WebMoney Take - Перевести в готівку вебмані в Донецьку - Висновок вебмані Донецьк, зняти webmoney, виведення грошей з вебмані, оплата послуг online.

  1. Де і як зняти вебмані в Донецьку
  2. Висновок вебмані на карту банку
  3. Виведення WebMoney і податкова

Бізнес в інтернеті вже далеко не новина, і ті, хто стикається з ним у повсякденному житті, давно оцінили його переваги. Робота фрілансера (людини займається професійною діяльність в мережі Інтернет) дуже тісно пов'язана з вебмані, і, відповідно, їх необхідно періодично переводити.

Звичайно, існує досить багато товарів і послуг, які можна оплатити через інтернет , Заплативши webmoney - мобільний і стільниковий, хостинг, товари для будинку, одяг і багато іншого. Дуже зручно проводити оплату житлово-комунальних послуг через webmoney. Але, все ж, від реальних паперових грошей нікуди не дітися, тому завжди залишається актуальним питання: "Як перевести в готівку вебмані"?

Де і як зняти вебмані в Донецьку

сьогодні зняти вебмані в Донецьку досить просто, сервісів що надають подібні послуги досить багато. Ви можете легко знайти де перевести в готівку вебмані, пошукавши в інтернеті. Правда комісія за переведення в готівку webmoney часом варіюється в великому діапазоні. Прийнятна комісія за виведення вебмані становить 5-6%. Нижче навряд чи знайдете, а от верхня межа приблизно доходить до 10%. Введення грошей на гаманець через термінали міста обходиться приблизно в 12% від суми.

Одним з дуже зручних способів є і залишається обмін зі своїми колегами-фрілансерами. Їм потрібні вебмані, вам - готівкові, або навпаки. Переводите WMU їм на гаманець, а вони дають готівку. Переклад вебмані з гаманця на гаманець відбувається миттєво, плата за переказ складає 0,8%. Мінус способу - може не бути такого знайомого або знайомих. В цьому випадку ви можете звернутися за допомогою на цьому сайті.

Варіант номер два - звернутися до офіційних дилерів WebMoney, який, чомусь недоступний в Україні, виходячи з даних сервісу Geo.WebMoney.ru. Отримати готівку можна скориставшись системою грошових переказів. В такому випадку, крім комісії самого обмінного пункту (близько 4-5%), з суми буде вирахувана плата за послуги системи переказів.

Висновок вебмані на карту банку

І третій варіант, найбільш підходящий для тих, хто постійно працює з інтернет грошима - це висновок через банк. Для цього необхідно отримати «формальний атестат», який присвоюється за поданням документів (скан паспорта та ІПН). Висновок відбувається або безпосередньо на карту, або через посередника. Таким посередником, зокрема, є Українське Гарантійне Агентство. Термін виведення становить 1-5 банківських днів. Відсоток за виведення 0,8% + комісія, з якої банк пропонує перевести в готівку webmoney. У Донецьку такий висновок можна здійснити через будь-який банк надає такі послуги, наприклад, ПриватБанк, Альфа-Банк, ПУМБ, УкрСиб і інші. Природно, плата за виведення у всіх різна. Істотним недоліком такого способу переведення в готівку є обмеження на валюту. Зняти з гаманця можна тільки WMU, тобто тільки українську гривню. Як краще вивести WMZ - про це в окремій статті.

І ще один, поки що екзотичний, але цілком реальний і зручний спосіб - вивести webmoney на банківську касу. Головна перевага цього способу полягає у відсутності посередників в особі обмінників.

Виведення WebMoney і податкова

Необхідно відзначити, що як тільки ви проводите обмін WM на товари, послуги або готівку грошові кошти, ви потрапляєте в податкове поле і зобов'язані вносити ці гроші в податкову декларацію. А потім, відповідно, платити з них податок. Так що, якщо вам потрібно перевести в готівку вебмані , Не поспішайте заводити банківську карту - невеликі суми краще виводити за допомогою приватних осіб оформляючи це як повернення боргу або невикористаних коштів.