Дачні будинки з бруса

Дачні будинки з бруса і котеджі стають все більш і більш популярними

Дачні будинки з бруса і котеджі стають все більш і більш популярними. Якщо ви мрієте про власний будинок, і в першу чергу Вас цікавить його екологічна чистота і безпека, тоді дерев'яні будинки ідеальний варіант вирішення цієї дилеми. Навіть сама розкішна квартира в центрі міста, ніяк не може зрівнятися з власним неповторним будинком, який в прямому сенсі слова «дихає», і дарує своїм господарям нескінченне почуття тепла, затишку, комфорту і головне здоров'я.

Фірма «Мед» пропонує будівництво дачних, садових будиночків, котеджів, альтанок, альтанок і, звичайно ж, дерев'яних будинків під ключ. Будівництво будинків зі зрубу, оригінальні проекти, відмінну якість і помірні ціни - все це ви можете знайти у нас. Вашій увазі будуть запропоновані вже готові проекти, або наші фахівці розроблять індивідуальний проект, який буде повністю відповідати всім Вашим вимогам і Виробничі цехи по деревообрабативанію оснащені всім необхідним сучасним високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виконувати найширший спектр послуг. Камерна сушка якісно і надійно висушить деревину, що в подальшому допоможе якісно обробити зруби.

Камерна сушка якісно і надійно висушить деревину, що в подальшому допоможе якісно обробити зруби

  • Дерево здавна визнано універсальним і унікальним будівельним матеріалом.
  • Деревина характеризується такими якостями як: еластичність, міцність, теплоізоляція, морозостійкість. Застосування сучасних обробних засобів і просочень, допомагає надійно захистити деревину від гниття, різної живності і займання.
  • Дерево є природним природним кондиціонером, який добре пропускає повітря. У дерев'яному будинку завжди буде зберігатися тепло в холодну пору року, і приємна свіжість в спекотні дні.
  • Неповторна текстура дерева, приємний, презентабельний колір, і чудовий аромат. До того ж, побудувавши будинок, котедж або дачний будинок з бруса Ви повністю позбавите себе від проблеми обробки фасаду або внутрішньої частини будинку.
  • Швидкі терміни будівництва, легкість монтажу. Відсутня потреби залучення важкої техніки.
  • Легкість ваги, що в свою чергу дозволяє використовувати в якості фундаменту моноліт.
  • Екологічна чистота деревини, сприятливо впливає на здоров'я всіх мешканців будинку. Дане приміщення особливо сприятливо для проживання людей, які страждають на мігрень, безсонням і захворюваннями дихальних шляхів. Чистота повітря, рівень вологості також позитивно позначається на загальному стані людини. Підвищує життєвий тонус, покращує настрій, а неповторні аромати володіють антиалергенними і антибактеріальними властивостями.

Наша фірма пропонує повний цикл послуг з будівництва котеджів і дачних будинків з бруса. Якісне обладнання, наявність різних сортів деревини, кваліфіковані співробітники і найвигідніші ціни - все це фірма «Мед». За більш детальною і необхідною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.