Який японський автомобіль вибрати

В Європейському регіоні Російської Федерації японські автомобілі зустрічаються рідше, ніж, наприклад, німецькі машини

Але на території Далекого Сходу, а тим більше Примор'я, найбільш поширеними є саме авто японського виробництва.

Але на території Далекого Сходу, а тим більше Примор'я, найбільш поширеними є саме авто японського виробництва

Багато хто чомусь побоюються того, що кузова «японців» занадто тонкі, мовляв в російських умовах - це просто не витримають і трьох років. Але це упередження, яке потрібно викорінювати з розумів. Практика вже давним-давно показала, що кузова японський авто вельми надійні і довговічні, вони не бояться доріг поганої якості і суворого клімату. Багато деталей цих авто по живучості перевершують європейські! Наприклад, лямбда-зонд на Мітсубісі Lancer або на Тойоті - це щось з області фантастики.

Окремо давайте розглянемо деякі марки автомобілів японського виробництва. Mitsubishi з одного боку мають міцну підвіску, а з іншого боку ШТРУСи приводів коліс часто виходять з ладу. Особливо це не є рідкістю для таких моделей, як Carismo і Galant. Майстри рекомендують власникам Мітсубісі міняти пильовики раз на рік, навіть не дивлячись на їх гарний стан - так вийде дешевше.

Автомобілі Nissan доставляють своїм власникам мінімум клопоту. Машини цієї марки здатні працювати без єдиної поломки тривалий час. Несправності Ниссанов найчастіше припадають на стійки. Автоматичні коробки також досить часто виходять з ладу. Двигун такого автомобіля, як Nissan Teana характеризується невибагливістю і хорошою спаленність.

Автомобілі Subaru вважаються дуже хорошими автомобілями. Двигуни надійні, і що найважливіше, вони захищені знизу від ударів. А це для російських доріг є важливим гідністю. Єдиний мінус автомобілів Субару полягає в їх проблематичному обслуговуванні. Наприклад, банальна заміна свічок може обійтися в досить кругленьку суму, до того ж з автомобіля доведеться знімати всю навішення.

Також рекомендується крім японських автомобілів подивитися в бік корейського автопрому. Наприклад, автомобілі Hyundai Elantra дуже добре зарекомендували себе не тільки серед азіатських споживачів, але і європейських. Останнє покоління автомобілів Elantra мають масу достоїнств і що важливо - приємну вартість. У будь-якому випадку, який би вибір ви не зробили, знайте, що азіатські автомобілі - це прекрасне рішення!

Реклама