Хочемо знову в небо!

  1. За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації...

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. У нашій країні свято встановлене указом Президії Верховної Ради СРСР від 9 квітня 1962 року.

Свято - це завжди привід згадати про минуле і заглянути в майбутнє. Про минуле російської авіації і космонавтики можна згадувати довго і багато. Дивлячись на їх справжнє, хочеться, щоб швидше настав майбутнє, щось змінилося б.

Історія показує, що об'єднуються люди зазвичай на грунті спільної біди або загрози. Ось і авіаційно-космічної спільноти як громадське об'єднання професіоналів почало формуватися, занепокоїлася долею авіації і космонавтики в країні після закриття програми «Буран» - діяльність по його увічнення розгорнув фонд «Земля і космос», очолюваний Германом Титовим. Дещо їм вдалося - вцілів же останній «Буран» в парку ім.Горького.

У Жуковському Громадська благодійна організація КЛУБ ГЕРОЇВ МІСТА Жуковського заснована Героями Радянського Союзу і Героями Російської Федерації - льотчиками-випробувачами в 2004 році з найпершими завданнями: увічнення пам'яті літака Ту-144 - «легенди російської авіації» та інших авіакосмічних досягнень, а також великих авіаторів нашої Вітчизни. За велінням часу вона організовує свою роботу як Всеросійська громадська організація «Клуб Героїв міста Жуковського - Всеросійське авіаційно-космічний суспільство» і заявила Президенту і Уряду Росії про свою готовність очолити створення національного музею авіації і космонавтики.

Ту-144 і «Буран» - в центрі майбутнього проекту

Зусиллями Клубу Героїв Ту-144 був врятований буквально з-під ножа, відремонтований і пофарбований в початковий колір. Він викликав справжній фурор і став найбільш відвідуваним експонатом на МАКС-2007. Ностальгію за минулими досягненнями країни відчували багато громадян Росії, вносячи свій посильний матеріальний внесок при відвідуванні літака на авіасалоні.

Клуб Героїв, всупереч «глухому захисті» владних структур, продовжував свою діяльність по мобілізації влади, бізнесу та громадськості на увічнення Ту-144. При незмінній підтримці та участі ТОВ «Науково-інженерна компанія» (НІК), в тісному зв'язку з адміністрацією міста, ВАТ «Авіасалон» і ВАТ «Туполєв» з великими труднощами, за рахунок позикових коштів, але вдалося продемонструвати літак у всій красі і на МАКС-2009. Велику зацікавленість в проекті проявила німецька асоціація «Ту-144» (найбільш якісно відреставрований екземпляр Ту-144 був куплений у Росії в 2001 р. І встановлено в музеї міста Зинсхайм поруч з французьким «Конкордом»).

А що ж «Буран»? Один його примірник розчавило звалилася дахом на космодромі Байконур, оболонка іншого варто в ЦПКіВ ім. М. Горького з пророслої на крилах травою, третій - щасливець - гордо і доглянуто красується, після довгих мандрів по світу, в музеї техніки німецького міста Шпейер. Таке ось разюча відмінність у ставленні до Ту-144 і «Бурана» в Німеччині і на їх Батьківщині, славу, гордість, авторитет якої в світі вони створювали.

Авіатори, об'єднуйтеся!

Отже, досвід показує, що поодинокі проекти, розроблені ентузіастами, ніколи не втілюються в повній мірі. Клуб взявся за об'єднання зусиль усіх, для кого авіація «і життя, і сльози, і любов», хто розуміє, що в ім'я її ж майбутнього необхідно зберегти її історію.

З усвідомленням цього народилася ідея створення Національного музею історії авіації та авіаційно-космічної техніки. Знайдуться ті, хто скаже: «музеїв у нас і так достатньо» або «не до музеїв, треба галузь піднімати». Чи розуміють вони, що без порятунку національного надбання не повернути Росії звання передової авіаційної держави, а майбутнім поколінням росіян залишиться вивчати історію вітчизняної авіації тільки по картинках в книгах і фотографій в інтернеті?

музейна епопея

В Америці 322 авіаційних музею, в Європі - 173, в Азії - 25, в Австралії - 17, в Росії - 11, в Африці - 2. З трьох найбільш видатних музеїв авіації та космонавтики (в Ле-Бурже під Парижем, у Вашингтоні та в Пекіні) наймолодший - китайський, йому немає і 25 років. Одна з його експозицій знаходиться в просторому тунелі всередині гори (раніше це був ангар). Тут в основному представлені винищувачі радянського і китайського виробництва, а також літаки інших країн. В основній експозиції розміщені зразки перших літальних апаратів, зібраних ентузіастами, і перші цивільні і військові літаки, змонтовані на китайських підприємствах. На майданчику поруч з музеєм встановлено експонати, пов'язані з історією китайських ВПС - літаки національних героїв, лайнери, якими користувалися керівники КНР, наприклад, Мао Цзедун. Особливе місце займають експонати, присвячені засновнику китайської авіації - Фенг Ру, який відтворив літак братів Райт і вже В1909 р підняв свою копію в повітря. В музеї знаходиться перший літак Фенг Ру і особисті речі цього піонера китайської авіації. Чи був Китай авіаційною державою? Ні. Але при такому ставленні до історії авіації, немає сумніву, що буде!

