Шафи-купе стандартних розмірів і під замовлення

Тут Ви можеш ознайомитися з якістю нашої продукції, подивитися шафи купе, вибрати необхідне Вам внутрішнє наповнення шафи купе, підібрати розсувну систему і матеріали для оформлення фасаду і купити шафу купе. Кожна шафа купе індивідуальний, замовлення може бути виконаний за запропонованим Вами ескізу.

Шафи купе виготовлені нашою компанією - це поєднання дизайну, новітніх технологій і сучасних матеріалів. Такі шафи-купе ідеально вписуються в будь-який інтер'єр, так як при її виробництві використовується найрізноманітніший асортимент матеріалів і фурнітури.На нашому сайті Виувідішь фотографії вже готових виробів і зможеш дізнатися орієнтовну вартість Вашої шафи купе.

З радістю чекаємо Вас в нашому салоні!

Деякі шафи-купе в цьому розділі абсолютно стандартні і не підлягають ніяким змінам, а деякі шафи-купе модульні в них присутня можливість додати або прибрати полку, ящик, або якийсь інший елемент вбудовується в шафу купе. Ціна на шафу купе починається від 1995 грн це недорогі шафи купе зі складу, ціна може бути більше якщо це шафа купе під замовлення з піскоструминної обробкою.
Детальну інформацію про шафу-купе читайте натиснувши на його картинку або перейшовши до відповідної категорії.
Каталог шаф-купе настільки великий що немає можливості викласти його повністю. За більш повною інформацією звертайтеся за нашими телефонами.
На нашому сайті ви можете купити підходящий саме вам шафа-купе або замовити оптимальний шафа-купе під замовлення.

Про те як оптимізувати місце в шафі-купе читайте в статті: Як організувати свій гардероб - >>

Хочете щоб ми зробили попередній прорахунок вашої шафи-купе?

У вас немає часу їхати до нас в салон, і чекати поки дизайнер намалює, а потім прорахує ваш варіант шафи-купе? Чудово!

Тоді заповніть нашу анкету, і ми зробимо ескіз і прорахунок вашої шафи-купе. Наш дизайнер зв'яжеться з вами і узгодить всі необхідні моменти.

Наш дизайнер зв'яжеться з вами і узгодить всі необхідні моменти

У вас немає часу їхати до нас в салон, і чекати поки дизайнер намалює, а потім прорахує ваш варіант шафи-купе?