Найвигідніші депозити в рублях

Вклади в банках Москви все більше привертають людей, які хочуть зберегти свої гроші і отримати прибуток.

Для відповіді на питання, які найвигідніші депозити в рублях, слід детально вивчити всі умови. Великий відсоток не завжди означає високий дохід.

При розгляді всіх пропозицій фінансових організацій можна виділити кілька основних груп депозитів: з виплатою відсотків в кінці розрахункових періодів і з виплатою в самому кінці терміну, довгострокові і короткострокові, з можливістю поповнення і без.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: Автоматична пролонгація вкладу

Важливо врахувати, чи зможете ви достроково зняти свої гроші з вкладного рахунку. Багато банків встановлюють знижену процентну ставку на випадок розірвання договору раніше терміну. Іноді вона може досягати нуля, коли банки бажають звести втрати до мінімуму.

За деякими вкладами діють плаваючі ставки За деякими вкладами діють плаваючі ставки. Їх розмір залежить від рівня інфляції.

В цьому випадку ви можете, як отримати хороший прибуток, так і різке зниження своїх доходів. Це своєрідний ризик, що нагадує гру на фондовій біржі.

Деякі депозити припускають підвищення процентної ставки при розміщенні чималої суми на вкладному рахунку.

Для тих, хто хоче в будь-який час знімати частину своїх коштів або суму повністю, передбачені вклади до запитання. За таких депозитах звичайно невеликі ставки і прибуток.

Найвигідніші депозити в рублях зазвичай пропонуються банками в честь свят.

У цьому місяці популярними у населення є такі вклади.

  • Ергобанк - «20 років з вами» (10,75%)
  • Кредит-Москва - «Правильний вибір» (10,62%)
  • Банк «Акцент» - «Щасливий понеділок» (10,6%)
  • Банк «Балтика» - «Балтика» (10,6%)
  • Бенефіт-Банк - «Накопичувальний» (10,6%)
  • Росінтербанк - «Чемпіон online» (10,6%)
  • Діл-Банк - «Весняний настрій» (10,5%)
  • СБ Банк - «Ювілейний» (10%)
  • 2Т Банк пропонує «Внесок на термін» зі ставкою до 10,6%, яка може бути збільшена: на 1% при пред'явленні купона, на 0,8% за онлайн-оформлення, на 0,1% за кожного залученого вкладником нового клієнта.

Зовсім недавно у вкладників була недовіра до депозитів в національній валюті. Причина такого ставлення в різких скачках інфляції. Але ситуація вже змінилася, в основному тому, що відсоток по карбованцевих внесках вище.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: Вклади в фунтах стерлінгів у Москві

Відповідно прибуток буде більше, ніж за депозитом в доларах або євро. Однак, якщо рубль почне падати, то інфляція поглине все відсотки.