Як зняти гроші з WebMoney готівкою: способи, комісія за переказ, поради

 1. система WebMoney
 2. Способи виведення і переведення в готівку коштів
 3. обмінні пункти
 4. Банківська картка
 5. Вибір банку для переведення в готівку WebMoney
 6. системи переказів
 7. Пошта
 8. онлайн обмінники
 9. Приватні особи
 10. висновок

Щорічно популярність електронних платіжних систем незмінно зростає Щорічно популярність електронних платіжних систем незмінно зростає. WebMoney сьогодні належить до відомих, успішних і надійних платіжних систем.

За допомогою електронного рахунку можна здійснювати торгові операції по всьому світу буквально в лічені миті.

Часте використання електронних грошей буває недоцільним або просто неможливим - більш вигідна мати готівку у себе під рукою. Тому питання, як зняти гроші з WebMoney готівкою, дуже актуальне.

Здійснити висновок WebMoney грошовим переказом, можуть далеко не всі власники електронного гаманця в платіжній системі. Необхідно підтвердити персональні дані, завантаживши на сайт скановану копію паспорта. Користувачі, які отримали формальний атестат, який пройшов верифікацію, отримують можливість виведення WebMoney грошовим переказом.

Фото операції дозволить візуально ознайомитися з процедурою.

система WebMoney

WebMoney- це міжнародна електронна система розрахунків. На сьогоднішній день WebMoney є найпопулярнішою системою розрахунків в Рунеті.

Для роботи та бізнесу в Інтернеті без гаманця в WebMoney просто не обійтися, так як всі основні операції проходять через дану систему.

Саме на WebMoney доводиться переважна кількість фінансових потоків в нашому сегменті інтернету.

Крім того, що в Вебмані можна виробляти внутрішні операції у вигляді переказу коштів між рахунками, гроші з цієї системи можна перевести в готівку. Як - дізнаєтеся далі.

Способи виведення і переведення в готівку коштів

Система електронних платежів надає послуги з виведення, перекладу і переведення в готівку коштів через:

 • банківські карти;
 • персональну карту, випущену WebMoney ;
 • грошовий переказ;
 • банківський переказ;
 • обмінні пункти і дилерів;
 • каси банків партнерів;
 • біржу exchanger.ru ;
 • поштові відділення.

Послуги обміну пропонують приватні особи або онлайн-обмінники. Це економить час на виведення, але за це стягується додаткова комісія.

обмінні пункти

Це простий спосіб переведення в готівку електронної валюти. Готівка видається в атестованих пунктах обміну. Вам буде потрібно тільки зробити переклад з протекцією на гаманець обмінника. Потім сміливо йдіть за грошима до них в офіс.

[Attention type = green] Висновок WebMoney готівкою завдяки обмінників можливий без банківської картки та на руки ви відразу отримуєте готівку. Але такі обмінні пункти знаходяться не в кожному місті, та й комісія - 3 - 15%. [/ Attention]

Як з WebMoney (Вебмані) перевести гроші на карту  : Способи, варіанти, покрокова інструкція з фото Як з WebMoney (Вебмані) перевести гроші на карту : Способи, варіанти, покрокова інструкція з фото.

Все про обмін WebMoney на Payeer тут .

Банківська картка

Висновок електронної валюти на банківську карту з подальшим переведенням у готівку - найпростіший із способів. Як зняти готівку з WebMoney? Цей спосіб підійде тільки користувачам з атестатом WebMoney не нижче формального. Також на сторінці «Мої рахунки, карти» потрібно прив'язати банківську карту.

Ваша заявка на висновок WebMoney відправляється в банк для підтвердження і буде розглянута протягом доби. Коли заявку схвалять, оплатіть виставлений рахунок.

Після, зазначена в заявці сума йде в банк, де інформація звіряється і підтверджується платіж, і гроші будуть зараховані на карту. Детально про комісії читайте в таблиці.

Таблиця - Комісія за зняття коштів через карти Компанії

 • WMZ - від 1%, до 3 діб;
 • WMR - від 1%, до 1 доби;
 • WME - від 1%, до 3 діб;
 • WMB - від 3,5%, миттєво;
 • WMU - 1%, протягом години.

Персональна карта WM

 • WMZ - 1 - 2%, миттєво;
 • WMR - 1%, миттєво;
 • WME - 1 - 2% миттєво.

[Attention type = green] Банкоматів і відділень банків незрівнянно більше, ніж обмінних пунктів WebMoney і знайти їх не складе труднощів, як і отримати готівку. Це ще одна незаперечна перевага цього способу виведення. [/ Attention]

Вибір банку для переведення в готівку WebMoney

Вибрати банк і відкрити в ньому рахунок - досить проста на перший погляд процедура, але насправді в ній дуже багато нюансів.

