Як і де взяти кредит готівкою з 20 років, як подати онлайн заявку

 1. Чи можна взяти кредит в 20 років
 2. особливості кредитування
 3. Як отримати
 4. Вимоги до позичальника
 5. Необхідні документи
 6. Взяти тільки за паспортом
 7. Які банки дають
 8. Як подати онлайн заявку

Чи можна взяти кредит в 20 років

Популярний питання у молоді - чи можна взяти кредит готівкою з 20 років?

Відповідаємо: теоретично можна, але практично дуже складно, вік в 20 років - це прикордонний вік для банку, щоб схвалити або відмовити в видачі кредиту, і причин тому дуже багато.

Детальніше про це читайте в статті, зі скільки років дають кредит банки .

особливості кредитування

особливості кредитування

Ситуація з кредитуванням молодих людей дуже непроста.

УВАГА! Російські банки практично в абсолютній більшості схвалюють кредити тільки з 21 року. З 18 років схвалюють лише кілька банків, ось докладна стаття на цю тему. Але це все тільки усні обіцянки. На практиці, банки схвалюють позики людям більш старшого віку - 23 роки

Ситуацію ускладнює:

 • поточний банківський криза, санкції Євросоюзу і як наслідок брак ліквідності (банкам не вистачає грошей кредитувати навіть «хороших» позичальників, а не те, що б займатися «екзотикою»)
 • російське законодавство, що не дозволяє отримувати законодавчі гарантії повернення грошей від боржника
 • недбалість молодих людей
 • відсутність у них кредитної історії
 • відсутність стажу роботи
 • відсутність доходів
 • відсутність достатніх доходів
 • військовий обов'язок молодих людей
 • відсутність нерухомості

Внаслідок цього виходить, що кредитувати людей молодше середнього віку для банку стає практично не реально - мінусів сильно більше, ніж плюсів. А кому потрібен цей геморой?

Запам'ятайте! Незважаючи на те, що хороших позичальників практично не залишилося, але повним божевіллям зараз банки не готові займатися, хоча раніше кредитували навіть бездомних. Кредит з 18 років або кредит з 20 років - це дуже високоризикованих продукт для банку.

Що ж виходить на практиці?

Деякі банки відзначають в опис до кредитних продуктів, що готові видати кредит з 20 років і навіть з 18, але що з'ясовується пізніше?

Так, ми видамо кредит готівкою з 20 років, але у вас повинен бути стаж роботи від 6 місяців на останньому місці роботи або 1 рік за останні 5 років. І все це повинно бути підтверджено документально. Але всі знають, що підлітків роботодавці не люблять влаштовувати в білу, або офіційно платять копійки, тільки 1 МРОТ.

Тобто, насправді, все впирається тільки в розмір доходу людини, в сталість цього доходу, а на вік позичальника банку наплювати (будь вам хоч 16 років), був би тільки білий великий дохід і паспорт громадянина РФ. Але ще, на жаль, сюди приплюсовуються стереотипи ринку, які за великим рахунком ніяк не впливають на ризики банку.

НА ЗАМІТКУ! Середній білий дохід позичальника повинен бути від 20 000 рублів і вище, щоб йому схвалили кредит, але при цьому у вас не повинно бути боргового навантаження, або у вас повинні бути вже закриті кредити.

Йдемо далі.

Військовий обов'язок підлітків чоловічої статі!

Молода людина подає онлайн заявку на кредит з 20 років, але він не відслужив в армії, у нього немає військового квитка (він бігає від призову), що це означає для банку?

Якщо видати такій людині кредит готівкою з 20 років, а його виловлять і заберуть до армії, то протягом як мінімум року він фізично не зможе гасити кредит. А якщо навіть і не виловлять, то він сам не зможе влаштуватися на офіційну роботи - його «спалить» військкомат.

Тобто, якщо хочеш кредит з 20 років - спочатку вийми та полож військовий квиток або приходь після 27 років.

Як отримати

Як отримати

Як бачите, взяти кредит з 20 років є великий і величезною проблемою. Але що ж робити, якщо гроші дійсно потрібні, адже 20-ти річний юнак, це повноцінний учасник товариства, а позикові гроші йому фактично недоступні.

