Статті та публікації про фен-шуй. академія феншуй

Дитяча кімната по феншуй

Дитяча кімната по феншуй

Діти, їх здоров'я, ріст і розвиток дуже важливі для кожного з батьків, тому варто приділити увагу рекомендаціям щодо облаштування дитячої з точки зору феншуй.

У сучасному світі дитяча кімната це мікро світ дитини і поєднує в собі кілька функцій: спальня, ігрова кімната, навчальний стіл і особисті інтереси малюка, в залежності від віку. Як створити гармонійний простір в дитячій - будемо розбиратися.

Феншуй ванної кімнати

Феншуй ванної кімнати

У ванній кімнаті основний стихією є Вода. Вона природно тут прибуває і тому домінує над усіма іншими стихіями. З цієї причини найбільш корисними будуть кольору стихії Води і кольору тих стихій, які дружні з Водою: Метал і Дерево.

Що таке Ци Мень Дунь Цзя

Що таке Ци Мень Дунь Цзя

Ци Мень Дунь Цзя - це давня військова наука про те, з якого напряму військо повинно підійти до повстанського війська. Ідея цієї науки полягала в тому, щоб отримати перевагу над противником, використовуючи правильний момент для нападу з потрібного напрямку. Фактично мова йшла про пересування військ. Кожен генерал імператорського Китаю повинен був знати цю науку.

Як зустрічати Новий рік Собаки

21 грудня о 19:30 за московським часом настане рік Жовтого Грунтової Собаки. Навіть якщо ви будете зустрічати його за європейським календарем 31 грудня, зробити це бажано за всіма правилами: врахувати характер нового покровителя року.

Рік Вівці або Кози? Як правильно?

Хоча в основному тварина наступаючого року називають вівцею, часом можна зустріти і назва "Коза". У чому різниця між ними?

У чому зустрічати Новий Рік 2015 році?

У році, що наступив Вівці сприятливими кольорами є відтінки зеленого і червоного. В середньому для всіх людей вони будуть корисні. Однак у кожного з нас є свої власні сприятливі кольору.

Коли починається рік Вівці?

За давнім феншуй рік починається в момент зимового сонцестояння. Це той момент часу, коли день стає найкоротшим, а ніч найдовшою. У російській традиції це називається "Зимовий сонцеворот". Починаючи з цього часу,

"Загадкова місія Ірини Зайцевої" - газета "Слово"

Виявляється, тепер багаті люди Росії, бажаючі придбати нерухомість за кордоном, висилають в «розвідку» фахівців з фен-шую - даоської практики символічного освоєння простору. За допомогою фен-шуй (дослівний переклад з китайського - «вітер і вода») можна вибрати «найкраще» місце для будівництва будинку або поховання, «правильну» розбивку ділянки.

Феншуй: додай зовні то, чого тобі не вистачає всередині

Ви все ще думаєте, що феншуй займається тільки будинками, квартирами і іншими приміщеннями? І вважаєте, що якщо поставите фігурку жаби на шафу, а під килимок покладіть монетки, то буде вам щастя і гроші?

Значить ви - жертва глянцевих журналів і телепрограм, що популяризують феншуй.
Про справжні цілі і принципи цієї стародавньої китайської науки нам розповів
президент Академії Феншуй Олександр Георгійович Аніщенко.

Змінні гілки години

Змінні гілки години

Короткий виклад доповіді, прочитаного Олександром Аніщенко на Міжнародній
конференції феншуй в Москві в квітні 2011 року.

Дивись також графіки змінних гілок для всіх широт.

Дерек Уолтерс: відгук на книгу "Китайський календар"

Цей календар випереджає всі існуючі китайські і некитайські версії не тільки ясним поданням стовбурів і гілок, а й датами сонячних і місячних місяців по китайському і звичайним календарем.

Книга "Китайський календар"

Книга Китайський календар

Видавництво: Академія феншуй.
«Китайський календар» включає в себе традиційний сонячно-місячний календар на 1900 - 2050 роки. Для прикладу подивіться розворот календаря .
Велика вступна стаття докладно описує пристрій китайського календаря і його історію. Тут можна подивитися сторінку вступної статті .
Календар доповнений великою кількістю таблиць для розрахунків методом ба-цзи і на-інь ( приклад ).
Вперше в російській літературі публікуються таблиці зірок методу цзи-вей доу-шу.

Випадок з практики Ци мень дунь цзя

Багато слухачів Академії
Феншуй знайомі з вченням Ци мень дунь цзя, древньої китайської
наукою про стратегію військових дій.

У сучасному викладі методи
цієї науки дозволяють залучити удачу в самих різних сферах життя людини
(Бізнесі, навчанні, особистих відносинах, здоров'я).

