Прикмети на новий, 2018 рік

 1. Прикмети на удачу і щастя
 2. Прикмети на достаток

Віримо ми або не віримо в забобони, але прикмети міцно увійшли в наш побут, і навіть в чомусь їм керують. Напередодні Нового року прикмети стають дуже актуальними, адже кожна людина хоче уникнути негараздів і прожити рік, що починається щасливо і успішно.

Напередодні Нового року прикмети стають дуже актуальними, адже кожна людина хоче уникнути негараздів і прожити рік, що починається щасливо і успішно

На які ж прикмети нового, 2018 року стоїть звернути увагу, щоб гарантовано домогтися успіху у всіх сферах життя і задобрити Жовту Земляну Собаку?

На які ж прикмети нового, 2018 року стоїть звернути увагу, щоб гарантовано домогтися успіху у всіх сферах життя і задобрити Жовту Земляну Собаку

Редакція «Так Просто!» Підготувала для тебе найдокладніший список прийме.

Прикмети на удачу і щастя

 1. Собака - це доброзичливе істота, тому зустрічати Новий рік рекомендується у великій і веселій компанії. Чим більше буде гостей в твоєму домі, тим радісніше буде наступаючий рік.
 2. Символ року треба задобрити, щоб з настанням Нового року в будинок прийшла удача і щастя. Собака любить м'ясо, тому на столі в новорічну ніч має бути якомога більше страв з м'яса і птиці , А також м'ясо на кістці, наприклад реберця. Додатково роблять салати і закуски з використанням жовтих і оранжевих овочів: моркви, солодкого перцю, яблук, оливок.
 3. Якщо ти побачиш біля будинку бродячого собаку або кішку, приголуб і погодуй тварина, тоді рік Собаки буде особливо вдалим.
 4. Важлива особливість зустрічі року Жовтої Собаки така: якщо ти проспиш бій курантів 31 грудня, удача буде тобі супроводжувати цілий рік.
 5. Бігаючи в передноворічних приготуваннях по дому, ми частенько можемо спіткнутися об поріг. Зауваж, який саме ногою ти спіткнувся. Якщо лівій - чекай дрібну невдачу, а права, навпаки, призведе до успіху.
 6. До великої удачі буде побачити уві сні напередодні Нового року або в новорічну ніч собаку.
 7. Якщо 2017 рік був для тебе невдалим, 31 грудня спали календар з роком, що минає. Пока горит папір, представляй, що позбавлятися від всіх проблем і починаєш 2018 рік з чистого аркуша.
 8. Під бій курантів очисти мандарин і поклади під ялинку. Якщо встигнеш - рік буде вдалим.
 9. Заманити в будинок удачу можна, буквально впустивши щастя в свій будинок, тобто відкривши в Новий рік вхідні двері або відчинивши вікна.

Прикмети на достаток

 1. Прикрась новорічну ялинку символічними купюрами і монетами, щоб весь рік надходили все нові грошові доходи. А під час бою курантів тримай в руці будь-яку монетку або купюру - це до достатку.
 2. Купи заздалегідь скарбничку у вигляді собаки і заповни її жменею монет різного номіналу. Постав її біля входу в будинок і попроси гостей кинути хоча б по одній монеті чисто символічно.
 3. Новий рік треба святкувати в чомусь новому, тоді і весь рік буде грошовим. Якщо за ніч переодягнутися кілька разів, у тебе часто будуть обновки. Те ж саме відноситься до оформлення будинку: купи до свята щось нове для інтер'єру, хоча б килимок або фіранки! Це приверне в будинок достаток.
 4. Не забудь покласти велику купюру в кишеню, щоб весь рік тебе не покидала фінансова удача. Якщо твій наряд без кишень, приколи банкноту шпилькою в непомітному місці. Після свята переклади її в гаманець. Купюра стане твоїм талісманом на весь рік.
 5. У Новий рік важливо викинути весь посуд, яка надбита або надколоти. Інакше ці тріщини позначаться на твоєму фінансовий стан.
 6. Кого першого оближе домашня кішка, а тим більше собака, той обов'язково збагатиться в новому році.
 7. Якщо в розпал свята у тебе засвербіла ліва рука, чекай найближчим часом більший прибуток.

Прикмети про сім'ю та дітей

 1. Поки б'ють куранти, подружжя повинні міцно триматися за руки. Цей невеликий обряд зміцнить відносини і забезпечить гармонію в сім'ї протягом всього наступного року.
 2. Пара, яка хоче скоріше зачати дитину, повинна повісити на ялинку (або покласти під неї) будь-яку дитячу річ, наприклад пінетки або соску.
 3. Щоб в сім'ї весь рік не було сварок, купи або змайструй оберіг у вигляді триколірної собаки. Поклади талісман на видне місце, щоб він оберігав тебе і твоїх близьких від сімейних негараздів, зрад і скандалів.

Побутові прикмети

 1. Перед Новим роком з дому потрібно винести все сміття, позбутися старих, непотрібних речей. Найкраще безкоштовно роздати старі речі нужденним. Це обов'язково позначиться на твоїй кармі і удачі в новому році.
 2. Якщо під час прикрашання ялинки, вона впала, поганого в цьому нічого немає, а навпаки - з дому йдуть злі сили.
 3. Як прикрасити новорічну ялинку? Вважається, що на святковому дереві обов'язково повинні бути кулі. Тоді вступає в права рік захистить господарів будинку від проблем і потрясінь, буде стабільним і спокійним. Верхівку варто встановити першої, а зняти останньої.

  Як прикрасити новорічну ялинку

 4. Останнє прикраса, зняте з ялинки, - талісман на весь рік. Повісь його в будинку до наступного Нового року.

Повісь його в будинку до наступного Нового року

І наостанок цінна рекомендація. Згадай все прекрасне, що сталося з тобою в 2017 році, подзвони своїм рідним і близьким і подякуй їх. Відпусти все погане, прости і йди з легкою душею в 2018 год!

Автор статті

Микола Ладуба

Микола Ладуба обожнює активно проводити час, займається пішим туризмом. Він великий шанувальник фантастики. Синові Миколи всього 7 років, але він розділяє татові захоплення: що може бути краще, ніж затишно влаштуватися і дивитися всією сім'єю серіал «Зоряний шлях»? Наш автор до всіх питань підходить докладно, про це говорить якість його статей. Улюблена книга Миколи - «Чорний принц» Айріс Мердок.

На які ж прикмети нового, 2018 року стоїть звернути увагу, щоб гарантовано домогтися успіху у всіх сферах життя і задобрити Жовту Земляну Собаку?
Як прикрасити новорічну ялинку?
Синові Миколи всього 7 років, але він розділяє татові захоплення: що може бути краще, ніж затишно влаштуватися і дивитися всією сім'єю серіал «Зоряний шлях»?