У нас є кілька порад.

По-перше, один 20-річний чоловік іншому 20-річній людині ворожнечу. Є сироти, є діти багатих батьків, є у кого є нерухомість і у кого її немає.

Якщо у вас є щось ще, крім паспорта, то з цього потрібно виживати максимум.

Скажімо, якщо у вас є батьки, то вони можуть виступити в якості поручителя або созаемщика або взагалі в якості позичальника, щоб отримати кредит з 20 років, за принципом кредитного донора .

До речі, важливо і бажано знати, яка передбачена відповідальність за поручительство по кредиту .

ДЛЯ ДОВІДКИ! На жаль, останнім часом молоді люди намагаються взяти кредит готівкою з 20 років не від хорошого життя, а внаслідок того, що батьки не можуть їм допомогти або забезпечити, а крім того зараз не рідкісні випадки, коли батьки повністю закредитовані, і вони просять дітей взяти на себе кредит. При такому розкладі поручительство батьків відпадає і не є плюсом для молодого позичальника.

По-друге . Якщо у вас є нерухомість, то її можна закласти.

Але краще, звичайно ж, цього не робити, або робити тільки в тому випадку, якщо ваша ситуація на межі «життя і смерті».

По-третє . Пошукати альтернативні кредитні установи: ломбарди, мікрофінансові організації, приватних інвесторів та інше.

По-четверте . можна скористатися допомогою кредитних брокерів , Фахівців з надання допомоги в пошуку найкращого кредитного продукту на ринку. Вони здатні більш детально розглянути вашу ситуацію і порадити, що робити, щоб отримати кредит з 20 років.

Але допомога таких фахівців не є безкоштовною, а для студентів так взагалі значною.

По-п'яте, можна спробувати отримати товарний кредит (кредит на покупку товару безпосередньо на місці його продажу, без отримання готівки на руки), такі кредити коштують значно дорожче звичайних, але, правда, банки при їх видачі дивляться крізь пальці на вік позичальника, був б паспорт.

Якщо ви «купите» таким чином товар, досить дорогий товар, то потім його можна продати з рук на онлайн дошках оголошень. При цьому вам доведеться зробити певну знижку, щоб швидше реалізувати продукцію, але вона буде незначною.

Таким чином, ви отримаєте готівку, і питання в отриманні кредиту з 20 років для вас відпаде.

По-шосте. Є і ще певний набір афер з банками і кредитами, але ми не будемо вам їх радити через незаконність таких способів.

Вимоги до позичальника

Вимоги до позичальника

Отже, підсумовуючи вище сказане ...

Щоб претендувати на кредит з 20 років потрібно:

 • мати громадянство РФ і реєстрацію
 • мати трудовий стаж від 6 місяців, краще від 1 року
 • офіційний білий дохід від 20 000 рублів
 • мати хорошу кредитну історію, взагалі потрібно мати кредитну історію
 • не мати боргового навантаження
 • мати військовий квиток для позичальників чоловічої статі
 • не мати судимості і проблем із законом
 • бажано мати поручителів і власність

Необхідні документи

Необхідні документи

Щоб взяти кредит готівкою з 20 років, потрібно надати наступні документи в банк:

 • паспорт громадянина РФ
 • будь-який інший документ, що підтверджує особу
 • військовий квиток для позичальників чоловічої статі
 • довідка 2НДФЛ з місця роботи, яка підтверджує розмір доходу
 • довідка 3НДФЛ, що підтверджує додаткові доходи
 • трудова книжка
 • документи поручителів, якщо будуть задіяні поручителі і созаемщики
 • в окремих випадках банки можуть зажадати будь-який інший додатковий документ (диплом, документи від нерухомості та інше)

Взяти тільки за паспортом

Взяти тільки за паспортом

Під кредитом з 20 років за паспортом громадськість розуміє, кредит з молодих років, але видається виключно тільки по одному документу - по паспорту.

Так, є кредитні установи, які обіцяють видати кредит з 20 років за паспортом, типу Тінькофф Банк, але що виходить на ділі?