Талісмани і символи феншуй: як правильно використовувати дзеркало Багуа?

Правильне дзеркало Багуа виглядає досить просто - це плоский восьмигранник червоного кольору. В середині вставлено кругле плоске
дзеркало, по краях по колу на червоному полі розташовані білі триграми. Воно використовується для відображення негативної енергії, яка підходить до будинку з зовнішньої, вуличної, сторони. Ні в якому разі їх не можна вішати всередині квартири або всередині під'їзду, тому що вони реально шкодять всьому тому, на що вони спрямовані.

Талісмани і символи феншуй: як правильно використовувати музику вітру?

«Музика вітру» -Реальні працюючий інструмент феншуй. Але треба вміти ним користуватися.

Талісмани і символи фен шуй. Відповіді на питання відвідувачів сайту: "Які талісмани фен шуй найкраще використовувати?"

«Як би Ви порадили використовувати трьохлапу жабу? Куди краще її поставити по феншуй? Які символи феншуй Ви використовуєте в своїй роботі? »
«Які талісмани феншуй Ви радите купити? Що працює краще з Вашого досвіду консультування по феншуй? »

Як розташувати ліжко в спальні по феншуй

Як розташувати ліжко в спальні по феншуй

Саме ідеальне розташування ліжка, коли вона стоїть узголів'ям до суцільної стіни, і на цій стороні немає ні вікон, ні дверей. Ліжко не рекомендується ставити на лінії «двері-вікно», так як від вікон до дверей і навпаки йдуть потужні енергетичні потоки, відпочити під час сну, перебуваючи всередині такого енергетичного протягу буде дуже складно.

Спальня по фен-шуй

Спальня по фен-шуй

При гармонізації будинку або квартири по фен-шуй, особлива увага приділяється спальні. Адже спальня це те місце, де ми проводимо значну частину свого часу. Спальню господарів або дітей потрібно розташувати в сприятливих секторах, які визначається методом «летять зірок». У найсприятливішому секторі розташовується спальня господаря - годувальника сім'ї.

Як правильно по феншуй розташувати плиту і мийку на кухні

Як правильно по феншуй розташувати плиту і мийку на кухні

Для того, щоб правильно розташувати мийку на кухні, потрібен спеціальний розрахунок за методом «летять зірок», який підкаже як потрібно виводити негативну енергію з приміщення. Інший розрахунок потрібно зробити для визначення
правильного розташування плити.

Розташування кухні по фен-шуй

Розташування кухні по фен-шуй

Як правильно оформити кухню по феншуй?
В якому секторі квартири повинна бути розташована кухня?
Що говорить феншуй про колір меблів і стін на кухні?
Кухня - це досить специфічне місце, і специфічно воно тим, що є головним джерелом стихії вогню в квартирі.

Північ, Південь, Північно-Захід: зони феншуй підвищеної уваги

Зони, на які варто в першу чергу звернути увагу - це північ, південь і північний захід. Неправильне використання цих зон веде до проблем.

зони феншуй

«Що таке зони феншуй?», «Як визначити, де в квартирі знаходиться зона багатства по феншуй?», «Які зони можна визначити в будинку згідно з вченням фен-шуй?».

Що може блокувати приплив грошей в будинок по феншуй

Прості рекомендації феншуй, які можуть бути надані для збільшення кількості грошей без індивідуальних розрахунків квартири і особистої карти людини.

Зона багатства по феншуй: міф чи реальність?

Зона багатства або зона фінансового благополуччя, в дійсності існує не в кожній квартирі. Це особлива комбінація летять зірок, яка може сформуватися в одному з секторів квартири, але частіше за все такої зони немає в будинку, і тому немає спеціалізованої, якоюсь особливою зони багатства.

Гроші і феншуй

«Як за допомогою фен шуй залучити гроші в своє життя?»

«Як збільшити своє матеріальне благополуччя засобами фен шуй? Що рекомендує фен шуй для залучення грошей? »

«Мене дуже цікавить тема«

фен шуй і гроші

». Розкажіть детальніше, що я можу зробити, щоб кількість грошей в моєму житті збільшилася. Що говорить фен шуй на цю тему? »

Багатство по феншуй: як збільшити свої доходи за допомогою талісманів фен-шуй?

Чи є користь від носіння китайської монети в гаманці, трехлапая жаби з монеткою в роті, грошових підвісок і т.д.?

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЙДУТЬ НА ДОМУ

Багатьох жінок хвилюють питання: Як утримати чоловіка? Що робити, якщо чоловік пішов з сім'ї? Чи можна залучити чоловіка в своє життя?
Придивіться, може бути, відповіді на ваші питання криються в вашій квартирі? Читайте в новій статті! »

Як правильно вживати слово "феншуй"? "Фен шуй", "фен-шуй", "феншуй" або "фен-шуй"?

