Нюанси здачі авто в прокат

У мене виникли деякі труднощі з погашенням кредиту. Я чув, що відмінним способом заробити гроші є здача в оренду автомобіля. Підкажіть, як правильно це зробити?

Здача особистого автомобіля в оренду це чудовий спосіб підправити свою фінансову ситуацію і навіть, заробити пристойні гроші.

Наприклад, ви купили новий автомобіль в кредит і раптом, з якоїсь причини, ви не можете погасити його. Тоді, ви здаєте авто в оренду і за рахунок грошей, які виручаєте в результаті прокату, ви віддаєте кредит. При такому способі вартість автомобіля окупиться вже за 2 роки. Так само, це відмінний спосіб прилаштувати свій автомобіль, який без діла у вас припадає пилом в гаражі.

Деякі особливо підприємливі громадяни, навіть примудряються жити на виручені гроші, ніде не працюючи і маючи пристойний дохід з прокату своєї машини. І це не дивно, адже за оренду гарної іномарки можна виручити $ 40-80 на добу.

Основні вимоги прокатних компаній це, щоб машина була справна, а зовнішній вигляд автомобіля повинен бути гідним і акуратним, без видимих ​​вад.

Якщо це так, і ви все-таки вирішили здати автомобіль в оренду, то вам слід його підготувати для прокату.

Підготовка авто до оренди

1. Якщо автомобіль у вас не застрахований, обов'язково оформите страховку автомобіля по КАСКО, щоб в разі виникнення непередбачених ситуацій отримати гідну компенсацію.

2. Перед тим, як здати автомобіль в оренду, найкраще встановити на нього газове обладнання, тим самим, виключивши використання неякісного бензину низьких показників. Крім того, значним чином підвищується час експлуатації двигуна транспортного засобу, автомобіль стає привабливим для тих, хто бажає взяти машину в оренду і заощадити на паливних витратах.

Крім того, значним чином підвищується час експлуатації двигуна транспортного засобу, автомобіль стає привабливим для тих, хто бажає взяти машину в оренду і заощадити на паливних витратах

види оренди

Є два види оренди довгострокова і короткострокова.

Довготривала, ідеально підходить, в разі якщо ви маєте в своєму розпорядженні автомобілем, який у вас без діла простоює в гаражі або ви їдете в тривалу подорож. Короткостроковий, допоможе вам вирішити короткочасні фінансові проблеми.

Кому здавати

Приватній особі, уклавши з ним спеціальний договір про оренду транспортного засобу.

Службі таксі. Якщо вибрано дане рішення, то необхідно звернутися відразу в диспетчерську. Там саме знайдуть грамотне застосування транспортному засобу, розкажуть про особливості експлуатації і допоможуть прийняти правильне рішення.

Краще звернутися до тієї службі таксі, де існує сувора дисципліна, і з машиною, взятій в оренду, будуть звертатися дбайливо, дотримуватися необхідні заходи.

У службі таксі необхідно обговорити про існування ліміту по пробігу транспортного засобу протягом дня, щоб водій не роз'їжджав по своїх особистих справах.

оформляємо оренду

1. Перш потрібно уважно вивчіть документи того, кому необхідно здати в оренду. Скласти договір, переписати паспортні дані того, кому надається автомобіль, а також реєстраційні дані.

2. Оплату рекомендується брати раз в два - три дні, щоб таким чином застрахувати себе від неприємних ситуацій.

3. У договорі краще обов'язково прописати, яким чином буде відшкодовуватися збитки разі дорожньо-транспортної пригоди або викрадення автомобіля.

На водія оформляється також довіреність на транспортний засіб. Краще, щоб водій написав розписку, в якому стані був прийнятий автомобіль, які є пошкодження на даний момент та інше.

Якщо з'являться якісь не вказані в договорі дефекти, то водій буде усувати їх обов'язково за свій рахунок.

Всі документи складаються в двох примірниках, підписуються обома сторонами, і краще запевнити їх у нотаріуса.

Всі документи складаються в двох примірниках, підписуються обома сторонами, і краще запевнити їх у нотаріуса

Підводні камені

Існують деякі моменти, які обов'язково потрібно знати власнику транспортного засобу перед тим, як здати автомобіль в оренду:

Плановий ремонт транспортного засобу краще здійснювати самостійно, щоб контролювати всі роботи і використовувати матеріали належної якості.

Необхідно систематично контролювати пробіг автомобіля, при завищенні показників, краще встановити обмеження.

Прописати в договорі всі умови, загострити увагу на всіх аспектах. Якщо виникають труднощі у формулюванні тих чи інших пунктів, або є прогалини в знаннях законодавства, краще звернутися за допомогою до юриста.

Що ще варто знати про прокатних компаніях

Клієнти компаній, що займаються прокатом автомобілів - це люди з високим доходом. Але у людей з високим доходом зазвичай є автомобіль. Навіщо ж брати його в оренду? Наприклад, тому що їх автомобіль на ремонті. Крім того, існує безліч ділових людей та туристів, які вважають за краще самі сідати за кермо в чужому місті - це надає повну свободу переміщень і до того ж дешевше, ніж брати таксі.

Інший потенційний покупець такої фірми - людина, якій час від часу потрібно продемонструвати своїм партнерам свою забезпеченість. Тому в день ділової зустрічі він бере в оренду автомобіль представницького класу.

Крім того, зустрічаються і корпоративні клієнти: багато компаній не хочуть займатися обслуговуванням свого автопарку, тому вдаються до прокату автомобілів. Великі компанії часто беруть в оренду мікроавтобус для транспортування працівників: виїзні корпоративи і тімбілдинги, виставки і конференції, розвозка з роботи / на роботу. Як бачите, клієнти досить серйозні, так що ваш автомобіль буде в цілковитій безпеці.

Більшість компаній, які займаються прокатом автомобілів, вважають за краще працювати з іномарками. На це є дві причини: по-перше, вони більш надійні, а по-друге, за їх оренду можна брати більш високу плату.

За добу оренди автомобілів економ - класу (іномарки-малолітражки) зазвичай беруть по $ 40-50 на добу, автомобілі бізнес класу (Honda Accord, Volkswagen Passat і т.п.) здаються вже за $ 80-90. Покататися на автомобілі представницького класу, такому як Mercedes або Audi A6 коштує вже $ 130-170. Вартість оренди дорогих автомобілів може доходити і до $ 250 на добу.

Найдорожчий автомобіль, що здається в оренду - лімузин. За допомогою цього довгого і розкішного автомобіля можна отримувати $ 60-70, причому не за добу, а за годину. для прокату лімузина використовується погодинна схема розрахунку оплати, так як він зазвичай потрібно тільки для короткострокових заходів, таких як весілля. І, на відміну від інших автомобілів, лімузин орендують разом з водієм.

Бізнес по здачі автомобілів в оренду циклічний. Пік продажів доводиться на літо, бо сильно росте потік туристів. Тому, набагато вигідніше здавати в оренду свій авто влітку, коли найбільш високі розцінки.

Звичайно, в бажання здати в оренду автомобіль є позитивні і негативні моменти. І щоб угода пройшла вигідно для вас, необхідно просто дотримуватися інструкції, контролювати сам процес експлуатації та чітко встановити правила договору, відстежуючи їх обов'язкове виконання.

І щоб угода пройшла вигідно для вас, необхідно просто дотримуватися інструкції, контролювати сам процес експлуатації та чітко встановити правила договору, відстежуючи їх обов'язкове виконання

Підкажіть, як правильно це зробити?
Навіщо ж брати його в оренду?