Дзеркало MIXLINE "Мальта" 800 * 550 сенсорний вимикач - компанія "Флекси"

  1. Характеристики

Код: 533672 Бренд: MIXLINE шт / фас / уп: 1/1/1 Вага: 7.5 кг Об'єм: 0.0144 м3 На складі: Москва Залишок: РРЦ: 7 757.10 a Ваша ціна: 5 746.00 a

Характеристики

  • Тип дзеркала з підсвічуванням і сенсорним вимикачем
  • полку немає

додаткова інформація

Сертифікат дзеркала Mixline Сертифікат дзеркала Mixline

Ванна кімната рідко обходиться без функціонального і оригінального дзеркала.

Компанія «Флексі» пропонує великий асортимент дзеркал оптом для ванної кімнати з нової колекції Прем'єр тм Mixline.

Сьогодні великий попит має дзеркало для ванн з підсвічуванням. Цей не тільки предмет інтер'єру, але і сучасний джерело якісного освітлення.

ДЗЕРКАЛА З ЗОВНІШНЬОЇ ПІДСВІЧУВАННЯМ
За конструкційним особливостям підсвічування бувають внутрішніми або зовнішніми. Останній варіант відноситься до поширеного типу освітлення. При цьому використовуються світильники, які монтуються на раму або на стіну. Залежно від потреб в освітленні використовуються точкові прилади, які можуть бути зроблені у вигляді спитав, бра, а також оснащуватися регулюванням.

ДЗЕРКАЛА З ВНУТРІШНЬОЇ ПІДСВІЧУВАННЯМ
Дзеркало з внутрішньою підсвіткою виглядає стильно і оригінально. Прилади освітлення монтуються на тильній стороні рами. Вони можуть розміщуватися по контуру дзеркальної поверхні, збоку або навіть зверху. При використанні внутрішнього підсвічування ділянку для монтажу не обробляється амальгамою і залишається прозорим. Дану область виконують у вигляді геометричної фігури, смуги або несиметричного малюнка. При висвітленні скла візерунок набуває об'ємну фактуру і виглядає дуже стильно. Незвичайним рішенням вважається дзеркало з сенсорної підсвічуванням і датчиками руху.

ДЗЕРКАЛА зі світлодіодним підсвічуванням
Дзеркала тм Mixline зі світлодіодним підсвічуванням допомагають створювати незвичайні форми в інтер'єрі. За допомогою дзеркал з освітлювальними приладами можна виконати ідеальне зонування у ванній кімнаті. При плануванні варто враховувати, щоб у відображенні не виникало неприємних відблисків і відтінків.

Якісні та стильні дзеркала з підсвічуванням принесуть у ваш будинок затишок і радість на довгі роки.

Моделі дзеркал тм Mixline характеризуються хорошим терміном експлуатації і невеликою ціною.

Компанія «Флексі» точно і в строк забезпечить доставку всього асортименту дзеркала оптом тм Mixline по території РФ.

Наявність сантехніки на складі дозволяє нам виконувати всі оптові поставки сантехнічного обладнання.