Як вивести гроші з Вебмані на картку в Білорусі

 1. Чи можна вивести гроші з Вебмані на картку в Білорусі
 2. Загальна інформація щодо виведення коштів
 3. Популярні способи та інструкції до них
 4. Виведення грошей з Вебмані на карту Беларусбанк
 5. Обмеження і ліміти
 6. Можливі проблеми та їх вирішення

Сервіс Webmoney використовується для зберігання електронних грошей, оплати покупок в інтернеті і переказу коштів іншим громадянам. Нерідко виникає необхідність зняти суму з рахунку. Вивести гроші з Вебмані на картку в Білорусі досить проблематично, тому як в даній країні система не підтримує багато способів перерахування коштів. Через це процедура ускладнюється, тому людям потрібно точно знати про способи, завдяки яким можна перевести суму з електронного гаманця.

Через це процедура ускладнюється, тому людям потрібно точно знати про способи, завдяки яким можна перевести суму з електронного гаманця

Чи можна вивести гроші з Вебмані на картку в Білорусі

У Білорусії система Вебмані працює не так добре, як хотілося б багатьом користувачам. Зокрема, проблемним є виведення грошей. У звичайних випадках їх можна без праці перерахувати на банківський рахунок, карту, інший електронний гаманець і навіть відправити поштою. Але для Білорусі багато способів недоступні без персонального атестата, тому потрібно точно знати, як знімати кошти.

Якщо людина хоче виводити суми на карту банку, то зробити це можливо. Звичайно, існує ряд обмежень, через які зняття ускладнюється. Однак все-таки є можливість перерахувати суму на пластик. Також варто знати про інші способи, які дозволяють отримати готівку. Можливо, саме вони підійдуть краще, ніж банківська картка.

Загальна інформація щодо виведення коштів

Переказ грошей людям потрібно з різних причин Переказ грошей людям потрібно з різних причин. Наприклад, деякі бажають отримати готівку замість електронних засобів. Це особливо важливо для тих, хто працює в інтернеті і отримує кошти як оплату праці кошти на Вебмані. Можливо і таке, що прийшов від кого-то грошовий переказ, який хочеться перевести в готівку. Бувають і такі ситуації, коли людина використовувала Webmoney для покупки в мережі, але витратив не всю суму. У зв'язку з цим буде залишок, і громадянин може побажати його повернути.

Що стосується способів перекладу, то всі вони мають свої особливості, а також переваги і недоліки. Найбільш прості варіанти мають солідної комісією, через яку може бути невигідно виводити суму. Є більш економічні способи, але вони часто виявляються не найлегшими і швидкими. Тому людина повинна уважно ознайомитися з нюансами, щоб вибрати для себе підходящий варіант.

У будь-якому випадку комісія буде присутній, тому як вона встановлена ​​на сайті Вебмані. Людина повинна розуміти, що занадто малі суми невигідно виводити. Якщо є можливість, краще підкоп побільше коштів і за один раз їх перекинути за потрібне способом. Але також не варто забувати про ліміти, тому як існують обмеження на мінімальну і максимальну суму перерахування.

Популярні способи та інструкції до них

Для жителів Білорусі належить оформляти персональний атестат для того, щоб легально виводити гроші. Однак отримати його не так просто, тому як потрібно поїхати до Мінська, звернутися в Технобанк і написати там заяву. Потрібно мати при собі паспорт, а також заплатити приблизно 10 доларів за послугу. Важливо, щоб гаманець на Вебмані був оформлений на ім'я заявника.

Важливо! Звичайно, можна не їхати до Мінська, а скористатися поштою та послугами нотаріуса. Лист знадобиться запевнити, а також відправити разом з копією паспорта і квитанцією з оплати послуги.

Звичайно, все це не так просто, тому є сенс отримувати персональний атестат при виведенні великої суми. Якщо ж людина хоче зняти трохи грошей або не має наміру ще коли-небудь користуватися Вебмані, то йому варто розглянути інші варіанти.

