Як користуватися Ківі гаманцем

 1. Як перевести гроші
 2. Visa QIWI Wallet і платіжна система WebMoney
 3. Як вивести гроші
 4. Як поповнити свій рахунок
 5. Гроші на ківі гаманець в кредит
 6. Як заблокувати Ківі гаманець
 7. Як видалити ківі гаманець назавжди

Платіжну систему Ківі в Росії недарма вважають чи не «народним» сервісом миттєвих електронних платежів. Широка мережа терміналів по всій країні, велика кількість можливостей, доступ до гаманця як з комп'ютера, так і з телефону, смартфона або планшета. До того ж зареєструвати ківі гаманець зможе самий недосвідчений користувач. Досить вказати свій номер телефону, ввести в зазначене поле отриманий код і можна приступати до використання сервісу: поповнювати рахунок, отримувати або виводити гроші.

Після реєстрації в своєму особистому кабінеті ви отримуєте рублевий гаманець. Якщо плануєте користуватися сервісом за кордоном або будете оперувати валютними коштами, ви легко можете на сайті додати новий рахунок в рублях або євро. Досить зайти в налаштування, вибрати «Новий рахунок», вказати валюту та натиснути кнопку «Створити».

Всі свої створені рахунку можна переглянути на вкладці «Список рахунків». Тут ви можете керувати кожним з них, зробити будь-який рахунок основним, поповнити його.
Всі свої створені рахунку можна переглянути на вкладці «Список рахунків»

Як перевести гроші

Перекинути гроші з одного свого рахунку на інший можна скориставшись вкладкою «Переклад між рахунками». Вибираєте з якого на який вам необхідно перевести, вказуєте суму і натискаєте «Перевести». На наступній сторінці перевіряєте всі дані і підтверджуєте. Переклад здійснюється без зняття комісії.

Якщо вам необхідно перевести гроші своїм родичам, друзям, або просто знайомим, все, що потрібно - це знати номер телефону. Вибираємо на сайті «Перевести», потім «На інший гаманець» і вводимо необхідні дані. Причому зовсім не обов'язково, щоб одержувач вже був користувачем Ківі. Зареєструватися на сервісі можна і після того як платіжна система повідомить його про надходження грошей за допомогою СМС.

Зареєструватися на сервісі можна і після того як платіжна система повідомить його про надходження грошей за допомогою СМС

Подібним чином можна відправити переказ і по електронній пошті. Форма заповнення на сайті аналогічна, тільки замість телефону вказуєте імеіл адресата. Разом з повідомленням про надходження коштів Visa QIWI Wallet відправить одержувачу та інструкцію, яка пояснює як отримати гроші, а також посилання для активації перекладу.

При необхідності можна скористатися послугами систем грошових переказів:

 • Western Union
 • Unistream
 • CONTACT
 • Visa Personal Payments і інші

Повний список знаходиться у вкладці «Перевести» - «Через системи грошових переказів».

Visa QIWI Wallet і платіжна система WebMoney

Багатьох активних інтернет користувачів хвилює питання як перевести з вебмані на ківі гаманець і назад. У даній платіжній системі є можливість зв'язати свій QIWI Wallet з рахунком в Вебмані. Зробити це можна як на сайті Ківі, так і в сервісі WebMoney. Після цього у вас з'явиться можливість миттєво переводити потрібні суми з однієї системи в іншу. Комісія стягується в розмірі 3%.
Зв'язати рахунку можна на сторінці «Новий рахунок» - «Перекази грошей між Visa QIWI Wallet і WebMoney»

Як вивести гроші

Більшість користувачів платіжної системи також цікавить як зняти гроші з ківі гаманця готівкою. Варіантів кілька.

 • Оформити QIWI Visa Plastic і знімати гроші в банкоматах в будь-якій частині світу;
 • Вивести гроші на рахунок свого банку через форму на сайті і перевести в готівку їх за допомогою банкомату.

Як поповнити свій рахунок

Існує безліч способів, як поповнити qiwi гаманець без комісії. Зробити це ви зможете:

 • Використовуючи банківську карту на сайті сервісу онлайн, заповнивши спеціальну форму. Вказати потрібно номер карти, термін дії, код CVV та суму, яку хочете закинути на рахунок. Крім того, через інтернет банк або банкомати;
 • Готівкою через термінали або в офісах партнерів сервісу. Причому при поповненні в терміналах на суму до 500 рублів з вас знімуть комісію, вище 500 - комісія 0%.
 • З балансу телефону;
 • Послуга «Попросити одного». Вказуєте номер телефону адресата, вписуєте потрібну суму і виставляєте рахунок;

Гроші на ківі гаманець в кредит

Якщо ви опинилися в ситуації, коли терміново потрібні гроші, а дістати їх ніде, в такому випадку можна скористатися пропозиціями мікрофінансових організацій. Зокрема, займ онлайн на ківі гаманець терміново можна отримати через Platiza і Займер. Перші дають онлайн мікрокредит на суму до 15 тисяч рублів, другі - до 30 тисяч. Оформлення позики займає буквально кілька хвилин.

В особистому кабінеті натискаєте «Поповнити гаманець», далі в меню - «Мікрофінансовий організації», вибираєте зі списку потрібну і переходите на сайт, де вводите необхідні дані в спеціальну форму
В особистому кабінеті натискаєте «Поповнити гаманець», далі в меню - «Мікрофінансовий організації», вибираєте зі списку потрібну і переходите на сайт, де вводите необхідні дані в спеціальну форму.

Як заблокувати Ківі гаманець

Якщо ви помітили, що з вашого гаманця відбувається несанкціоноване знімання гроші без вашого відома, рахунок необхідно якомога швидше заблокувати. Для цього слід написати на підтримку з проханням тимчасово призупинити роботу гаманця. Вибираємо внизу сторінки в меню «Безпека», на наступній сторінці натискаємо «Заблокувати свій Visa QIWI Wallet» і заповнюємо форму

Як видалити ківі гаманець назавжди

Якщо вам необхідно з тих чи інших причин видалити свій qiwi гаманець, слід зателефонувати за телефоном 8 800 707-77-59 або написати в службу підтримки на сайті. Причому дзвонити слід з того номера, який вказаний при реєстрації аккаунта. Якщо справа не термінова, ваш QIWI Wallet автоматично сам буде видалений півроку, якщо ви не будете ним користуватися.

Save

Save

Save

Save