Hyundai коригує поставки автомобілів в Україну з-за спецмита

Як повідомив «Автоцентру» комерційний директор «Хюндай Мотор Україна» Геннадій Четверухин, вже відправлена ​​прохання до компанії Hyundai Motor про те, щоб по можливості перерозподілити виробництво деяких моделей - наприклад, кількість Hyundai Elantra з двигуном об'ємом 1

Як повідомив «Автоцентру» комерційний директор «Хюндай Мотор Україна» Геннадій Четверухин, вже відправлена ​​прохання до компанії Hyundai Motor про те, щоб по можливості перерозподілити виробництво деяких моделей - наприклад, кількість Hyundai Elantra з двигуном об'ємом 1.8 зменшити, збільшивши Hyundai Elantra з двигуном 1 , 6.

Російський завод Renault припинив поставки в Україну
«Cітроен Україна» робить ставку на дизельні авто

«З огляду на підвищення мит, ми трохи змінили поставки Accent - привезли комплектацію Optima. За списком обладнання вона мало чим відрізняється від комплектації Comfort, при цьому ціна істотно нижче, - розповідає Геннадій Четверухин. - Поки зараз незрозуміло, яка буде ситуація на ринку наступні кілька місяців, і наші поставки Accent трохи обмежені в кількості і по комплектації. Зараз ми замовляємо комплектації з двигуном 1.4 Classic MT / AT і Optima MT / AT. Надалі, коли ми зрозуміємо, що відбувається на ринку, які ціни у конкурентів, цілком можливо, що комплектації будуть розширені, в тому числі двигун 1.6 ».

За словами Геннадія Четверухина, зараз під питанням стоїть можливість поставки моделі Hyundai Genesis Coupe і Veloster. «Про загальну кількість замовлень, яке ми плануємо зберігати, поки рано говорити: необхідно буде аналізувати цінову ситуацію на ринку», - зазначає він.

Також «Хюндай Мотор Україна» намагатиметься привозити в Україну дизельні версії автомобілів Hyundai. «Проблема тільки в тому, що такі моделі як Sonata і Elantra, обладнані дизелями Євро-5, і в Україні, на жаль, не поставляються. Варіанти можливі тільки по авто Hyundai i10, i20, i30 і i40 », - говорить Геннадій Четверухин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.