Як вивести Webmoney (вебмані) на карту Зв'язкового банку: комісії і переваги перекладу

  1. Інструкція переказу коштів Webmoney на карту Зв'язкового
  2. Переклад без комісії
  3. Сайти - обмінники
  4. Переваги перекладу на карту Зв'язкового?

Якщо вас зацікавило це питання, то ви точно вже зіткнулися з системою Webmoney.

Тому витрачати час на пояснення що це таке, для чого призначене і подібні питання явно не варто. Нижче, розберемося, як зробити переказ коштів з сервісу Webmoney на карту Зв'язкового банку.

Обмін WebMoney (Вебмані) на Payeer (Паер)   : Переклади, комісія, процедура виконання, відео Обмін WebMoney (Вебмані) на Payeer (Паер) : Переклади, комісія, процедура виконання, відео.

Виведення грошових коштів з Webmoney на карту банку тут .

Інструкція переказу коштів Webmoney на карту Зв'язкового

Ви прийшли до того етапу, коли вже потрібно виводити гроші, а як вивести Webmoney на карту Зв'язкового банку не знаєте? Ось в цьому питанні ми і спробуємо розібратися.

Нагадаємо, що виводити гроші з Webmoney можна різними способами, але в даний момент перед нами стоїть мета вивести гроші з Webmoney на карту Зв'язкового.

[Attention type = yellow] Ще зовсім недавно це була проста процедура: прив'язати банківську карту через інтернет банк до рахунку і все. Створювалася віртуальна карта і через неї виводилися гроші на ваш рахунок. [/ Attention] Клієнти охоче користувалися таким способом, але на даний момент банк оновив інтерфейс. Шляхи виведення коштів змінилися, і багато клієнтів почали панікувати.

Винахідників як серед клієнтів Webmoney, так і Зв'язкового предостатньо. У хід пішли сторонні сервіси. Саме вони допомагають переводити кошти між рахунками.

Одним з таких сервісів є wallet.tinkoff.ru. Він дозволить заощадити на виведення і порадує зручним сервісом.

Переклад без комісії

Переклад без комісії

Як вивести Webmoney на карту зв'язкового, щоб отримати нульовий відсоток?

Саме в цьому знову-таки буде хорошим помічником Тінькоф банк. Процедура виведення грошей повністю схожа на стару схему. Вам доведеться створити віртуальну карту цього банку на сайті Webmoney і виводити на неї гроші. Тільки операції спочатку будуть проводитися на віртуальну карту від Тінькоф.

Як просто вивести гроші Webmoney на карту Зв'язковий, ви зрозумієте, якщо пройдетеся по наступних трьох пунктах (після створення віртуальної карти банку Тінькоф):

  • Переклад здійснюйте з рублевого гаманця (ліміт на місяць 14500 рублів);
  • Переходьте на wallet.tinkoff.ru і поповнюєте свій рахунок;
  • І тільки тепер спокійно перекидаємо на свою картку від Зв'язкового.

Сайти - обмінники

Як бачимо, перевести гроші з Webmoney на Зв'язковий банк стало трохи складніше, але питання вирішується, і впоратися з проблемою може кожен.

Також швидко ви зможете перевести кошти на карту від Зв'язкового, скориставшись сайтом http://mahom.ru/ . Тут комісія за переказ складе 30 рублів, але вже через 5 хвилин гроші надійдуть на ваш особистий рахунок. Мало того тут можна виконати переклад WMZ.

Вивести WebMoney на карту БТА   : Інструкція, висновок через БТА 24 і обмінники (відео) Вивести WebMoney на карту БТА : Інструкція, висновок через БТА 24 і обмінники (відео).

Способи виведення WebMoney на карту Росбанка тут .

Як вивести гроші з WebMoney на карту Газпромбанку читайте в цій статті .

Переваги перекладу на карту Зв'язкового?

Незважаючи на ті перешкоди, які створила адміністрація банку карта зв'язкового все ж має переваги у висновку webmoney.

[Attention type = green] Її головний плюс - це мінімальний відсоток виведення грошей або його повна відсутність. Висновок проводиться моментально. З її допомогою легко поповнити гаманець Webmoney. З будь-якого банкомату є можливість зняти кошти без комісії. [/ Attention]

Варто пам'ятати, що ваша карта від Зв'язкового банку істотно відрізняється від карти Зв'язкового клубу, тому на суму, яка буде переводитися і збережуться на вашому рахунку, буде нараховано щомісячний відсоток.

Переваги перекладу на карту Зв'язкового?