Де відсвяткувати Новий рік-2018 в Запоріжжі: огляд закладів та актуальних цін

Довгоочікуваний Новий рік скоро розтопить лід всіх українців, а заповітні мрії неодмінно збудуться Довгоочікуваний Новий рік скоро розтопить лід всіх українців, а заповітні мрії неодмінно збудуться. До світлого свята залишилося вже менше місяця. Саме час замислитися над тим, де провести цей чарівний вечір. Журналісти «Акценту» зробили огляд декількох закладів Запоріжжя, щоб городянам було легше орієнтуватися в цінах і визначитися з вибором.

Журналісти «Акценту» зробили новий огляд з актуальними цінами на 2019 рік і пропонують своїм читачам ознайомитись: Де відсвяткувати Новий рік-2019 в Запоріжжі: огляд закладів та актуальних цін

Monica Bellucci : Один з популярних ресторанів Запоріжжя. Новорічна програма буде насиченою: свято в стилі стиляг. Гостями вечора виступлять українські співаки, також гостей чекає привітання від Діда Мороза та Снігуроньки. Вартість входу - 2399 грн. з людини. З цієї суму 1500 грн. - депозит на кухню і бар, а 899 - шоу-програма. Для дітей віком до 6 років - вхід безкоштовний, з 6 років - півціни. В меню вказані страви, обов'язкові для замовлення. Відзначимо, ресторан також пропонує молекулярну кухню.

Відзначимо, ресторан також пропонує молекулярну кухню

Стрип-кабаре «Голий Револьвер» : Амбівалентне заклад орієнтоване на розумних, активних і сучасних людей. Ця неординарна стриптиз кабаре з високими стандартами шоу-програм. Вартість входу становить 1000 гривень з людини. З них 300 грн. - це плата за новорічне шоу, 700 - депозит на кухню і бар. Вільних місць ще багато, тому можна сміливо телефонувати і бронювати столик.

Караоке-бар «Дав і »: затишний заклад, розташоване в центрі міста, приваблює своїм інтер'єром. Щоб відзначити 2018 рік у «Дали», потрібно поспішити з замовленням столиків. Зараз вільні місця ще є. На компанію близько 6-7 осіб депозит складе 4 тисячі гривень за столик + 400 грн. з людини - це оплата шоу-програми.

Нічний клуб «Shark» : Новий нічний клуб, розташований на Пісках. Команда «Shark» запрошує провести новорічний, різдвяний вікенд разом з ними. Організатори вже подбали про подарунки і частування для Вас! Чекаємо з нетерпінням спільної зустрічі Нового Року і Різдва. Актуальної інформації про розцінки ще немає.

Ресторан «Ржевський project» : Для цінителів нічного життя паті-бар пропонує новорічна розвага. Так, вартість входу складе для дівчат 200 гривень, для хлопців - 400. При цьому мінімальний депозит 1500 гривень на компанію з 4-х чоловік. Якщо більше людей - відповідно вартість збільшиться.

Якщо більше людей - відповідно вартість збільшиться

ресторан Aristocrate : Одне з найбільш елітних закладів міста встановлює оптимальний депозит. Так, вартість на верхньому поверсі складе 1 тисяча гривень, на нижньому - 1500. У програмі - розіграші, конкурси, розваги, Дідусь Мороз і Снігуронька.

Панська хата : Ресторанно-готельний комплекс пропонує запорожцям відзначити Новий рік в затишній атмосфері і в хорошому настрої. Депозит 700 гривень з людини, 700 грн. - шоу програма.

EDISON SPACE coworking : Новорічна ніч в популярному коворкінг запам'ятається насиченою програмою. Легкий фуршет буде включати в себе холодні закуски, салати, також у вартість входить і алкогольні напої. Зараз ціна квитка - 600 гривень, але їх залишилося відносно небагато. Через деякий час вартість збільшиться до 800 грн.

Лаунж-кафе Santa Monica : Пропонує сімейну новорічну програму з 22 годин до 6 ранку. У період з 22 до 23 годин буде проводиться дитяча анімація, а з 23 до 00 відвідувачів відвідає Дід Мороз зі Снігуркою, також будуть розігрувати призи. Вхід - 1400 з людини, 700 гривень з них - це депозит на меню і бар, друга половина - шоу-програма. Також організатори свята дозволяють брати алкоголь з собою, при цьому потрібно замовити хоча б кілька пляшок в кафе.

Santa Fe : Гостей чекає традиційна жива музика. Новорічної програми як такої не буде. Цей варіант більше підходить для романтичного нового року. Вартість замовлення столика - 750 гривень з людини.

04.12.2017 17:03