Внутрішній світ человекаКак наркотики впливають на психіку человекаКак наркотики впливають на психіку людини

Чи замислювалися ви над питанням, чому серед наркоманів більший відсоток складають підлітки і молодь Чи замислювалися ви над питанням, чому серед наркоманів більший відсоток складають підлітки і молодь? Та тому що люди, які схильні до цього страшного пристрасті, довго не живуть. Але крім час свого здоров'я, наркомани небезпечні для суспільства, так як заради дози, готові на все. лікування наркоманії на сьогоднішній день здійснюється в спеціалізованих установах.

Як впливають наркотики на мозок?
Всім відомо, що нашим організмом керує мозок. І навіть одного разу вживши наркотичний засіб, людина робить непоправну шкоду для себе, так як під дію наркотику в мозку виробляється дофамін, від якого відбувається почуття ейфорії і задоволення. Щоб організм стійко звик до наркотичних засобів, знадобиться всього кілька доз.

Як впливають наркотичні препарати на нервову систему?
Ми часто чуємо, що всі хвороби походять від нервів. Це означає, що нервова система є для людини однією найважливіших залишають організму. При вживанні будь-яких видів наркотичних засобів, нервові клітини руйнуються і відновленню не підлягають. Уже з попаданням в організм перших доз, відбувається порушення психіки. У людини в гіршу сторону змінюється характер, він стає невиразним і розсіяним, порушується пам'ять, знижується розумова діяльність. Дуже часто поведінка наркомана стає невпізнанним. Підлітки-наркомани перестають сприймати батьків.

Наркотики і психіка людини
Почавши приймати наркотичні засоби, людина замикається і перестає сприймати все навколо. Його психіка стає нездоровою. В характері спостерігаються такі риси, як нечесність, непорядність, брехливість, байдужість до інших, черствість. Заради чергової дози, наркоман здатний на будь-який вчинок: крадіжку і, навіть, вбивство. Метою їхнього життя ставати тільки - черговий укол. Для повернення хворого до нормального життя знадобиться тривале лікування в спеціалізованих медичних центрах.

Як впливають наркотики на інші людські органи?
Наркотичні препарати надають згубний вплив на весь організм в цілому. Так, при палінні наркотиків, завдається великої шкоди легеням. Спочатку це виражається в постійному кашлі, а потім велика ймовірність злоякісних ущільнень.

У любителів наркотичних засобів страждає серцево-судинна система. Пульс або частішає, або стає уповільненим (залежно від наркотиків), артеріальний тиск знижується або підвищується. Організм схильний до інфарктів або інсультів. Всього за кілька років вживання наркотичних речовин, серце наркомана стає подібно серцю столітнього старого.

Якщо у наркоманів з'являються діти, то вони народжуються вже залежними від наркотиків. Дуже часто залежні від наркотичних засобів люди є імпотентами.

Чи замислювалися ви над питанням, чому серед наркоманів більший відсоток складають підлітки і молодь?
Як впливають наркотики на мозок?
Як впливають наркотичні препарати на нервову систему?
Як впливають наркотики на інші людські органи?