Місячний гороскоп - ЛЕВ

  1. Місяць у ЛЬВОВІ Місяць у Леві наділяє людину привабливістю, чарівністю, пристрасністю, помпезністю,...
  2. діти
  3. жінка
  4. Яку жінку шукає чоловік - місячний ЛЕВ?
  5. здоров'я
  6. сумісність

Місяць у ЛЬВОВІ

Місяць у Леві наділяє людину привабливістю, чарівністю, пристрасністю, помпезністю, бажанням блищати і грати, бути завжди в центрі подій. Він сильно переживає, якщо на нього не звертають уваги, ігнорують його або недостатньо, на його погляд, цінують і люблять. Грати на публіку, беручи участь в якомусь модному реаліті-шоу, - одне з головних задоволень в його житті!


Егоцентричний, властолюбний, пихатий, здатний красиво подати себе. Місячний Лев вельми ласий до лестощів, хоча часто і не зізнається собі в цьому. Така людина болісно уразливий, але це найчастіше викликано його завищену самооцінку і непомірними претензіями до навколишнього світу. Навряд чи він здатний на глибоку прихильність і справжню дружбу. Якщо йому хтось подобається чи не подобається, це надовго, він досить стійкий і постійний у своїх звичках і захоплення.


Місячні Леви - великі цінителі мистецтва у всіх його проявах. Вони можуть стати хорошими художниками, дизайнерами, ювелірами, візажистами та стилістами. Леви - завзяті театрали, і з них часто виходять непогані режисери, актори, театральні художники. Добре ладнають вони і з дітьми - серед них багато педагогів.

Ставлення до матері

Особистість матері і свої відносини з нею дорослі люди з таким становищем Місяця схильні або звеличувати, або драматизувати. "Вона - яскрава особистість і людина незвичайних душевних якостей. Лише завдяки їй мені вдалося стати в житті кимось" або "Вона - дуже владна жінка, яка завжди придушувала і мене і всіх рідних, я абсолютно не можу з нею спілкуватися (мені важко протистояти її впливу) "- такі основні варіанти характеристик в цьому випадку.

діти

"Постійне" сприйняття властиво дітям, Місяць яких знаходиться в Тельці, Леві, Терезах або Водолії. Для них важливіше за все сформований у свідомості образ, звичне кліше того, як заведено, як повинно бути. Все, що відбувається навколо, розглядається як би через його призму: звичні чи обстановка і дії, чи знайома ідея, характерно чи настрій. Їм важко змінюватися і підлаштовуватися. Вони потребують підтримки та уваги матері постійно. Навіть коли її немає поруч, вони повинні бачити знаки її уваги. Все, що відбувається з ними вони трактують з точки зору наявності чи відсутності турботи про себе з боку матері.


У дитинстві для такої людини важливіше знайомі стану і ситуації. Ця дитина може по десять разів на дню дивитися одну і ту ж книжку, щодня грати з Вами в одну і ту ж гру і до чотирнадцяти років вимагати, щоб на ніч йому співали колискову. Звичайно, все це необхідно дозувати, але ні в якому разі не можна його цього позбавляти, тим різкіше. У цих ситуаціях для нього важливіше за все стан контакту з Вами, через яке він пізнає Вашу любов до нього. Або просто стан комфорту, через яке він знайомиться зі світом.

жінка

Жінки, народжені при такому положенні Місяця, - природжені актриси. Вони обожнюють увагу, компліменти і подарунки. А на які компліменти і подарунки можна розраховувати, займаючись господарюванням і живучи звичайним життям? Ось і намагається така жінка так організувати свій побут, щоб в ньому завжди залишалося місце для свята.

Рада чоловікові, який вибрав таку жінку в дружини: захоплюйтеся нею. Захоплюйтеся тим пересоленим супом, який вона приготувала вчора, сьогоднішніми підгорілими макаронами і її завтрашніми кулінарними шедеврами. Бачачи Вашу любов, вона буде здатна на будь-які подвиги заради Вас, тоді як нудьга тільки забирає її здоров'я і сили. Що ж стосується її відносин з дітьми, то тут можна бути спокійними: нічого важливішого виховання власного чада для неї немає і бути не може. Емоційний зв'язок з дитиною у таких жінок дуже сильна. А пристрасність, з якою вони займаються своїм чадом, не залишає жодних сумнівів у тому, що цікавіше цього заняття в її житті немає.

Яку жінку шукає чоловік - місячний ЛЕВ?

Обраниця такого чоловіка повинна бути яскравою і творчою особистістю. Такий, щоб її не соромно було продемонструвати оточуючим, коли вони з'являться дружною сім'єю до кого-небудь в гості. Всі повинні падати зі стільців від карколомно його дружини. Тоді він буде щасливий. І зовсім не обов'язково розповідати знайомим, що готувати вона вміє тільки фірмовий торт у свята, а зварити картоплю для її проблема. Для цього чоловіки набагато важливіше, щоб його супутниця була красунею і прекрасної коханкою. А для побутових потреб можна найняти і домробітницю.

здоров'я

Місячні Леви особливо схильні до серцево-судинних захворювань. Такі люди нерідко страждають хворобами хребта.

