Ганьба столиці: Хто зверне увагу на проблеми київського ж / д вокзалу

Станцію "Київ-Пасажирський" можна назвати серцем залізничної системи України. Складається станція з трьох вокзалів - Центрального, Південного, Приміського, - які "перетравлюють" щодня тисячі людей. Однак чи зручна їхня інфраструктура? Чи створені умови для користування послугами "Укрзалізниці" людьми з особливими потребами? Постараємося відповісти на ці питання.

Починаємо рух з боку Центрального вокзалу. З першими проблемами стикаєшся моментально. На сходах банально немає пандусів для підйому по ним людей, що пересуваються на візку. Всередині будівлі звична суєта. Два ескалатора, ведуть нагору, працюють справно. Ліфти, на жаль, для підйому не передбачені.

Уже в центральному критому наземному переході, де можна спуститися до платформ, і починаються перші труднощі. Люди змушені тягнути важкі сумки в руках. Так, спуски до платформ некруті і короткі, але це буває часом важко для літніх людей і батькам з дітьми. Навіть здоровій дорослій людині з сумками подібні фізичні вправи заподіюють незручність, коли особистих речей багато. Для людей з інвалідністю сходи не обладнані пандусами.

Для людей з інвалідністю сходи не обладнані пандусами

Варто зазначити, що подібна проблема існує і в підземному переході від Центрального до Південного вокзалу. Тільки там сходи ведуть нагору на платформи, що ускладнює пересування. Ліфти присутні, але не працюють. Ескалатори в переході з боку Центрального вокзалу не працювали, а з боку Південного - працював лише ескалатор для спуску. Тобто для людини на інвалідному візку - це шлях в одну сторону. Спустився, а далі розбирайся сам.

При будівництві Південного вокзалу частина проблем з інклюзивним змогли вирішити. Пандуси присутні, як і пологі заїзди. Сумки можна не нести в руках, а котити на роликах. Інформаційні табло розміщені досить високо, і розглянути їх людям з проблемами зору, наприклад, автору статті, буває важко. Хотілося б, щоб невеликі інформаційні табло або інформаційні термінали були встановлені на рівні очей.

Ліфт функціонує, але ось з ескалаторами знову біда. Скрізь працює тільки одна лінія. Знову-таки, піднятися в центральний зал, щоб посидіти і випити кави, людині з особливими потребами не вийде.

До платформи Приміського вокзалу людині на візку спуститися легше, але вона розташована занадто низько, щоб можна було піднятися в вагон електрички.

Навколо Центрального вокзалу, особливо біля входу в метро, ​​ведеться нелегальна торгівля. МАФи перекривають дорогу для пішоходів, в тому числі і пандусні з'їзди. Після "диких" підприємців на вулиці часто залишається бруд.

Після диких підприємців на вулиці часто залишається бруд

Журналістам інформаторів вдалося поспілкуватися з людиною на інвалідному візку, який підтвердив описані проблеми.

"Варто було вирішити проблему з доступністю платформ. Рідко коли поїзди подаються на першу платформу. З боку Центрального вокзалу візочник не підніметься. Там немає ні пандусів, нічого. Бракує і ліфтів. Для людей з обмеженими здібностями він не пристосований ", - прокоментував він.

В цілому ми хотіли б звернути увагу ПАТ "Українські залізниці" і міської влади на зазначені проблеми київських центральних вокзалів. Адже транспортні послуги повинні бути доступні для всіх верств населення. Адже вокзал - це одне з перших місць, яке відвідує гість столиці або іноземний громадянин. І його вперше враження важливі, оскільки формують ставлення до відвідин міста. Крім того, продумана інфраструктура вокзалу продемонструє, що міська влада дбає про громадян.

Антон Візковскій

Роман Півників

для інформаторів

Однак чи зручна їхня інфраструктура?
Чи створені умови для користування послугами "Укрзалізниці" людьми з особливими потребами?