Нам часто пишуть "зробіть мені фен шуй будинку і офісу", "я хочу зробити фен шуй квартири, дитячої кімнати і кухні", "в консультації феншуй потребує моя квартира" або запитують: "Ви робите фен шуй спальні в місті Москва?". У російській мові це слово часто вживають неправильно. Більш того, неправильна форма написання слова "феншуй" вже почала входити в [...]

"Офісний Феншуй", - Наумова Олександра для газети "Робота Урал"

Якщо дати лаконічне визначення феншуй - то це наука про енергії існуючих в світі. Основоположним методом є гармонізація п'яти стихій, з яких складається весь світ - вогонь, грунт, метал, вода і дерево. Яким чином розуміння цього дозволяє створити сприятливу ділову атмосферу, знають фахівці по феншуй-інтер'єру. На питання нашої газети відповіла керівник філії «Академії Феншуй» в [...]

Інь і ян зразкового утримання

Коммерсант Гроші N44 (499) 08.11-14.11.2004г. "О, звичайно, у мене не буде грошей! У мене тигр на кухні на полиці на заході стоїть! А я ще грошей чекаю! "- наслухавшись подібних висловлювань від знайомих, масово захворіли перебудовою квартир відповідно до китайської наукою про енергії феншуй, кореспондент" Грошей "Наталія Тютюненко не витримала і пішла в рейд [...]

Я вибираю квартиру або квартира обирає мене? (Парадоксальний діалог)

Ви думаєте, що це ви вибираєте квартиру? Зовсім ні! Квартира вибирає вас! Парадоксальність цього твердження начебто відразу кидається в очі. Але давайте трохи розберемося. Дозвольте запитати: "Що впливає на життя людини?" "Так маса речей!" - відповісте ви. І це буде правильно. Але що з них найсильніше? Очевидно, ви назвете виховання і освіту, щасливі [...]

Феншуй сьогодні і завжди - частина 3

Журнал "Лабіринт людської душі" №4 2002р. У минулому номері журналу ми розглядали три види універсальної енергії Ци: Ци Неба, Ци Людини і Ци Землі. Це фундаментальне уявлення про троїчному будову світу є основою розуміння феншуй. Категорію троичности ми будемо зустрічати і при розгляді енергетичних зон простору і при вивченні характеристик часу і при аналізі енергетичної [...]

Феншуй сьогодні і завжди - частина 2

Журнал "Лабіринт людської душі" №3 2002р. У минулому номері журналу ми почали говорити про історію феншуй і про його застосуванні в стародавні часи в імператорському Китаї. Сьогодні ми хотіли б звернути погляд читача на деякі основні ідеї, які лежать в основі цієї науки і на їх прикладі дати деякі пояснення до того, чим все-таки феншуй [...]

Феншуй сьогодні і завжди - частина 1

Журнал "Лабіринт людської душі" №2 2002р. Довелось мені якось бути свідком одного вельми цікавого процесу. Група однодумців вирішила організувати Асоціацію феншуй. А для того, щоб залучити більшу кількість людей, вони вийшли на центральні вулиці і стали роздавати рекламні листівки, що розповідають про їхні ідеї і плани. Як і очікувалося, незабаром посипалися дзвінки один за іншим. В [...]

завідувачі всім

"Щотижневий журнал" 19 січня 2004р. Майстри феншуй не готові задовольнятися роллю екологічних дизайнерів. Вони хочуть більшого Скажіть, а скільки у вас коштує меблі пересунути? - такі образливі для справжнього феншуіста питання часто задають жінки, що дзвонять за телефонами, знайденим в рекламних оголошеннях (мода на псевдовосточном традиції зробила свою справу). Насправді феншуй не про меблі. [...]

Древній феншуй в сучасному житті

Журнал "Світ жінки" 2004р. Багато хто сприймає феншуй, як екзотичний світ бамбукових флейт, віял та акваріумів, штучних водоспадів і вітряних дзвіночків. Можливо з боку може здатися, ніби консультації майстра складаються в перестановці меблів, переробці сантехніки і розвішування китайських прикрас. Насправді, за всім цим стоять глибокі закони, за якими існує весь матеріальний світ нашої планети. [...]

Древнє вчення феншуй

Журнал "Управління персоналом" N15, серпень 2004р. Феншуй - це стародавня наука про енергії, які впливають на людину з боку всього того, що його оточує: меблі, колірні рішення інтер'єрів, конфігурація офісу, будинку, будівлі, розташування будівлі відносно навколишнього ландшафту, сам ландшафт, де знаходиться цей будинок, навіть місто і країна. Все це становить певний енергетичний комплекс, в якому [...]