У 90-ті роки, коли авіація в нашій країні виявилася «в загоні» і сильно ослаб приплив нових кадрів в галузь, з метою виховання і освіти молоді виникла ідея створення московського музею на Ходинці. Громадськість країни тішили розповідями і обіцянками про створення там Національного авіаційного музею, під будівництво музею була відведена майданчик. Багато авіатори не підтримували ідею розташування музею в центрі Москви, тому що було ясно: він повинен стикатися з злітно-посадковою смугою, з діючими комунікаціями аеродрому - адже літаки потрібно доставляти до музею, крім того, в його складі повинні бути літаючі експонати. Незабаром стало ясно, що в мегаполісі наступ на землю не зупинити - Ходинка стала забудовуватися офісами, спортивними і торговими будинками. Ясно, що цей музей вже не відродиться.

Музей нового типу

По ходу роботи над проектом Ту-144 (все-таки багато чого вдалося досягти!) В Клубі героїв дозрів і втілився в концепцію план створення Національного музею авіації та авіаційно-космічної техніки. У ній визначено та описано всі напрямки формування музею як закладу нового типу - від інформаційного до фінансового забезпечення.

Проект національного музею з ініціативи Клубу героїв Г.Жуковського і протягом декількох років розробляли молоді співробітниками НІК і Торгово-промислової палати РФ. Надалі до роботи над проектом приєдналися НП «Союз авіавиробників», ГК «Ростехнології» (ВАТ ТВК «Росія», ВАТ «Авіасалон» і ін.), ВАТ «ОАК», ФГУП «ЦАГІ ім. проф. М. Є. Жуковського ", ФГУП« ПІЦ », адміністрація міста Жуковського та ін.

Перша справа - врятувати, зібрати все, що залишився від могутньої авіації, розкидане по всій країні. Для того, щоб все це знайти, необхідно провести ревізію на всіх базах всіх відомств. Чи є, наприклад, в РФ двигуни для Ту-144? Є. Але ніхто не знає, де вони. Насправді у нас є все - така країна унікальна. Але все частіше відреставровані зразки радянської авіатехніки з'являються за кордоном. Цю розпродаж національного надбання необхідно припинити! Для створення музею необхідно законодавче забезпечення його діяльності, сувора заборона на знищення і державна ревізія зразків авіаційно-космічної техніки незалежно від форм власності.

У занедбаному стані знаходиться не тільки техніка, а й проекти, ідеї, відкриття, розробки, багато з яких на той час залишалися «недоробленими». Цілком можливо, що зараз вони виявляться актуальними і перспективними, адже науковий доробок в авіації і космонавтиці в радянські роки був зроблений величезний!

Вся історія розвитку авіації та космонавтики масштабно повинна бути показана в національному музеї. І головне призначення музею, поряд з історичною складовою, демонструвати величезний інтелектуальний потенціал російського авіабудування, методичні досягнення в галузі створення і випробувань літальної техніки. Ми маємо таке історичне різноманіття проектних рішень, яке дозволяло кількості на очах переходити в якість - в результаті створювалися досі неперевершені унікальні зразки літальних апаратів.

Зв'язані однією метою

Концепція передбачає, що всі існуючі зараз в країні музейні сили в області авіації і космонавтики повинні бути об'єднані, а мережа філій або самостійних одиниць Національного музею повинна покрити всю країну - на авіацію працювала вся держава! Тоді буде створено єдиний інформаційний простір і сформована потужна структура туристичних об'єктів для залучення любителів авіації і пропаганди історії авіації.

В одному тільки Жуковському перебуває більше десятка унікальних музеїв - в ЦАГІ, ЛІІ, ОКБ Туполєва, НДВП Тихомирова, НІІА, на ЕМЗ ім. Мясищева, є Жуковський міський музей, шкільні музеї. А скільки їх по всій країні! Збереження, відновлення і широкий доступ до інформації цих музеїв можливі тільки в єдиному інформаційному просторі. Авіаційних музеїв в нашій країні багато, але 95% з них знаходяться при заводах, ОКБ, НДІ, інститутах, школах. Державні ж музеї можна перерахувати по пальцях. Найбільший з них - музей ВПС РФ в Моніно, ледь животіє і виживає тільки за рахунок ентузіастів, яким не наплювати на авіацію. У Музеї історії цивільної авіації в Ульяновську експонати руйнуються на очах. У найближче десятиліття нашій країні загрожує втрата власної авіаційної історії, який не може пишатися ні одна країна в світі. Збереження, пошук і відновлення унікальних зразків авіаційної техніки сьогодні є найгострішою проблемою для всієї авіаційної громадськості.

Загальнонаціональний музей Росії не може бути тільки в одному місці. Клуб героїв ініціював концепцію і готовий взяти на себе її втілення. Черговий музей місцевого значення країні не потрібен - для відродження її колишнього авіаційного величі, виховання патріотів країни потрібно музей абсолютно нового зразка. На його базі як партнери повинні об'єднатися всі інші існуючі в країні. Музей тому і «національний», що його майданчики, будуть розміщені по всій Росії. В результаті такого проекту вони отримують потужний поштовх до розвитку. Передова, сучасний майданчик «просуне» всі інші музеї авіації. Якщо основна площадка музею буде створюватися в Жуковському, то самої суспільно значущою і статусної організацією, яка могла б очолити цей проект, безумовно, є Клуб героїв.

У статті використані матеріали журналу «Авіапанорама» №5-2008 - « Ореол авіаційної мрії »- і №1-2011 -« Ту-144 і «Буран» в центрі майбутнього проекту ». (Прим. Авт.).

Ольга КАРЕЛІНА,

спеціальний кореспондент журналу «Авіапанорама»

Опубліковано в «Жуковської газеті», №4-2013


Клуб Героїв міста Жуковського - організація, що об'єднує льотчиків і штурманів-випробувачів, жителів міста, удостоєних високих звань і нагород, і просто патріотів.

А що ж «Буран»?
Чи був Китай авіаційною державою?
Чи є, наприклад, в РФ двигуни для Ту-144?