Взяти мільйон в кредит: який банк оформить кредит на 1 мільйон рублів

 1. Кредит на суму мільйон рублів і більше
 2. Перешкоди в наданні кредиту
 3. Що потрібно, щоб отримати мільйон рублів в кредит
 4. Вам потрібні кошти для відкриття або розвитку бізнесу
 5. Спрощене отримання кредиту

Всі вже давно живуть в кредит. Кредитними коштами ми оплачуємо покупки здійснюючи платежі по кредитній карті, ми купуємо товари в кредит в магазинах, ми беремо кредит на освіту і здійснюємо подорожі в кредит. Збирати гроші зараз не актуально. Можна використовувати кредитні кошти і жити зараз, а збирати роками на потрібну нам річ.

Всі вже давно живуть в кредит. Кредитними коштами ми оплачуємо покупки, здійснюючи платежі по кредитній карті, ми купуємо товари в кредит в магазинах, ми беремо кредит на освіту і здійснюємо подорожі в кредит. Збирати гроші зараз не актуально. Можна використовувати кредитні кошти і жити зараз, а не збирати роками на потрібну нам річ.

Багато противники можуть заперечити, що отримуючи щось в кредит доводиться повертати суму банку більшу, ніж ви брали. Але прихильники кредитів заперечують - використання можливості отримання коштів на необхідну річ, проект, послугу виправдано, так як інфляція "з'їдає" від 7 до 12% щорічно, так чи не краще отримати гроші зараз і не поспішаючи віддавати банку. Це особливо стосується великих запланованих покупок. Фахівці порталу Credits.ru радять: якщо ви встали перед необхідністю отримати великий кредит - не поспішайте отримувати його в першому-ліпшому банку. Фахівці Credits.ru підготували для вас відповідь на питання: "Як отримати кредит на мільйон рублів і вище?".

Кредит на суму мільйон рублів і більше

Почнемо з того, що кредит від 1 000 000 рублів, видають небагато банків і мікрофінансові компанії. У деяких банків є вигідні пропозиції з кредитування юридичних осіб.

Ось кілька банків видають мільйон в кредит на різних умовах:

 • Пошта Банк - від 14,9%, макс. сума до 1 000 000 руб .;
 • Альфа Банк - від 11,99%, макс. сума до 2 000 000 руб .;
 • ВТБ 24 - від 15,5%, макс. сума до 3 000 000 руб .;
 • Московський Кредитний Банк - від 14,9%, максс. сума до 1 000 000 руб .;
 • Райффайзенбанк - від 12,9%, макс. сума до 1 500 000 руб .;
 • Газпромбанк - від 13,5%, макс. сума до 3 500 000 руб .;
 • ВТБ Банк Москви - від 13,9%, макс. сума до 3 000 000 руб.

Є й інші пропозиції в різних кредитних організаціях і банках. Залежно від ваших фінансових послуг Україн можливостей, банк може запропонувати відсоток і кредитний ліміт індивідуально для кожного кліента.Ви випадку, коли клієнту потрібна сума від мільйона і вище, будь-який банк зажадає забезпечення по кредиту. Забезпеченням по кредиту може бути застава або наявність поручителів. Обов'язково підтвердження доходу.

Перешкоди в наданні кредиту

Наявність кредитних карт з високим лімітом, може перешкодити взяти кредит на велику суму, буде це кредит готівкою, кредит на автомобіль або кредит на будівництво - не має значення. Навіть якщо ви не користуєтеся своїми кредитними картами і баланс на них 100%, для банку це все одно, для банку сумарний ліміт за виданими кредитними картками це ваше потенційне зобов'язання і теоретично ви можете витратити цю суму, тому розглядаючи заявку на мільйон в кредит і вище банк буде враховувати і ці зобов'язання і включати їх в розрахунок максимально можливої ​​суми кредиту.

Банки ретельно перевіряють позичальника. У випадку з великим кредитом кредитна історія піддається більш ретельному аналізу. Якщо у вас були прострочення раніше виданими кредитами чи є поточні кредити (в тому числі кредитні карти), то ймовірність відмови в отриманні великої суми буде велика.