Бесіди про феншуй

Інтерв'ю з президентом Академії феншуй Олександром Аніщенко. Газета "Родовий маєток" N22, 2004р. Чому Ви вирішили займатися феншуй? Чому я став займатися феншуй, я до сих пір не розумію, питання "чому" відноситься до рівня свідомості, а моє рішення було підсвідомим. Щось зсередини спричинило мене в цю сферу. Зовні, можна сказати, що я просто кинув все, перестав [...]

Вертикальні і горизонтальні зв'язки в житті людей

Життя людини формується з різного роду подій, які викликаються найрізноманітнішими причинами. Намагаючись розібратися, чому людина поступає тим чи іншим чином, в першу чергу хочеться відкинути убік два типу ілюзій. Перший з них - це абсолютна впевненість, що людина володар власного життя і все, що з ним відбувається, знаходиться в його руках. Другий вид [...]

Феншуйскіе настрою

Якось раз сиджу я на лавочці в парку на березі ставка. Спокійно навколо, гуси з качками плавають, іноді риба сплесне хвостом. Тихо і спокійно ... Тільки вітер іноді трохи пошумить, але так плавно, не поспішаючи. Хитати м'якою хвилею гілки і заспокоїться. Я сиджу і слухаю вітер. Ось знову він поступово піднімається, ось уже поспішає, дерева турбуються, [...]

Консультація довжиною в 12 років

Я жив в невеликому англійському містечку Мокам в будинку свого вчителя Дерека Уолтерса, широко відомого в Європі і США фахівця в області китайської астрології і феншуй. Сам Дерек жив в Манчестері, в іншому своєму будинку, приїжджаючи відвідати мене приблизно раз в тиждень або забираючи на заняття в школу феншуй, яка перебувала в Стратфорді. Якось після [...]

Випадок з практики феншуй: енергетика квартири (історія друга)

Хочу розповісти про те, що було в однієї моєї консультації. Випадок абсолютно неординарний і винятковий. Зовні здається благополучною сім'я, де всі здорові і мають достаток, насправді не так вже щаслива. Точніше сказати нещаслива абсолютно. Проживши разом п'ятнадцять років і маючи чудового сина, чоловік іде до іншої. Не так щоб зовсім йде, а [...]

Випадок з практики феншуй: покупка будинку на березі моря (Історія перша)

Людина захотів купити будинок. Яке гарне бажання! Місце пригледів - прекрасний будинок на березі моря. Краса! Уявляєте, вхід з боку набережної, на кожному поверсі величезні вікна з видом на море. Просто мрія! Покликав він мене з собою, коли в черговий раз їхав туди розмовляти з господарем. Уявіть собі будинок, що стоїть на жвавій набережній, по якій [...]

становлення Весни

Ви коли-небудь зустрічали Весну? Коли і як? Я не відразу змогла відповісти на цей дуже просте питання. Ось, наприклад, Новий рік зустрічають все, на всіх континентах і в усіх календарів, причому, жоден раз. А хто зустрічає Весну? Як ми розуміємо, що прийшла Весна? Ми - жителі великого міста, вічно поспішають у своїх справах? Ми [...]

Дієта по-китайськи

Хочете схуднути? Тоді читайте. :) Я не збиралася йти на цей семінар. «Навіщо мені ця китайська медицина? Та ще й дієтологія? »- питала я себе. Але доля розпорядилася по-своєму. Зовсім випадково, і нічого не підозрюючи, я опинилася в потрібний час в потрібному місці з усіма витікаючими з цього наслідками. Йдучи на семінар до [...]

очищення простору

Коли я тільки-тільки почала цікавитися феншуй і читати різну літературу, я, не довго думаючи, намагалася застосувати всі рекомендації на практиці. А рекомендували тоді ні більше, ні менше - почистити простір. Що таке простір і від чого його чистити, ніде особливо не розповідалося. Мабуть, все і так повинні були це знати. Я не знала, але прийняла [...]

Рік Вівці або Кози?
Як правильно?
У чому різниця між ними?
У чому зустрічати Новий Рік 2015 році?
Коли починається рік Вівці?
І вважаєте, що якщо поставите фігурку жаби на шафу, а під килимок покладіть монетки, то буде вам щастя і гроші?
Талісмани і символи феншуй: як правильно використовувати дзеркало Багуа?
Талісмани і символи феншуй: як правильно використовувати музику вітру?
Відповіді на питання відвідувачів сайту: "Які талісмани фен шуй найкраще використовувати?
«Як би Ви порадили використовувати трьохлапу жабу?