Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Будь-який клієнт, який хоча б раз брав кредит в банку має певну кредитну історію

Будь-який клієнт, який хоча б раз брав кредит в банку має певну кредитну історію. Ця кредитна історія по суті є інформацією про позичальника. Вона зберігається в єдиній системі. Тут відображаються такі параметри, як кількість звернень в банк, наявність або відсутність відмов у видачі, умови видачі кредиту, історія його погашення, наявність або відсутність проблем у погашенні.

При подачі заявки на кредит банк обов'язково робить запит в БКІ для того, щоб упевнитися в порядності і платоспроможності клієнта. Це дає банківським співробітникам розуміння того, з ким вони мають справу.

Варто зазначити, що кожна людина може абсолютно безкоштовно дізнатися свою кредитну історію, якщо у нього виникли хоч якісь сумніви. Протягом року можна давати один запит на безкоштовній основі. Всі подальші звернення будуть коштувати певну суму грошей.

Отримати кредит з поганою КР можливо тут . Однак, для цього доведеться постаратися. До всього іншого необхідно розуміти, що є кредити з поганою кредитною історією, а є із зіпсованою. Тобто, якщо людина просто затримав платіж - це вказує на деяку зіпсованість його кредитної історії. Зовсім по іншому справа йде з тими позичальниками, які кредит просто не погасили.

Отримати кредит з поганою кредитною історією можна в разі, якщо ви надаєте заставу у вигляді нерухомості або автомобіля. Існує також варіант звернутися в мікрофінансову організацію. Там, як правило, не виробляють занадто ретельної перевірки. Звичайно, якщо вам потрібна велика сума то МФО вам навряд чи підійде. Там видаються позики споживчі та їх розмір значно обмежений. До того ж в МФО завжди практично завжди можна зустріти високі ставки кредитування. А це влаштовує далеко не кожного. Та й погашення кредиту відбувається в дуже обмежений період часу. Що стосується банківських установ, то тут отримання кредиту з поганою кредитною історією оформити буде куди складніше. Це необхідно враховувати і бути готовим до будь-якого рішення виносилось банком.

Підпишіться на нас Вконтакте , Однокласники