Серіал «Воскресіння в женской бане» - Коли дивитися? О 04:20 (12 липня 2017), Владивосток

  1. Любов ненавмисно нагряне Подруги в лазні продовжують розмову про любов: добре чи погано, якщо любов...
  2. тривалість
  3. У ролях
  4. режисери
  5. виробництво

Любов ненавмисно нагряне

Подруги в лазні продовжують розмову про любов: добре чи погано, якщо любов несподівано вторгається в життя, і що краще - випробувати її, або зовсім не знати про неї ... Ось яку історію розповіла Маша. У невеликому містечку знімався фільм, в якому був зайнятий улюбленець публіки красень Андрій Макаров. Гримера студії на один день замінила місцева перукар - молода чарівна жінка Соня - дружина і мати сімейства. Макаров, природно, зачарував Соню. При знайомстві він попросив: "Тільки не закохуються в мене", застрахувавши себе від яких би то не було докорів сумління. У його гримерці ніхто не міг перешкодити їм. Провівши Соню додому, актор поцілував її. Це побачив чоловік Соні Борис. Подружжя розлучилося, але незабаром Борис повернувся. Тільки для Соні короткий роман з актором не пройшов безслідно, і спогади про це не дають їй спокою.

Тільки для Соні короткий роман з актором не пройшов безслідно, і спогади про це не дають їй спокою

+16

НТВ

Помилка в розкладі

Подруги в лазні продовжують розмову про любов: добре чи погано, якщо любов несподівано вторгається в життя, і що краще - випробувати її, або зовсім не знати про неї ... Ось яку історію розповіла Маша.

У невеликому містечку знімався фільм, в якому був зайнятий улюбленець публіки красень Андрій Макаров. Гримера студії на один день замінила місцева перукар - молода чарівна жінка Соня - дружина і мати сімейства. Макаров, природно, зачарував Соню.

При знайомстві він попросив: "Тільки не закохуються в мене", застрахувавши себе від яких би то не було докорів сумління. У його гримерці ніхто не міг перешкодити їм. Провівши Соню додому, актор поцілував її. Це побачив чоловік Соні Борис. Подружжя розлучилося, але незабаром Борис повернувся. Тільки для Соні короткий роман з актором не пройшов безслідно, і спогади про це не дають їй спокою.

тривалість

50 хвилин

У ролях

Ірина Мазуркевич, Ігор Ліфанов, Андрій Ільїн, Інна Гомес, Ярослав Бойко, Євгенія Добровольська, Марія Куликова, Дмитро Астрахан, Олена Внукова, Єгор Бероєв, Олег Акулич, Анатолій Журавльов, Лариса Маршалова, Ольга Нефедова, Лариса Грібалева, Тамара Лисицька, Ігор Христенко

режисери

Ольга Ланд

виробництво

Кіностудія "Надія"

Росія

2005