Екологія - рейтинг вузів 2015

У нашій науковій традиції прийнято розносити проблеми навколишнього середовища з різних галузей наук, і навіть термін «екологія» не має чіткого опису при всій своїй синкретичности. У західній науці вже давно користуються позначенням environmental sciences, що поступово входить в науковий лексикон як енвайроментологія - комплекс наук з вивчення та охорони навколишнього середовища, який включає в себе екологію, біологію, фізику, хімію, зоологію, мінералогію, океанології, лімнології, науку про грунтах, геологію, вивчення атмосферних явищ, геодезію, а також медицину та інформаційні технології.

Топ-10 світових вузів за фахом environmental sciences за 2015 рік складений рейтинговим агентством QS World University Rankings з урахуванням авторитетності університету, затребуваності випускників на ринку праці, академічному рівні викладання та цитованості наукових праць.

На почесному першому місці - університет Каліфорнії, Берклі (University of California, Berkely - UCB), США, який отримав від QS 97,2 бала зі 100 можливих.

Друге місце зайняв Гарвард (Harvard University), США, з 95,7 балами.

Третє місце у Цюріхського федерального інституту технологій (ETH Zurich), Швейцарія - 95,4 бала.

Четверте місце і 95,2 бала дісталися Стенфордському університету (Stanford University), США.

Кембридж отримав п'яте місце в рейтингу - 94,1 бал (University of Cambridge), Великобританія.

Шосте місце у Массачусетського інституту технологій (Massachusetts Institute of Technology (MIT)), США - 93,1 бал.

Впритул на сьомому-восьмому місцях з 93 балами - Оксфорд (University of Oxford), Великобританія, і університет з Нідерландів - Wageningen University.

Дев'яте місце у Імператорського коледжу Лондона (Imperial College London), Великобританія - 92,9 бала.

Замикає десятку лідерів Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)) - 92,6 балів.

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!