Замовити нові автобуси VOLVO Compass на 50-55 місць в компанії Автогід

  1. Схема салону VOLVO Compass
  2. Зовнішній вигляд автобуса VOLVO Compass

2015 рік випуску, можна замовити 2 однакових автобуса!

Кількість місць: 53 + 1

Клас: VIP

Ціна: від 1350 руб / год

Мінімальне замовлення: 4 + 2 години (9000 руб)

Трансфер в аеропорт Домодєдово: 9450 руб

Трансфер в аеропорт Шереметьєво: 9450 руб

Оренда на весілля: 6 + 2 по 1800 руб / год


Оренда на весілля: 6 + 2 по 1800 руб / год

Комплектація:

  • КОНДИЦІОНЕР КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • м'які зручні розкладаються крісла
  • подвійні склопакети
  • Мультимедіа система
  • DVD монітор 19 і 17 дюймів
  • мікрофон для гіда
  • салон ЛЮКС

Схема салону VOLVO Compass

Схема салону VOLVO Compass

Зовнішній вигляд автобуса VOLVO Compass

Зовнішній вигляд автобуса VOLVO Compass

Сучасне суспільство вимагає комфорту у всьому, в тому числі і в транспортних засобах. У повсякденному житті багато з нас користуються особистим транспортом або послугами таксі. А що робити великого колективу, який бажає вирушити, наприклад, на екскурсію або організувати вилазку пікнік? Приміські та міжміські електрички і автобуси ходять за розкладом, слідують строго до станції прибуття і далеко не завжди відрізняються підвищеним комфортом. Тому найвірнішим рішенням для групових поїздок буде оренда великого автобуса класу люкс.

Компанія Автогід 77 може запропонувати автобус на 55 місць марки VOLVO Compass. Ця модель була випущена в 2013 році. Зовні вона дуже приваблива, а всередині - затишна. Оренда автобуса на 55 місць допоможе вирішити «транспортну» проблему на весіллі, корпоративі чи будь-якому заміському заході. Поїздка в автобусі класу люкс НЕ буде стомлюючої, дозволить гостям розслабитися і доїхати до місця святкування і назад з комфортом. Зручно орендувати автобус і для виїзної конференції - її учасники прибудуть на місце бадьорими, зі свіжими думками.

Замовити автобус у компанії Автогід 77 нескладно. Вам необхідно лише зв'язатися з менеджерами і розповісти про свої побажання: кількість автобусів, число пасажирів, дата поїздки, приблизні часові рамки і так далі. Всі ваші побажання будуть враховані.

Оренда автобуса на 55 місць - це не тільки зручно, але й економічно вигідно. Наприклад, на весіллі вам не доведеться платити за наймання безлічі легкових автомобілів або таксі. Ви не доведеться зіткнутися з плутаниною, коли гості не знають, в який саме машині вони їдуть і з ким і чиє саме таксі тільки що приїхало. Вашим гостям не доведеться самим сідати за кермо, а значить, на святі вони зможуть розслабитися і випити за здоров'я молодих.

Оренда великого автобуса може виручити і при проведенні корпоративу або дня народження на природі. Всі гості прибудуть на місце святкування одночасно, не буде стомлюючого очікування що запізнюються і поспіху тих, хто не встигає. Ви не будете прив'язані до громадського транспорту і зможете насолодитися святом.

Замовте великий автобус класу люкс в компанії Автогід 77. Ви будете приємно вражені демократичними цінами і високою якістю обслуговування. Поїздки в автобусах цієї компанії проходять з комфортом і залишають в пам'яті пасажирів тільки приємні спогади.

Тому, якщо Вам потрібен автобус на весілля, достатньо зателефонувати нам по телефону: 8 (495) 646-64-77 або 8 (916) 656-93-76. Оренда автобусів на весілля від транспортної компанії Автогід - це завжди якість і відповідальність перед своїми клієнтами.

Також рекомендуємо:

А що робити великого колективу, який бажає вирушити, наприклад, на екскурсію або організувати вилазку пікнік?