Що потрібно, щоб отримати мільйон рублів в кредит

Ви вирішили купити будинок, квартиру або хороший автомобіль

У даній ситуації банк буде оцінювати розмір вашого щомісячного доходу, тобто вашу платоспроможність, стабільність вашого джерела доходів, наявність страхування, поручителів і заставу. Крім виплат по кредиту, вашого доходу повинно вистачати і на той спосіб життя, до якого ви звикли. Багато банків враховують сукупний (загальний) дохід, це означає, що сума кредиту розраховується із загальної суми доходів позичальників. У ролі созаёмщіков в обов'язковому порядку виступають чоловік / дружина, а також батьки або близькі родичі. У разі оформлення автокредиту, до вашого доходу знадобитися додати лише дохід вашого чоловіка або дружини. Не варто також забувати, що при кредитуванні завжди враховуються і додаткові способи погашення боргу, такі як бюджетні кошти, материнський капітал і інші.

Під стабільною і постійною роботою мається на увазі відповідальна посада і положення в компанії. Якщо ви є цінним співробітником, наприклад, досвідченим вузькоспеціалізованим фахівцем, то навіть у разі втрати місця роботи ви завжди зможете знайти нового роботодавця, адже кожна організація зацікавлена ​​в якісному підборі кадрів. Природно, все це враховується банком. Але для підтвердження вашої стабільності, як постійного працівника, цілком достатньо кількох років плідної праці на займаній посаді, що і буде вас характеризувати як відповідального і цінного співробітника. Ваша стабільність, як платоспроможного клієнта, визначається не тільки вашими особистими якостями та вміннями, а й самим підприємством в якому ви працюєте. Тут враховується те, як довго організація існує, робить регулярні виплати по податках, не затримує чи зарплату, наскільки успішно розвивається і які перспективи має надалі.

Як поручителів найбільше підходять люди віком від 25 до 45 років, які мають стабільний заробіток і хорошу кредитну історію. Така увага віком поручителя приділяється тому, що великі кредити, як правило, видаються на тривалий термін. В даному випадку нерухомість, що купується може виступати в якості застави. За автокредитом заставою практично завжди виступає автомобіль. Імовірність отримання кредиту тим вище, чим більш цінним є заставу.

Вам потрібні кошти для відкриття або розвитку бізнесу

Тут варто чітко розуміти що будь-який початківець бізнес є досить ризикованою справою не тільки для підприємця, а й для потенційних інвесторів. Вам доведеться надати ретельно пророблений бізнес-план, кожен пункт якого необхідно доводити маючи реальні цифри на руках. Банки, без застави в більшості випадків, вкрай неохоче видають кредити підприємцям не мають практичного досвіду. Та й самим бізнесменам досить важко довести рентабельність своєї ідеї. І якщо з отриманням кредиту на відкриття бізнесу можуть виникнути певні труднощі, то на кредит для розвитку вже готового проекту банки починають все більш активно пропонувати всілякі програми кредитування малого бізнесу. Зазвичай, для середнього та малого бізнесу видаються суми розміром до одного мільйона рублів. Найчастіше, кредит такого роду видається за спрощеною схемою строком до двох років. Але за такі умови доводиться розплачуватися високою процентною ставкою. У деяких випадках вона може досягати до 30% в рік.

Спрощене отримання кредиту

Прикладами спрощеного отримання кредитів до 1 млн. Рублів можуть бути партнери Credits.ru - мікрофінансові організації, що видають позики для бізнесу. Не дивлячись на те, що ставки досить високі, націнки в мікро і малому бізнесі все можуть компенсувати. Зате незаперечна перевага - швидкість видачі (від 2-х днів). Застава сумою до мільйона рублів можна і не надавати банку. Замість нього цілком достатньо буде наявність декількох поручителів або ж партнерів по бізнесу. Але якщо банк все ж потребують заставу, то будьте готові до прийому фахівців які приїдуть на ваше підприємство для оцінки застави і бізнесу. Обов'язковою умовою для отримання кредиту на мільйон рублів також є страхування застави.

З усього сказаного вище можна зробити простий підсумок - в разі необхідності отримання мільйона в кредит шукайте банки з відповідними під ваші умови програмами кредитування. Чим більше пропозицій ви розглянете, тим краще. Не забувайте про збір необхідного пакету документів і шукайте хороших поручителів. Будь-яка проблема завжди має рішення, просто його необхідно знайти.

Ru підготували для вас відповідь на питання: "Як отримати кредит на мільйон рублів і вище?