бізнес-рахунок в банку DKB або приватний рахунок для самозайнятих?

 1. 1. DKB для бізнесу
 2. Кому доступний бізнес-рахунок DKB?
 3. Примітка про поточний правове становище
 4. 2. Приватний рахунок для осіб, які працюють на себе
 5. Однак існує особливість, про яку необхідно знати:
 6. приклад:
 7. Тут короткий огляд умов ще раз:
 8. Інші теми в DKB:

На просторах Інтернету ви можете знайти суперечливу інформацію про те, чи можуть особи, які працюють на себе, відкрити рахунок в DKB і якщо так, то чи можна відкрити його як бізнес-рахунок ... ця сторінка все прояснить! На просторах Інтернету ви можете знайти суперечливу інформацію про те, чи можуть особи, які працюють на себе, відкрити рахунок в DKB і якщо так, то чи можна відкрити його як бізнес-рахунок

Подати заявку на відкриття бізнес-рахунки DKB можна тільки для певних груп професій. Особи, що працюють на себе, можуть використовувати тільки DKB Cash в якості приватного розрахункового рахунку. Детальніше про це в частини 2 цієї сторінки.

1. DKB для бізнесу

Так, DKB пропонує бізнес-рахунок. Він називається "DKB для бізнесу" і має в основному такі ж умови, що і DKB Cash для приватних клієнтів:

 • безкоштовне управління рахунком
 • безкоштовна карта Visa Business, включаючи додаткову карту
 • безкоштовне зняття готівки в усьому світі
 • відсотки на залишок
 • цілодобова телефонна лінія підтримки клієнтів
 • тільки для бізнес-рахунки: щомісячний звіт поштою;
  відкрити рахунок можуть тільки фізичні особи і організаційно-правові форми (GmbH, GbR, OOO).

Кому доступний бізнес-рахунок DKB?

Бізнес-рахунок хочуть мати сотні тисяч працьовитих осіб, які працюють на себе, представників вільних професій, власників бізнесу і інші підприємці ... Проте, тут є одна проблема:

Дозволені лише певні групи професій!

DKB пропонує бізнес-рахунок тільки деяким групам професій: нотаріуси, адвокати, арбітражні керуючі, податкові консультанти, аудитори, сертифіковані ревізори, представники лікарсько-медичних професій і фармацевти, а також менеджери з нерухомості.

Крім того банк пропонує рахунки для місцевих органів влади, наприклад муніципалітетів, міст або округів.

Якщо ви не належите до представників вищезгаданих професій або органам влади, то на даний момент у вас немає шансів відкрити бізнес-рахунок "DKB для бізнесу".

Примітка про поточний правове становище

В економічному порядку, при якому ми живемо, існує здебільшого вільний вибір підрядників. Наприклад, банк може вибирати собі клієнтів ... і існують спеціальні банки для певних груп професій, наприклад, "Німецький банк для фармацевтів і лікарів".

Раніше було ще більше спеціалізованих банків, наприклад PSD-банки. PSD означає поштово-ощадний позичкові асоціації. Раніше тільки листоноші і мають до них відношення могли стати клієнтами банку. Через кілька етапів банки стали доступнішими широкому загалу. Ми сподіваємося, що так трапиться і з бізнес-рахунками DKB.

Ми будемо тримати вас в курсі змін на нашому ресурсі (розділ коментарів в кінці сторінки).

2. Приватний рахунок для осіб, які працюють на себе

Ходять уперті чутки, що DKB не взаємодіє з клієнтами, які працюють на себе.

Правда в тому, що DKB не відчиняє бізнес-рахунок для самозайнятих (крім груп професій в п.1) - однак особи, що працюють на себе, можуть відкрити приватний розрахунковий рахунок в DKB.

Однак існує особливість, про яку необхідно знати:

Особам, які працюють на себе, DKB за замовчуванням надає кредитну лінію на карткою Visa в 100 євро. Це обумовлено тим, що DKB оптимізував процес оцінки кредитного рейтингу для працівників за наймом і пенсіонерів.

У більшості випадків кредитна лінія залежить від виплати заробітної плати або пенсії на розрахунковий рахунок. За таких надходжень, а саме по переданому цифровому коду банк автоматично дізнається, який тип доходу використовується при оплаті.

Особи, що працюють на себе, його не мають, хіба тільки вони фактично задіяні на своєму підприємстві і отримують нормальну заробітну плату (як наприклад директор-співзасновник).

Разом з тим в якості особи, яка працює на себе, ви можете використовувати карту Visa для покупок і зняття готівки в усьому світі без комісії, виконуючи при цьому наступний трюк:

збільшення кредитного ліміту за допомогою оплати

Ви перераховуєте кошти з вашого розрахункового рахунку DKB на рахунок кредитної карти DKB, і сплачені кошти завжди у вашому розпорядженні. Це врешті-решт ваші гроші.

приклад:

 • DKB відкриває для самозайнятих рахунок і виставляє кредитний ліміт (офердрафт) від 100 євро. Один раз посидіти добре в ресторані, і гроші витратяться, і карта не може використовуватися.
 • Однак якщо ви перекладете зі свого поточного рахунку 5000 євро на розрахунковий рахунок карти Visa (це займе близько 10 секунд в онлайн-банкінгу), то кредитний ліміт збільшиться до 5100 євро. З цим вже можна щось зробити, чи не так?
 • Ще одна перевага: відсоток на залишок на картці Visa набагато краще (на поточний момент 0,9%), ніж на розрахунковому рахунку (на поточний момент 0,1%).

Резюме: DKB для ділових людей

Бізнес-рахунок DKB для бізнесу доступний тільки для деяких груп професій. В як самозайнятої особи можна відкрити приватний розрахунковий рахунок в DKB. Він має точно такі ж умови як для співробітників, штатних працівників або співробітників за наймом - з однією відмінністю: кредитний ліміт становить 100 євро.

За допомогою платежів можливе збільшення кредитного ліміту карт (-и) Visa.

Тут короткий огляд умов ще раз:

 • безкоштовне управління рахунком
 • безкоштовна дебетова карта
 • безкоштовна карта VISA
 • безкоштовне зняття готівки в усьому світі (!)
 • хороші відсотки на залишок коштів
 • вигідний овердрафт
 • опціонально рахунок цінних паперів
 • відкриття рахунку онлайн,
  з Німеччини та інших держав

"Так, я хочу використовувати DKB як приватна особа"

PS: Щоб зітхнути з полегшенням!

Якщо ви є особою, яка працює на себе, вам не потрібно надавати для відкриття рахунку ніяких документів, які б підтверджували дохід, або податкових декларацій за останні роки. DKB повністю покладається на дані, які ви надаєте в онлайн-формі при відкритті рахунку.

Інші теми в DKB:

VN: F [1.9.22_1171]

Rating: 0.0 / 5 (0 votes cast)

Кому доступний бізнес-рахунок DKB?
З цим вже можна щось зробити, чи не так?