає підключення обладнання до мережі Білайн. Всі параметри системі вже задані, тому від вас вимагається тільки введення логіна і пароля.
 2. Wi-Fi - цей пункт дозволить користуватися бездротовим інтернетом. Тут потрібно ввести ім'я мережі, а також придумати пароль, який повинен складатися як мінімум з 8 знаків, при цьому слід пам'ятати про безпеку і придумати пароль, який захистить вашу мережу від вторгнення ззовні.
 3. Гостьова мережу - це параметри, які дозволять користуватися мережею в гостьовому режимі.
 4. Цифрове ТБ - тут всього лише потрібно вибрати той роз'єм LAN, куди буде приєднуватися IPTV-приставка, що дозволяє користуватися цифровим ТБ.

Після проведених маніпуляцій необхідно натиснути «Зберегти» і чекати з'єднання роутера з мережею. На це буде витрачено не більш пари хвилин.

Після того, як роутер знайде з'єднання з мережею, з'явиться статус «Інтернет підключений», процес можна вважати завершеним, мережа готова до використання.

Чи потрібно прошивати обладнання

Прошивка, якщо і потрібна, то потрібно тільки для стандартних роутерів, для 4G не передбачено.

Прошивка забезпечує безперебійну роботу пристрою, однак прошивати пристрій необхідно вкрай обережно, помилки тут можуть привести до того, що пристрій буде виведений з ладу і доведеться звертатися в сервісний центр.

Нове програмне забезпечення можна завантажити з офіційного сайту.

далі:

 1. Відкрити будь-який браузер.
 2. В адресний рядок вбити IP адресу пристрою.
 3. Натиснути Enter.
 4. Ввести у вікні логін і пароль (за замовчуванням «admin»).
 5. Відкриється меню, далі - «Розширені настройки».
 6. Увійти в розділ «Інші».
 7. У списку опцій вибрати «Оновлення програмного забезпечення (ПО)».
 8. Тут потрібно вибрати завантажену прошивку.
 9. Оновити.

Далі обладнання оновиться і перезавантажиться, тривалість процесу близько 5 хвилин. При цьому не рекомендується відключати комп'ютер або маршрутизатор від електроживлення. Оновлення повинні проводитися при підключенні через патч-корд.

В цілому підключити і налаштувати роутер, звичайний або 4G, не так вже й складно, як може здатися спочатку. Головне - налаштуватися на позитив і слідувати інструкції.

Ru/shop/catalog/modemy-i-routery/routery/?
Ru/shop/catalog/modemy-i-routery/routery/?