сумісність

Творчий і дуже плідний контакт і взаємний потяг у Місяця в Близнюках можливі з Місяцем у Львові. Дві активні, "вогняні" Місяця подібні за темпераментом і по проявах, вони прекрасно ладнають один з одним і багато один одному прощають, приймають один одного такими, якими вони є. Дане поєднання дуже сприятливо для любові, для різностатевих відносин. Між цими людьми часто спалахує пристрасть, яка активно розвивається і довго не згасає.


Місяць у Леві притягається до Місяця в Тельці, легко може виникнути всепоглинаюча пристрасть, але, на жаль, дуже часто без взаємності - Місяць у Тельці місячний Лев може сильно дратувати, втомлювати своєю театральністю і химерністю, і вона буде прагнути уникнути цих відносин. Та й місячним Льву врешті-решт може набриднути занадто одноманітний, спокійний, ледачий і гармонійний партнер. У будь-якому випадку цей зв'язок буде, швидше за все, недовговічною і важкої для обох. Для дружніх і приятельських відносин це поєднання краще, але довго ці люди разом бути не можуть.


Позитивний, творчий і плідний контакт і взаємний потяг у Місяця в Близнюках з Місяцем у Львові. Таке поєднання дуже сприятливо для любові, для різностатевих відносин, непостійних і легких. Для співпраці гірше, вони будуть підводити один одного і нічого серйозного зробити не зможуть. Зате з цих двох людей може вийти чудовий творчий тандем, вони здатні стати співавторами, партнерами по танцям, музиці, по театральній студії.


З Місяцем у Львові у місячного Рака можливі хороші відносини, особливо між чоловіком і жінкою. Вони тягнуться один до одного, і перш за все місячний Лев тягнеться до місячного Раку. Ділові відносини між цими людьми менш успішні, але, якщо місячний Лев - начальник, а місячний Рак - підлеглий, все може скластися якнайкраще.


Двом Лунам у Леві важко один з одним, особливо в одностатевих контактах. Дружба у таких людей навряд чи складеться, також це несприятливе поєднання для ділового співробітництва - можливо, лише в спільній творчості: на грунті занять мистецтвом ці дві людини знайдуть взаєморозуміння. Для різностатевих відносин такий варіант більше підходить, але і тут може виникнути багато складнощів. У цієї пари будуть виникати постійні конфлікти, їм важко разом.


З Місяцем в Діві у місячного Лева навряд чи складуться гармонійні відносини. Це важке поєднання, особливо в плані особистих і сімейних відносин. Набагато сприятливіші може скластися ділове співробітництво, особливо за умови, що місячний Лев - начальник, а місячна Діва - підлеглий.


Відмінна взаємодія у Місяця в Леві з Місяцем в Терезах. Їм легко і комфортно разом - як в плані особистих взаємин, так і в діловому співробітництві. Це прекрасне поєднання для шлюбного союзу, а також для спільної творчості.


З Місяцем в Скорпіоні дуже дивне емоційне взаємодія, неоднозначне, хворобливе, незважаючи на сильне взаємний потяг і тяжіння. Вони тягнуться один до одного і одночасно відштовхуються, але це той випадок, коли людям неймовірно важко розлучитися, і у цієї пари за умови певної роботи над собою є прекрасні шанси на тривалий союз і знаходження гармонії у відносинах. Гарне поєднання для шлюбу, для любовних відносин. Ділове співробітництво малоймовірно.


З Місяцем в Стрільці хорошу взаємодію двох споріднених душ, активний обмін енергією, схоже сприйняття світу. Прекрасне поєднання для любові, для сімейних відносин, для дружби - щасливий союз може тривати довгі роки. Творчий союз також може бути прекрасним - ці два Місяці емоційно підживлюють творчу природу один одного, прагнуть до активного обміну і спільних дій.


З Місяцем у Козерозі можливі дружба або ділове співробітництво. Для любові і шлюбу це невідповідний поєднання. Відносини можуть довго протриматися на взаємній повазі або на грунті прихильності до спільного дому і дітям, але справжня любов і пристрасть навряд чи можливі.


Місяць у Леві тягнеться до Місяця у Водолії, але це тяжіння часто виявляється навзамін. Відносини, швидше за все, будуть важкими і конфліктними, хоча розлучитися їм складно - вони занадто добре доповнюють і підтримують один одного, їм неймовірно цікаво разом. Ці відносини можуть різко і болісно розриватися, а потім відновлюватися знову, але в будь-якому випадку цим людям нудьгувати не доведеться. У цій парі буде безліч сварок і розбіжностей.


Відносини з місячними Рибами будуть складатися непросто і навряд чи принесуть відчуття щастя і гармонії. Місяць у Леві тягне до Місяця в Рибах, але Місяці в Рибах часто буває важко і некомфортно з Місяцем у Львові. Шлюбний союз може виявитися важким і виснажливим для обох, а в деяких випадках - навіть трагічним. Це поєднання більш сприятливо для дружби або для ділового співробітництва, спільної творчості. Місяць у Леві в цьому союзі домінує, а Місяць у Рибах займає підлегле становище, і це необхідно враховувати.
А на які компліменти і подарунки можна розраховувати, займаючись господарюванням і живучи звичайним життям?
Яку жінку шукає чоловік - місячний ЛЕВ?