Стиль вінтаж в інтер'єрі

Ретро стиль - не єдиний напрямок в дизайні, в якому активно використовуються предмети старовини. Сьогодні лампові радіоприймачі можна інтегрувати в дизайн будь-якого житлового простору, але особливо виграшно ці інструменти виглядають в інтер'єрі в стилі вінтаж.

Сьогодні лампові радіоприймачі можна інтегрувати в дизайн будь-якого житлового простору, але особливо виграшно ці інструменти виглядають в інтер'єрі в стилі вінтаж

Фото Анатолій Айрапетянц

Французьке слово «vintage» довгий час використовувалося в контексті виноробства. «Вінтажні» вино ставало після закінчення довгого терміну витримки, коли винятковий смак і колір відрізняли його від інших напоїв своїм високим класом і дорожнечею. Дизайн інтер'єру в стилі вінтаж зберіг в собі тягу до речей з довгою історією, багатим минулим і високою якістю виконання.

Стіни і покриття для підлоги слідують оформляти у світлих тонах Стіни і покриття для підлоги слідують оформляти у світлих тонах. Колірна гамма може варіюватися від білого і бежевого до світлих відтінків блакитного і зеленого в поєднанні з сірим кольором. Щоб не перенавантажувати інтер'єр, дотримуйтеся одного основного кольору, підбираючи до нього близькі відтінки. Якщо фарбування стін Ви віддаєте перевагу обклеювання шпалерами, вибирайте трубки з великим малюнком. Бажано не відходити від теми старовини і дотримуватися малюнка і фактури, популярної на початку минулого століття. Для того, щоб додати кімнаті солідності і «багатства» використовуйте в деталях кольору золота і латуні.

Оформляючи інтер'єр кімнати в стилі вінтаж, будьте уважні при виборі меблів. Цей напрямок не терпить нових речей, вважаючи за краще їх вмісту комор і комірок. Для декору Вам підійдуть старі лампові радіоприймачі, важкі дубові столи і стільці, масивні дзеркала, ширми і інші автентичні предмети. Використання старовинних предметів в стилі вінтаж додає особливу родзинку в нейтральний і спокійний стиль інтер'єру.

Не бійтеся перетворити вітальню або спальню в музейний експонат. Досить слідувати основним принципам зонування і декорування житлового простору:

  1. Не слід виключати зручність в догоду старовини. Вантажний інтер'єр не постраждає, якщо на додаток до антикварних стільців Ви придбаєте зручну софу нейтрального кольору;
  2. Використовуйте настінні дзеркала різних розмірів, щоб візуально збільшити простір. Пограйте з рамами у дзеркал, нехай вони відрізняються за формою і фактурою;
  3. Поєднуйте речі різних культур і епох. Поєднання радянського лампового радіоприймача, французьких декоративних подушок і елегантною шкатулки для прикрас тільки пожвавить інтер'єр.

Щоб включити старе радіо в інтер'єр, не обов'язково дотримуватися стилю вінтаж. Ви також можете зробити акцент на предметах старовини в таких напрямках дизайну як стімпанк і ретро.

Ви також можете зробити акцент на предметах старовини в таких напрямках дизайну як стімпанк і ретро