Чи варто відкривати карту Кукурудза після закриття Евросети?

  1. Зв'язковий навчався працювати з Кукурузою
  2. А навчився «грі в наперстки»
  3. Закрити Кукурудзу або відкрити?
  4. «Метнув гадюка і немає» Кукі

Життєвий цикл колись популярної карти Кукурудза, після об'єднання Евросети із Зв'язковим, можливо, підходить до завершення. Поки, про це говорять лише непрямі факти, але їх багато. У схожих ситуаціях з іншими картами через 1-1.5 року програму закривали, «Видоївши» клієнтуру до кінця. У випадку з Кукурузою все може закінчиться ще швидше, користувачі просто «пересядуть» на більш вигідні карти з тих, що вже є в наших гаманцях. Мені, як власникові Кукі з 2013 року, хотілося б розуміти, які перспективи у карти, що потрапила в руки нових, аж ніяк не святих, власників.

Що ж сталося з Кукурузою?

Проведемо маленьке «розслідування».

Зв'язковий навчався працювати з Кукурузою

Життєвий цикл колись популярної карти Кукурудза, після об'єднання Евросети із Зв'язковим, можливо, підходить до завершенняВласникам Кукурудзи від Зв'язкового було мало користі

Ще зовсім недавно, тільки близько 500 точок продажів Зв'язкового вміли працювати з картою . Це було дуже мало. Уявіть, в Пітері (!) Всього три салону поповнювали її рахунок

  1. Три магазину на «маленький» Пітер ...

    вул. Прибережна, будинок № 18, літера А, Пн-Нд (10: 00-21: 00) (перевірив, приймають);

  2. пр-т. Індустріальний, будинок № 25, літер А, Пн-Нд (10: 00-22: 00) (навіть, протестували, поповнення пройшло);
  3. вул. Савушкина, будинок № 3, літера А, приміщення 6Н, Пн-Нд (09: 00-22: 00) (уточнили дзвінком по телефону).

Правда, підтримка мережі стверджувала, що були ще точки, що працюють з Кукой. Мені не вдалося знайти їх. Активним користувачам Кукі це доставляло масу незручностей, якщо салони Евросети поблизу від них закривалися, поповнити Кукурудзи було неможливо. Тільки 25-го липня повідомили, що Зв'язковий, з горем навпіл, освоїв поповнення Кукі в своїх точках продажів

аналогічний проект РокетБанк теж змінив господаря, перейшовши від Відкриття «під крило» банку QIWI. Про це також повідомили 25-го липня, але вже 24-го в QIWI випускали карту новим клієнтам.

Не знаю, як Ви, а я відчув різницю ...

А навчився «грі в наперстки»

З 2-го липня власників карток World «обрадували» майже повною ліквідацією бонусної винагороди за покупки. Тепер, нам належить від щедрот «благодійника» 0.7% відсотка винагороди, та й той з « нечесним »Підрахунком.

Як для Вас, чи велика різниця між цифрою «0» і «0.7»? Я різниці чомусь не відчуваю ...

Не кажучи вже про те, що ліквідацію бонусної програми, одночасно зі злиттям мереж, не проводять. Виробничий ризик (злиття) НЕ МОЖНА поєднувати з фінансовим (урізання бонусів). Про це знає кожен студент 3-го курсу фінансового вузу. Охопила жадібність? Можливо, але більш імовірно, що спрацював інший психологічної ефект: все, що дісталося задарма, не цінується. А Кука дісталася їм задарма.

Якщо це припущення вірне, то в руках нового господаря Кукурудза стане «дійною коровою». Тоді неминучі плата за обслуговування, смс-інформування, платні страхові захисту «дірки від бублика» і жодного рублика на користь клієнта. 😥

Закрити Кукурудзу або відкрити?

Уява нового господаря Кукі вже малює натовпу нових клієнтів, які, по всій великій Росії, беруть в облогу Зв'язковий. Дійсно, бажаючих отримати ЦІЛИХ 0.7% бонусних рубля будуть мільйони !!!

Я ж, зі свого боку, серйозно обдумував, чи не розрізати чи Куку вилітаю? Користі-то в точності НУЛЬ. Але вирішив зберегти, як резервну карту. Обов'язково відключивши всі платні сервіси, типу подвійний «вигоди» і т.п. До пори до часу, полежить на полиці. На випадок втрати основної картки (зараз, це Білайн), її блокування або псування.

«Метнув гадюка і немає» Кукі

Чи зможемо ми, коли-небудь, повернути Кукурудзу в повсякденний гаманець, де вона пролежала у мене 5-ть довгих років? Зважуючи всі ЗА і ПРОТИ, схиляюся, що навряд чи. Ось, якщо б Зв'язковий розширив функціонал карти, додав би можливостей в особистий кабінет, повернув бонусну програму, шанс був би.

Зараз, його немає.

Що ж сталося з Кукурузою?
»?
Охопила жадібність?
Я ж, зі свого боку, серйозно обдумував, чи не розрізати чи Куку вилітаю?