Звичайно ж, вам будуть потрібні всі інші документи, і їх буде не мало (диплом, військовий квиток, 2НДФЛ), читайте про це вище.

Ви можете і не повірити нашим словам, і продовжити з завзятістю шукати кредит з 20 років за паспортом, але ми з упевненістю стверджує, що тільки за паспортом кредити не видає ніхто, це рекламна фраза, не більше.

УВАГА! Кредит з 20 років - це один з найдорожчих видів кредитних продуктів. Тут діє закон - чим молодша позичальник, тим вище для нього буде кредитна ставка і не важливо, який це кредит (звичайний потреб або заставу нерухомості). Відсоткова ставка в 31% і вище - це звичайна справа в кредитування молодих людей. Така ставка може бути навіть в самому «дешевому» банку країни, але тільки якщо вам пощастило пройти процедуру схвалення позики.

Кредит з 20 років - це взагалі не вигідний продукт, як для банку, так і для самого позичальника. Відсоткова ставка висока, а сума позики гранично мала. Якщо вам схвалять такий кредит, то в середньому банк вам запропонує 30 000 - 100 000 рублів, рідше більше. У той час як для позичальників із середнім віком за тим же кредитним продуктом буде доступно до 1 500 000 рублів.

Які банки дають

Які банки дають

Тут ми наведемо список, які банки дають кредит з 20 років, а точніше тих банків, які заявляють про подібні свої наміри.

Найменування Вік Сума Ставка річних Ак Барс від 18 від 10 000 рублів від 21% Банк Авангард від 19 тільки кредитна карта, сума до 200 000 руб від 21% Газпромбанк від 20 до 3 000 000 рублів від 24% Московський Кредитний Банк від 18 до 3 000 000 рублів від 25% Відкриття від 18 до 15 000 000 рублів від 13,5% Совкомбанк від 20 до 300 000 рублів від 13% Тінькофф Банк від 18 до 500 000 рублів від 19,9% Хоум Кредит Банк від 18 до 850 000 рублей від 19,9%

Взагалі список таких банків постійно змінюється, всі інші показники теж (сума кредиту, процентна ставка), і як показує остання тенденція, багато банків тільки підвищують мінімальний вік кредитування, а не навпаки.

Тому взяти кредит готівкою з 20 років стає ще важче, ніж було раніше.

Як подати онлайн заявку

Як подати онлайн заявку

Для того щоб подати онлайн заявку на кредит з 20 років, потрібно як мінімум спочатку знайти кредитна установа, де обіцяють схвалити таку позику.

Далі, прикинути - а чи відповідаєте ви всім вимогам банку.

Далі - а чи є у вас всі необхідні документи.

І тільки, зваживши всі тверезим розумом, починати подавати заявку на кредит з 20 років.

Що для цього потрібно:

 • заходите на офіційний сайт банку
 • знаходите розділ «кредити» або «заявка на кредит» або кнопку з відповідною назвою, яка зазвичай є на кожній сторінці банківського сайту
 • починаєте заповнювати поля заявки

Які дані зазвичай потрібно заповнювати:

 • особисті дані (ПІБ та інше)
 • паспортні данні
 • місце народження
 • адреса реєстрації або прописки
 • дані про стаж роботи
 • дані про місце роботи
 • розмір доходу
 • вид кредиту
 • бажана сума кредиту
 • дані про родичів
 • дані про поручителів
 • наявність власності
 • дані про власність
 • та інше

Подати онлайн заявку на кредит з 20 років до деяких банки можна тут же, трохи нижче.

Сподобалося - розкажи друзям!

Оціни статтю!

Оцініть статтю


А кому потрібен цей геморой?
Що ж виходить на практиці?
Деякі банки відзначають в опис до кредитних продуктів, що готові видати кредит з 20 років і навіть з 18, але що з'ясовується пізніше?
Молода людина подає онлайн заявку на кредит з 20 років, але він не відслужив в армії, у нього немає військового квитка (він бігає від призову), що це означає для банку?
Так, є кредитні установи, які обіцяють видати кредит з 20 років за паспортом, типу Тінькофф Банк, але що виходить на ділі?