Як отримати кредитну карту з поганою кредитною історією?

Не завжди є можливість робити платежі по кредитах своєчасно. У житті бувають різні форс-мажорні ситуації. Однак такі випадки, як правило, негативно впливають на нашу кредитну історію. А негативна кредитна історія ставить під загрозу всі подальші дії в сфері кредитування ...

Що ж робити в тому випадку, коли кредитна історія, як то кажуть, «кульгає на обидві ноги», а ви хочете стати власником кредитної картки? По-перше, не сумувати. Для таких випадків є кілька варіантів розвитку подій.

Для таких випадків є кілька варіантів розвитку подій

отримати кредитну карту

Як отримати кредитну карту?

1. За програмою експрес-кредитування отримати кредитну карту , Так само як і споживчий кредит, досить просто.

Плюсом такої програми є те, що від вас не буде потрібно будь-яких додаткових документів, крім паспорта та коду платника податків. Такі позики, як правило, оформляються дуже швидко.

Вся процедура заповнення необхідної анкети і співбесіду з менеджером займає не більше півгодини. Мінусом подібних кредитів є досить жорсткі умови кредитування.

Ліміт коштів у таких кредитних карт невеликий, а відсотки досить високі. Та й пільговий період набагато менше, ніж у звичайних кредитних карт.

2. Якщо прострочення або невиплати за попередніми кредитами сталися не з вашої вини, а в силу форс-мажорних обставин, можете уявити банку докази вашої невинності.

Це може бути документ про те, що вам в минулому регулярно затримували зарплату. Або ж документ, який підтверджує, що вас звільнили з попереднього місця роботи в результаті скорочення. Або ж довідка про якусь серйозну хворобу, яка не дозволила вам вчасно погашати попередній позику.

3. Якщо на вас до сих пір «висить» непогашений кредит, а відсотки за час невиплат набігли вже дуже чималі, то для того, щоб отримати нову позику, вам необхідно провести реструктуризацію старого. Зверніться в банк, в якому ви числитеся як боржник, і спробуйте для початку вирішити ситуацію там.

Як правило, для того щоб позбутися від яких би то не було боржників і отримати назад видані кредитні кошти, банки охоче йдуть на реструктуризацію заборгованості. В цьому випадку будуть переглянуті умови погашення боргу, процентні ставки і призначені нові терміни.

4. Одним з варіантів може бути подача заявки на оформлення кредитної картки в режимі онлайн. Чим більше заявок в різні банки ви подасте, тим більша ймовірність, що в одному з них на ваш запит дадуть відповідь позитивно.

5. Якщо ж у вас з кредитною історією зовсім все погано і вам відмовляють у всіх банках, то вашої останньою надією можуть стати послуги кредитного брокера . Основний його обов'язком є ​​посередництво між банками і їх клієнтами. Кредитні брокери підшукують для вас найбільш вигідну кредитну програму, допомагають знайти спосіб поліпшити кредитну історію і вирішують питання, пов'язані з документацією.

Слід нагадати, що існують два типи кредитних брокерів - білі і чорні. Як неважко здогадатися, білі кредитні брокери вважають своїм обов'язком всіляко допомагати клієнтам. А чорні ж кредитні брокери вважають своїм «боргом» всіляко на клієнтах наживатися.

Відмінною рисою чорних від білих є те, що вони вимагають оплату заздалегідь, до виконання своїх зобов'язань. І можуть брати гроші, як то кажуть, «ні за що» або за те, що банки роблять абсолютно безкоштовно.

Як бачите, погана кредитна історія - це ще не кінець. Однак будьте уважні до своєї кредитної історії і не «запускайте» її. Вчасно погашайте все заборгованості, і тоді у вас не виникне подібних труднощів.


Що ж робити в тому випадку, коли кредитна історія, як то кажуть, «кульгає на обидві ноги», а ви хочете стати власником кредитної картки?