Прес-форма для лиття під тиск

Сучасне виробництво має безліч способів переробити полімерні матеріали та отримати з них вироби з пластмаси. Серед них найпопулярніший - це лиття пластмас при використанні методу лиття під тиском. Разом з тим ця технологія вважається непростий за рахунок застосування спеціального інструменту - прес-форми.

лиття пластмас

Прес-форма необхідна, щоб отримати конкретний виріб, застосовується тільки з метою серійного випуску товарів. Хоча це вимагає досить багато витрат на її виробництво, спеціальна форма і метод лиття при високому або низькому тиску зіграли величезну роль для зниження підсумкової ціни на вироблені товари: адже в результаті їх вартість набагато зменшилася, а значить - зріс попит на виготовлені вироби.

Зараз застосовуються різні види прес-форм. Зазвичай вони включають в себе 2-3 поверхні, що відповідають за форму майбутнього виробу, дороговказний канал для надходження рідкого сировини, пристосування для виходу одержуваної деталі, охолоджувальний пристрій і т.д. Тип прес-форми визначається числом формують поверхонь і наявним соплом для подачі гарячої пластмаси.

Найбільш прості прес-форми з двома формують поверхнями: нерухомою матрицею і зрушуються пуансоном. Коли пластини з'єднують, вони і формоутворювальний пакет перетворюються в цілісний інструмент. Такі форми мають єдиною рознімною площиною - істотним мінусом. Виробництво складних виробів вимагає прес-форм з трьома пластинами, що утворять дві роз'ємні площині. Ці форми дозволяють краще розподіляти гарячу пластмасу всередині.

Інший важливий момент - це литник. Він може бути з холодним або гарячим каналом. У першому випадку прес-форма відрізняється низькою вартістю, якістю і простотою, а в другому - можливістю використовувати сопло ливника повторно. Адже якщо воно в результаті охолодження вироби затверділо, то просто викидається. А це означає додаткові витрати (буває, литник за вагою перевершує випускаються вироби). Крім того, прес-форма вимагає більше часу на експлуатаційне обслуговування.

Крім того, прес-форма вимагає більше часу на експлуатаційне обслуговування

У свою чергу гарячеканальні прес-форми не настільки міцні і дешеві, але підігрів ливника окупає такий інструмент. Коли литник постійно розплавлений, він не має можливості піти під час виходу одержуваного продукту, це забезпечує безвідходне виробництво і менші витрати на сировину.

Коли литник постійно розплавлений, він не має можливості піти під час виходу одержуваного продукту, це забезпечує безвідходне виробництво і менші витрати на сировину

У нашій компанії Ви можете замовити найрізноманітніші товари з пластмаси, починаючи з примітивних і закінчуючи дуже складними. Прозводство виробів з пластмаси проводиться методом лиття під тиском з використанням якісних прес-форм. Їх виготовляють професійні співробітники за допомогою надійної техніки, що дозволяє отримати оригінальну продукцію вищого класу.