Як правило, наша людина вибирає банк за його популярності, а також по тому, що хтось із близьких там отримує зарплату. Але це не зовсім правильний підхід. При виборі банку для виведення WebMoney потрібно керуватися наступними критеріями:

При виборі банку для виведення WebMoney потрібно керуватися наступними критеріями:

 1. Розвиненість мережі відділень і банкоматів. Бажано щоб це був великий банк, філії якого є по всій країні, і кілька в вашому місті. Те ж саме стосується мережі банкоматів цього банку, добре, якщо вони будуть недалеко від вашого будинку, а також в місцях, де ви часто буваєте (щоб вам було зручно зняти кошти в будь-який момент дня і ночі).
 2. Банкінг. Дуже добре, якщо у банку буде інтернет-банкінг, за допомогою якого ви зможете через інтернет перевіряти стан свого рахунку, здійснювати перекази між рахунками і здійснювати оплату послуг (зв'язок, інтернет, комунальні платежі та ін.). Як додатковий бонус - наявність у банку мобільного застосування, так званий мобільний банкінг, це мобільний додаток для пристроїв під управлінням iOS або Android, яке повторює всі функції інтернет-банкінгу.
 3. Вартість обслуговування. Уточніть у банку, скільки буде коштувати обслуговування карти і який відсоток комісії за зняття грошових коштів. Як правило, існує два види карт: перший - коли власник платить фіксовану суму за обслуговування картки за рік, і при цьому не стягується комісія за зняття готівки, другий - коли власник не платить за обслуговування картки, але при цьому у нього стягується відсоток від суми зняття готівки. Який з цих типів карт вибрати - вирішуйте самі виходячи з вигідності, також зверніть ще увагу на додаткові можливості карт, як правило «обслуговуються» карти дають більше можливостей. Вартість плати за обслуговування і відсоток комісії уточнюйте в банку заздалегідь.
 4. Платіжна система. На сьогоднішній день видаються карти трьох платіжних систем: MasterCard, VISA і ПРО100. MasterCard і VISA є американськими системами, при цьому вони підходять для тих, хто планує розплачуватися картою в Інтернеті, а також користуватися їй закордоном. ПРО100 - це російська платіжна система, така карта підходить для внутріросійського користування і не буде доступна для оплати в інтернеті і за кордоном, зате вона не залежить від стану міжнародних відносин (санкцій), так як є внутрішньою.
 5. Зв'язки. Звичайно ж, якщо у вас є знайомі або родичі, які працюють в хорошому банку, то це також один з факторів, який грає на користь банку, так як при виникненні питань ви можете звернутися до такої людини і в залежності від проблеми швидко все вирішити.

[Attention type = yellow] У вибраному банку бажано відкрити картковий рахунок, так як за допомогою платіжної картки зручніше знімати кошти.
[/ Attention]

Розглянемо найбільш кращі банки для переведення в готівку грошей з Вебмані.

Розглянемо найбільш кращі банки для переведення в готівку грошей з Вебмані

 1. « Сбербанк ».
 2. "ВТБ 24".
 3. "Російський Стандарт".
 4. "Альфа Банк".
 5. Банк «Відкриття».
 6. банк « Тінькофф ».
 7. Банк «Авангард».
 8. «Зв'язковий» Банк.
 9. « Промсвязьбанк ».

З перерахованих банків рекомендуємо зупинити свій вибір на перших трьох: «Сбербанк», «ВТБ24» і «Русский Стандарт». Ці банки мають велику мережу відділень і банкоматів, хороший і функціональний інтернет-банкінг (з наявністю мобільного банкінгу).

системи переказів

За допомогою систем грошового переказу , Виводяться кошти, отримати які потрібно в пунктах, що працюють з цими системами. Webmoney працює з:

Комісія буде складати 0,5 - 3% від суми переказу. Отримати суму можна протягом 30 хвилин. Так само скористайтеся банківським переказом і заберіть кошти у відділенні.

Необхідно діяти у відповідності з наступною схемою:

 • перейдіть на веб-сторінку perevod.webmoney.ru;
 • виберіть платіжну систему - «Анелік», «Unistream», «Золота Корона», «Contact»;
 • пройдіть верифікацію - введіть в діалогове вікно код, присланий на завантажений в систему в процесі реєстрації телефонний номер;
 • вкажіть суму і відомості про одержувача;
 • виконайте висновок WebMoney грошовим переказом в онлайн режимі.

