Ламіновані під дерево пластикові вікна від компанії МастерГрад.

  1. Для чого ламінують віконні профілі? Білі пластикові вікна - це класика. Але що робити, якщо під...
  2. Скільки коштують вікна з ламінованих профілів?
  3. На що звертати увагу, вибираючи вікна під дерево?

Для чого ламінують віконні профілі?

Білі пластикові вікна - це класика. Але що робити, якщо під інтер'єр Вашого будинку вони не підходять? Вам неодмінно потрібні пластикові вікна кольору горіх або темний дуб. А може бути золотий дуб або махогон?

У такому випадку потрібно використовувати вікна з ПВХ-профілів, ламінованих під дерево. Ламінація - це коли на ПВХ-профіль на спеціальному обладнанні наноситься спеціальна, плівка, стійка до зовнішніх впливів.

Ламінація - це коли на ПВХ-профіль на спеціальному обладнанні наноситься спеціальна, плівка, стійка до зовнішніх впливів

Якого кольору можуть бути вікна?

Вікна можуть бути ламінування практично в будь-який колір можна зробити сині, зелені або коричневі пластикові вікна. Але, можна сказати, що це - екзотика. Тому, ПВХ - профілі нестандартних квітів привозяться на замовлення. У наявність на сладе компанії МастерГрад завжди є чотири найпопулярніших кольори: горіх, темний дуб, золотий дуб, махагон. В наявності є так само підвіконня, відливи, москітні сітки та інші аксесуари, відмінно поєднуються з вікнами цих квітів.

Скільки коштують вікна з ламінованих профілів?

Пластикові вікна стоять на 30-40% дорожче, ніж білі вікна в аналогічній комплектації. Плівка, клей і сам процес ламінування - дорогі речі. До того ж, до виробництва пластикових вікон з ламінованих профілів пред'являються більш високі вимоги. Справа в тому, що кольорові профілі сильніше нагріваються на сонці, і якщо не дотримуватися всіх вимог до їх виготовлення, їх просто «поведе» під впливом сонячних променів і вони стануть непридатними до експлуатації.

Вартість вікна з профілю Veka Euroline 60 400тг

Комплектація вікна: склопакет однокамерний 24мм енергозберігаючий, підвіконня Cristalit, відлив сталевий, пофарбований.

Москітна сітка в подарунок!

Вартість вікна з профілю Veka Softline 77 100тг

Комплектація вікна: склопакет двокамерний 36мм енергозберігаючий, підвіконня Moller, відлив сталевий, пофарбований.

Примітка: ціна вказана за вікно 1120Х1430 мм з урахуванням установки, виміру і доставки.

Примітка: ціна вказана за вікно 1120Х1430 мм з урахуванням установки, виміру і доставки

На що звертати увагу, вибираючи вікна під дерево?

  • ПВХ-профіль. Бажано, що б товщина зовнішніх стінок профілів була 3 мм. З асортименту продукції компанії МастерГрад цим вимогам відповідають профільні системи Veka Softline і Veka Euroline.
  • Колір основи ПВХ-профілів. У профільній системі Veka Euroline ламінація наноситься на білу основу. У профільній системі Veka Softline ламінації горіх і темний дуб наноситься на темнокоричневую основу. Плівка кольору золотий дуб наноситься на світлішу, карамельну основу. Вікна з профілю, ламінованого на коричневої або карамельної основі виглядають багатшими, ніж вікна з ламінуванням на білій основі. Але вікна з ламінуванням на білій основі мають більш привабливу ціну.
  • Армування. Чи не менше 1,5 мм. Важливою перевагою вікон з ПВХ Veka є застосування замкнутого армирующего елемента. Це дозволяє виготовляти не тільки красиві, але і повноцінні зламостійкі вікна.
  • При виготовленні кольорових вікон потрібно робити спеціальні отвори для вентиляції, частіше кріпити армуючий профіль. Багато виробників ігнорують ці вимоги. Результати плачевні. Наслідки проявляють себе в першу ж зиму.

Тому, вибираючи кольорові пластикові вікна, утримайтеся від поспішних рішень. Якщо Вам дали надзвичайно низьку ціну - задумайтеся: чи не намагається виробник заощадити на якості комплектуючих, а в підсумку на комфорт Вашої оселі. Відвідайте офіси компаній. Обов'язково виробництво. Подивіться, як виробляють вікна на в реальності. Замовивши вікна в компанії МастерГрад, Ви маєте можливість бути присутнім особисто, коли будуть виробляти саме Ваші вікна. Потрібно просто домовитися про це, коли будете укладати договір. Телефонуйте, якщо хочете дізнатися про ламіновані вікна більше!

+7 (727) 312-34-24

Для чого ламінують віконні профілі?
Скільки коштують вікна з ламінованих профілів?
На що звертати увагу, вибираючи вікна під дерево?
Для чого ламінують віконні профілі?
Але що робити, якщо під інтер'єр Вашого будинку вони не підходять?
А може бути золотий дуб або махогон?
Якого кольору можуть бути вікна?
Скільки коштують вікна з ламінованих профілів?
На що звертати увагу, вибираючи вікна під дерево?