Що таке протекція Вебмані? Поняття коду протекції і протекції за часом

Своїм користувачам система WebMoney пропонує два види захисту своїх перекладів - протекція за часом і застосування коду протекції Своїм користувачам система WebMoney пропонує два види захисту своїх перекладів - протекція за часом і застосування коду протекції. Це прекрасна можливість безпечно здійснювати операції за відсутності у сторін довіри. Найбільш популярним способом є застосування коду протекції, тому про нього і піде мова в цій статті.

Що таке протекція в Вебмані? Кодом протекції в системі WebMoney захищена, в першу чергу, покупець. Але, якщо правильно використовувати цей інструмент, то він може стояти на сторожі і інтересів продавця.

Здійснення угоди з оплати з кодом протекції свідчить про наявність у клієнта потрібної суми. І, звичайно, якщо у нього не заблокований рахунок . Необхідні кошти будуть зафіксовані, і покупець уже не зможе ними скористатися до закінчення терміну протекції або поки не буде набрано код протекції. Це означає наявність можливості в будь-який час звернутися до арбітражу - в разі виникнення спірної ситуації. Але тут потрібно розуміти, що протекція Вебмані є комплексним питанням, а код протекції і протекція по терміну - це лише інструменти в даному питанні.

Код протекції формується самою системою WebMoney в вигляді п'ятизначного коду. Користувач встановлює термін, за який даний код потрібно ввести. Якщо код не подобається користувачеві, то він може згенерувати новий код, але послідовність цифр змінити неможливо.

У разі переведення з протекцією по часу, встановлюється фіксований термін, із закінченням якого, одержувач отримає можливість використовувати перекладені гроші У разі переведення з протекцією по часу, встановлюється фіксований термін, із закінченням якого, одержувач отримає можливість використовувати перекладені гроші. Такий спосіб протекції виправданий, коли сталася грамотна фіксація угоди, але покупцеві необхідно час для оцінки якості роботи. У разі виникнення проблем до закінчення терміну протекції, можна залучити арбітраж системи, який і прийме остаточне рішення.

У разі якщо застосовувався при перекладі код протекції, і він не був введений в протягом зазначеного терміну, то відбудеться повернення коштів відправнику. Такий же результат буде в разі вчинення одержувачем дев'яти помилок під час введення коду протекції. І якщо одержувачем буде скасований переклад, то теж відбудеться повернення титульних знаків відправнику.

Для продавця дуже важливо знати:

- примітка має містити умови щодо передачі коду протекції. Бажано, щоб це було посилання на зафіксоване угоду в системі Вебмані;

- мінімум на десять діб бути більше термін протекції, ніж термін необхідний для виконання своїх зобов'язань. Це потрібно для одержувача - раптом покупець не видасть код, і доведеться звертатися в арбітраж.

Засоби, які отримані з кодом протекції, не відображаються в балансі гаманця - вони ж поки ще не є вашими грошима. Напевно, це розумно, це поки ще не ваші кошти. Як побачити засоби, при надходженні яких була використана протекція WebMoney? У своєму кіпері необхідно вибрати гаманець і переглянути всю історію операцій. Переклади з протекцією позначені зеленим закритим замком.

Якщо виникла необхідність у скасуванні отриманого перекладу з кодом протекції, то потрібно спочатку знайти його в історії платежів Якщо виникла необхідність у скасуванні отриманого перекладу з кодом протекції, то потрібно спочатку знайти його в історії платежів. Потім - правою клавішею миші, «переклад з протекцією» далі «повернути». Після повернення грошей, позначення перекладу вже буде у вигляді сірого закритого замочка.

Після отримання переказу з протекцією потрібно ввести код. Для цього потрібно знайти даний переклад в історії платежів і клікнути на нього 2 рази. Відкриється платіжна форма, де буде вказана вся інформація. Тиснемо «Далі» - і вводимо код. Якщо він вірний, то гроші відразу зараховуються на рахунок з відображенням на балансі гаманця.

Для відправлення переказу з кодом протекції потрібно вибрати відправлення переказу та заповнити платіжні реквізити адресата. У примітці бажано вказати умови щодо отримання коду до посланим засобів (на випадок виникнення суперечок). Далі вибираємо «З протекцією угоди» і заново заповнюємо примітка. Вказуємо термін угоди (максимальний термін в системі - 120 днів). Ніяких комісій (крім стандартної комісії - 0,8%) платити не потрібно. Слід зазначити, що вже відправлений платіж з кодом протекції до закінчення терміну повернути неможливо.

А що робити, якщо відправив переказ, а код забув? Йдемо в історію операцій, знаходимо даний переклад і клікаєм по ньому. Код протекції вказаний у формі переказу. Але може трапитися і так, що історія операцій пропаде. Це може статися при перевстановлення кіпера класик і не збереженні файлу * pwm. В цьому випадку потрібно звертатися в техпідтримку WebMoney.

Протекція Вебмані разом з арбітражем системи є гарантами угоди. Потрібно пам'ятати, що всі угоди в системі WebMoney потрібно правильно фіксувати.

Що таке протекція в Вебмані?
А що робити, якщо відправив переказ, а код забув?