[Attention type = yellow] Увага! Операція доступна тільки громадянам Росії, які перебувають на території країни. [/ Attention]

Платіжні системи стягують комісійний збір, розмір якого залежить від суми, що виводиться. Компаніями ставляться такі вимоги: Платіжні системи стягують комісійний збір, розмір якого залежить від суми, що виводиться

 1. CONTACT - 1,5% (мінімальна сума комісії 60 рублів).
 2. Unistream - 1,3%.
 3. Анелік - 1,3% (якщо сума перевищує 90 000, розмір збору збільшується до 900 р).
 4. Лідер - 1,5% (збір не буває більше 1500р).
 5. Золота Корона - 1% (максимальна сума комісії 1000р).

[Attention type = red] Увага! Система не здійснює висновок WebMoney грошовим переказом Western Union на території Росії. [/ Attention]

Як вивести WebMoney на карту Зв'язкового банку  : Договір комісії та переваги перекладу Як вивести WebMoney на карту Зв'язкового банку : Договір комісії та переваги перекладу.

Як вивести з Webmoney на карту БПС банку гроші дивіться тут .

Про висновок WebMoney на карту Промсвязьбанка через онлайн-банкінг читайте в цій статті .

Передбачено певний ліміт, розмір якого залежить від статусу користувача. Право перераховувати гроші подібним способом отримують власники таких атестатів:

 • формальний, з підтвердженою особистістю - 30 000 р;
 • початковий - 50 000р;
 • персональний 300 000 р.

Виконуючи виведення Webmoney грошовим переказом Contact, користувач має право перераховувати протягом місяця певну суму, розмір якої визначається статусом.

Ліміт операції варіюється в межах 50 000 - 300 000 протягом 30 днів. Ідентичні умови поширюються на громадян, які виводять Webmoney грошовим переказом Unistream і іншими системами.

[Attention type = yellow] Операція не займе більше 5-ти хвилин. Користувач повинен відкрити свій гаманець і відстежувати виконання процедури. Важливо знати про неможливість виведення Webmoney грошовим переказом elpay в Росії. [/ Attention]

Пошта

Готівку можна отримати поштовим переказом Пошти Росії. Переклад триває протягом 5 діб. Комісія складе 2,2% від суми.

онлайн обмінники

Щоб скористатися цим способом, вам знадобитися будь-яка банківська карта. Заповнити заявку на виведення коштів можна на сайті обмінника, після чого переводиться необхідна сума. У заявці вкажіть ПІБ та номер карти. Іноді потрібні для ідентифікації паспортні дані.

Переваги цього способу: висновок відбувається до декількох годин. Помірна комісія (2-10%). Онлайн обмінники можуть автоматично конвертувати титульні знаки (WMZ, WMR, WMB і т. П.) В вашу національну валюту.

Висновок Webmoney грошовим переказом  : WesternUnion, Elpay, Contact, Unistream (Юністрім), Анелік, Лідер, Золота Корона Висновок Webmoney грошовим переказом : WesternUnion, Elpay, Contact, Unistream (Юністрім), Анелік, Лідер, Золота Корона.

Як видалити гаманець WebMoney описано тут .

Про виведення WebMoney на карту Альфа-банку читайте в цій статті .

Приватні особи

Якщо ви користуєтеся електронними платіжними системами пасивно і не передбачаєте зворотного в майбутньому, а також не бажаєте повідомляти свої персональні дані кому б то не було, зверніться до приватних осіб, готовим обміняти ваші WM на готівку. Це люди, яким потрібно поповнити гаманець WebMoney або ті, хто заробляє на цьому професійно. Як зняти готівку з WebMoney цим способом?

В інтернеті чимало форумів, присвячених цьому питанню. Вони полегшують пошук людей поблизу, які потребують WM.

Як тільки буде знайдений відповідний кандидат для обміну, можна домовитися про особисту зустріч, на якій ви перерахуєте на його гаманець гроші і отримаєте в обмін готівку.

[Attention type = yellow] Цей варіант прекрасно підійде тим, хто не бажає вникати в тонкощі електронних розрахунків і витрачати час на всякі перевірки і реєстрації. [/ Attention]

ВІДЕОінструкція про виведення грошей з WebMoney:

висновок

Способи переведення в готівку грошей з WebMoney: карти, переклади, обмінні пункти, поштові, банківські відділення та приватні особи. У кожного з них свої особливості, свої плюси і недоліки. Так що підбирайте прийнятний для себе варіант, виходячи з особистих цілей і потреб.

Як зняти готівку з WebMoney?
Як зняти готівку з WebMoney цим способом?