Вивести гроші з WebMoney: готівкою, на карту

 1. всі способи
 2. Через пластикову картку
 3. Виведення грошей з WebMoney на карту VISA: Відео

Незважаючи на те, що через електронну систему WebMoney  можна оплачувати не тільки послуги, але і товари  , Тому що деякі сайти надають таку можливість, все ж багатьом хочеться зняти свої кошти і носити з собою як готівку або, наприклад, закидати на карту Незважаючи на те, що через електронну систему WebMoney можна оплачувати не тільки послуги, але і товари , Тому що деякі сайти надають таку можливість, все ж багатьом хочеться зняти свої кошти і носити з собою як готівку або, наприклад, закидати на карту. Але це не може бути проблемою так як вивести гроші з WebMoney просто і не вимагає занадто багато зусиль і часу. Головне, що повинні знати, це необхідність атестата, який обов'язково підтверджений перевіркою паспорта.

Зміст статті

всі способи

Є ряд методів, які допоможуть зняти гроші з WebMoney готівкою. Ось список цих варіантів:

Читайте також

 • Переказ коштів. Мається на увазі з одного WM-гаманець на інший. У деяких випадках це теж може вважатися висновком коштів.
 • Місця в вашому місті, де можна виводити фінанси. Для адрес зайдіть в розділі "Вивести" - "Знайти на карті". Виберіть ваше місто і дивіться, де можете отримати готівку.
 • Відправка поштою. Отримайте ваші гроші готівкою через Пошту Росії.
 • Банківським платежем. Ви можете відправити фінанси на банківський рахунок або на карту, а потім користуватися як вам буде завгодно.
 • Перевести в готівку WebMoney Ви можете за допомогою грошових переказів, таких як Anelik, Contact, Unistream. Виконуєте транзакцію і забираєте суму в одному з відділень даних компаній.
 • Електронна комерція. Висновок фінансів також здійснюється за допомогою інших платіжних систем. Наприклад, ви можете прикріпити до Вашого WMZ - QIWI-гаманець і моментально обмінювати суми.
 • А також рекомендується відкрити віртуальну карту - це майже те ж саме, що і пластикова карта, але їй не зможете розплатитися в супермаркетах. Тільки в Інтернет-магазині. На карту переносяться гроші з гаманців.

Через пластикову картку

Здійснювати висновок ваших фінансів через банки дуже зручно. Для початку, отримаєте формальний атестат , Далі відправте скан вашого паспорта на перевірку. Після того, як отримаєте схвалення переходите до наступних дій:

 1. Зайдіть у відповідний розділ Keeper Standart.

  Зайдіть у відповідний розділ Keeper Standart

 2. Виберіть переклад на банківську карту.
 3. Прив'яжіть картку до вашого рахунку. Це дозволить набагато простіше виводити гроші.
 4. Виберіть номер гаманця і виставите ліміт.
 5. Далі, якщо не хочете налаштовувати автоматичні / періодичні платежі, то просто натисніть "Авторизуватись".
 6. Введіть дані вашої картки і підтвердіть реєстрацію.

Виведення грошей з WebMoney на карту VISA: Відео

Грошові перекази

Ще один варіант, як перевести в готівку гроші з WebMoney - це використовуючи такі сервіси, як Анелік, Контакт або Юністрім.

 1. У відповідному розділі:
 2. Виберіть необхідний метод
 3. Потім виберіть потрібний ресурс.
 4. Перевірте дані і йдіть далі.

Засоби доставлять в відділення протягом всього лише однієї години і за 30-ть днів їх необхідно забрати. Ви завжди можете контролювати історію ваших транзакцій. А також катастрофічно необхідно, щоб ви вказали вірні паспортні дані. Інакше не зможете забрати суму.

Як зняти або вивести гроші з Вебмані: Відео