Сайти знайомств: хто хоче, шукає можливості, хто не хоче - причини

Давайте поговоримо про сайти знайомств

Давайте поговоримо про сайти знайомств. По правді кажучи, клієнтам, у яких проблеми зі спілкуванням з протилежною статтю, я їх рекомендую.

знайомитися в житті, звичайно, краще, ніж в мережі, менше фантазій. Все видно майже відразу - склеїться або не склеєні при нормальному відчутті себе і іншого зрозуміло з перших хвилин. Ініціаторами знайомства в житті можуть бути і жінки, але це не в нашому менталітеті. Наша панянка звикла сидіти у вежі і чекати, поки принц на коні до неї дострибне.

Хоча є прості і дуже жіночі способи знайомства ... Але, напевно, для цього потрібно відчувати себе жінкою, причому бути исцеленной від травм. Треба вміти витримати погляд іншого, вміти витримати близьку дистанцію, вміти заговорити першою .... О, тут відкривається широкий простір для страхів: від страху відкидання до страху бути поганою дівчинкою.

Гра (а флірт і знайомство - це гра) вимагає внутрішньої свободи і драйву. Якщо в голові занадто багато тарганів, гра не включиться. А без неї краще і не починати знайомство, все одно завалити своєю незручністю і відчуттям недоречності. Легкість - запорука успіху при знайомстві.

У цьому сенсі сайти знайомств - гарне рішення для одиноких людей уникнути прямого контакту з іншою людиною. Є можливість сховатися і сховатися в своїй нірці, зачинивши кришку ноутбука, якщо щось піде не так.

Крім того, сайти знайомств дозволяють побачити, наскільки багато самотніх людей протилежної статі. Часто жінки скаржаться, що немає вільних чоловіків (читай, "я їх не бачу в своєму оточенні"), сайти знайомств відкривають картину, що чоловіків багато різних з різним ступенем свободи. Там взагалі є вибір, треба тільки чітко розуміти, кого ти шукаєш і з якою метою. При цьому бажано собі не брехати: якщо заявляєш, що хочеш серйозних відносин, а сама вважаєш, що це неможливо з тобою або неможливо на сайті, тоді заявляй те, у що віриш.

Деякі жінки бояться поганих повідомлень від не надто адекватних чоловіків. Але тут все, як у житті: можуть сказати "ні", можуть послати, можуть ... Мало що у людини на умі. Як і в житті, в мережі є фільтр: не подобається, що не спілкуйся. Якщо дуже боляче від чужої грубості і хамства, то це з психологом треба розбирати. Взагалі, питання оточення - це питання особистісних кордонів.

Сайт знайомств - це варіант, дуже хороший варіант відчути, поісследовать, як влаштований протилежну стать. Правда, якщо йти туди зі своєю лінійкою "всім чоловікам одне треба" або "всі баби меркантильні", то саме таких ви там і знайдете. Вибірковість сприйняття!

А якщо ви типу хочете відносин, але впевнені, що сайт знайомств вам нічого не дасть, то ви не хочете відносин. Ваше несвідоме вам це не дозволяє, а відмова від доступних способів їх мати - це всього лише форма опору, а не ваші переконання.

Хто хоче, шукає можливості, хто не хоче - причини.

З любов'ю, Лілія Ахремчик, тренер, психолог, коуч