Смайли вк - коди всіх смайлів вконтакте

  1. Історія виникнення цих звичних картинок У 21 столітті спілкування з друзями в соціальних мережах...
  2. Як користуватися кодами смайлів для вконтакте

Історія виникнення цих звичних картинок

У 21 столітті спілкування з друзями в соціальних мережах складно уявити, не використовуючи смайли вк. В останні 3 роки смайли просто захопили всі сфери нашого повсякденного життя, їх показують по телевізору, говорять про них по радіо, використовують в описах на youtube і звичайно ж коди смайликів використовують в усіх відомих і маловідомих соціальних мережах.

Кожен з нас звик відправляти усміхнені і сумні пики, квіточки і машинки, жести і інші різні картинки. Ми називаємо їх смайликами, але мало хто знає що вони називаються emoji .

Емодзі були придумані в далекому 98 році японським Shigetaka Kurita, які займався розробкою однієї інтеренсной інтернет-платформи. Японія частенько привносить в наш світ різні форми мистецтва. Назва emoji містить в собі 2 ієрогліфа: "e" позначає "малюнок", а "moji" позначає "знак" або "символ".

Зарубіжний світ звернув увагу на маленькі картиночки в 2011. Саме в цей рік емодзі були включені в стандарт Unicode. Пізніше apple додав їх в клавіатуру на своїх пристроях під управління операційної системи iOS. Тепер уявити наше спілкування в соціальних мережах без смайлів просто неможливо.

Сьогодні листуючись у вашому розпорядженні 1017 різних кодів смайликів, чого цілком достатньо. Можливості самостійно розробити новий смайл і додати його в бібліотеку на жаль поки немає.

Для зручності всі 1017 кодів смайликів розбиті на 24 категорії, представлені нижче. Наприклад ви можете подивитися смайли вк про зиму або смайлики вк про новий рік

Для зручності використання ми також розбили їх на 60 тематичних наборів:

Стандартний набір смайлів ви можете побачити переключившись в режим Мінічаті і натиснувши на зображення круглого усміхненого чоловічка в правому нижньому кутку:

Стандартний набір смайлів ви можете побачити переключившись в режим Мінічаті і натиснувши на зображення круглого усміхненого чоловічка в правому нижньому кутку:

Де можна використовувати коди смайлів вконтакте

Смайли вконтакте наведені на нашому сайти ви можете використовувати практично скрізь:

  1. У коментарях
  2. В постах на стіні паблік і груп
  3. У повідомленнях на стіну вашим друзям
  4. В особистих повідомленнях
  5. У статусах

Як користуватися кодами смайлів для вконтакте

  • Вибираємо вподобаний смайл з потрібної категорії
  • Копіюємо його код праворуч від картинки, використовуючи праву кнопку миші або комбінацію клавіш ctrl + c
  • Вставляємо скопійований код використовуючи праву кнопку миші або комбінацію клавіш ctrl + V

Спеціальано для вашої зручності ми розмістили форму коментування соцільной мережі. Просто скопіюйте потрібний код, вставте його в коментар і натисніть відправити, щоб подивитися як це виглядає.

Спробуйте прямо зараз і переконайтеся що це дуже просто!

Популярні емодзі серед користувачів