Деякі люди діють через посередників, коли бажають отримати живі гроші. Вони знаходять людей, які хочуть придбати Вебмані, щоб оплачувати з них послуги або здійснювати покупки. В цьому випадку достатньо домовитися з людиною з приводу обміну. Можливо, він перешле гроші на карту, а натомість на свій гаманець отримає електронні засоби. Або можна зустрітися в житті і в руки отримати готівку. Мінус цього варіанту в тому, що буває непросто знайти покупця, а також він може обдурити, якщо процедура проходить тільки через інтернет.

Також можна спробувати скористатися обмінниками, щоб вивести кошти з рахунку. Схема дій буде наступною:

 1. Необхідно знайти відповідний обмінник, який підтримує роботу з Вебмані у вигляді білоруських рублів.
 2. Далі потрібно вибрати на ньому, на що саме хочеться поміняти кошти. Наприклад, людина бажає відправити гроші на карту або в іншу платіжну систему.
 3. Тепер слід заповнити реквізити, вказати свої дані, а також суму переказу.
 4. Буде потрібно підтвердити процедуру і дочекатися, поки гроші прийдуть.

Важливо ретельно вибирати обмінник, щоб не довелося зіткнутися з шахраями. Інакше не вдасться отримати свої кошти, і потім буде практично неможливо покарати обманщика. З цієї причини краще використовувати безпечні варіанти.

Деякі користувачі рекомендують використовувати сервіс Payeer. Якщо зайти на нього, можна буде вибрати спосіб отримання вебмані. Буде потрібно теж скористатися обмінниками, але в цьому випадку сам сервіс надасть перевірені варіанти. Після перерахування грошей на Payeer можна буде без будь-яких труднощів відправити їх на картку.

Виведення грошей з Вебмані на карту Беларусбанк

Деякі люди бажають без участі сторонніх сервісів відправити кошти на картку Беларусбанк. Зробити це можливо, якщо є персональний атестат. У цій ситуації висновок грошей з Вебмані на карту Беларусбанк пройде без будь-яких труднощів.

Інструкція:

 1. Рекомендується попередньо прекрепіть свою картку, вказавши особисті дані. Після цього на сайті Вебмані варто перейти в розділ «Фінанси» і вибрати потрібну банківську карту.
 2. Її можна поповнити прямо з гаманця. Для цього потрібно лише вказати суму переказу.
 3. Тепер прийде СМС-підтвердження, код з якого треба вказати на сайті.
 4. Залишиться тільки підтвердити процедуру, після чого відбудеться зарахування грошей.

Якщо ж немає персонального атестата, то перевести свої гроші з Webmoney в Білорусі на картку можна через обмінники. Спосіб хоч і невигідний, але дозволяє відразу перерахувати кошти.

Обмеження і ліміти

Вебмані встановив певні ліміти на виведення грошей. Якщо у людини персональний атестат, то він може за один раз відправляти приблизно до 10 000 білоруських рублів. В місяць є можливість перераховувати близько 20 000 білоруських рублів.

Багатьох людей влаштовують такі обмеження, тому з ними не повинно бути проблем. У будь-якому випадку відправляти більші суми не вдасться.

Можливі проблеми та їх вирішення

Уже можна було зрозуміти, що для білорусів досить багато проблем, пов'язаних з Вебмані. Якщо людина не бажає оформляти персональний атестат, тоді йому доведеться використовувати ризиковані способи. Існує ймовірність зіткнутися з шахраями, і в цьому випадку користувач втратить гроші.

Порекомендувати можна краще перевіряти посередників і обмінники. Якщо є сумніви щодо них, тоді краще відмовитися від співпраці. Також можна запропонувати посереднику зустрітися в реальному житті для передачі грошей. Чесна людина не відмовиться від такого варіанту, якщо обидві сторони живуть в одному місті.