Новий модуль для StoreHouse 4

Компанія UCS випустила новий додатковий модуль до системи складського обліку StoreHouse 4, додаток «Оператор виробництва»

Компанія UCS випустила новий додатковий модуль до системи складського обліку StoreHouse 4, додаток «Оператор виробництва». Воно призначене для автоматизації робочого місця співробітника, який здійснює прийом і відпуск товару на складі підприємства громадського харчування, в заготівельних цеху або на фабриці-кухні, а також маркування готових страв і напівфабрикатів на виробництві.

Додаток «Оператор виробництва» дуже просте в роботі і не вимагає від оператора спеціальних навичок для роботи в складській системі Додаток «Оператор виробництва» дуже просте в роботі і не вимагає від оператора спеціальних навичок для роботи в складській системі. З його допомогою можна швидко і зручно формувати прибуткові та видаткові накладні, порівняльні відомості, забірні листи та інші документи, друкувати етикетки на товар, оформляти списання, проводити інвентаризацію. Дані про товар заповнюються автоматично шляхом пошуку по частині імені товару в базі даних StoreHouse або з використанням сканера штрих-коду. Вага продукції можна заповнювати автоматично з підключених до комп'ютера ваг. Маркування заготовок для переміщення між виробничими цехами, страв на винос і напівфабрикатів, які передаються на реалізацію, відбувається моментально, натисненням однієї кнопки. Термін придатності маркованої продукції вноситься в етикетку автоматично.

StoreHouse 4 нові функції Фабрика-кухня