2300-річний грецький золотий вінок знайдений під ліжком в Сомерсеті

Надзвичайно рідкісне золоту прикрасу, якому за оцінкою фахівців більше 2 000 років, було знайдено під ліжком в будинку англійського графства Сомерсет, передає tert.am з посиланням на Euromag.ru.
Грецький золотий вінок на голову датується, як вважають фахівці, 300 роком до н.е. Прикраса було виявлено у звичайній картонній коробці в скромному помешканні міста Тонтон.
Літній господар будинку, який знайшов вінок, побажав не розголошувати свого імені. Аукціоніст оцінив знахідку англійця в як мінімум 130 000 євро.
Як пише Daily Mail, прикраса знаходиться в хорошому стані, не дивлячись на вік. У Стародавній Греції такі вінки одягали під час релігійних церемоній для імітації живих рослин зі справжніми листям. Вони також служили призами на атлетичних і артистичних змаганнях.
Традиційно на золотих вінках зображували гілки лавра, мирта, дубових і оливкових дерев, які були символом таких понять, як мудрість, торжество, родючість, світ і чеснота. Через крихкості прикраса носили тільки в особливих випадках.
Подібний золотий вінок останній раз продавали з аукціону в 2012 році. Тоді лот був куплений за 260 000 євро. Знахідку англійця виставлять на торги 9 червня.

І вас вилікують: знайдений спосіб впоратися з любовної залежністю