Бездротовий датчик руху

  1. Як працює датчик руху?
  2. Переваги охоронного пристрою

У формуванні сучасних охоронно-пожежних сигналізацій задіяні різні пристрої, в числі яких і бездротової датчик руху. Його основне завдання полягає у виявленні живого об'єкта на підконтрольній території та повідомленні про це користувачів.

Як працює датчик руху?

Принцип дії апарату заснований на виявленні джерела інфрачервоного випромінювання, тобто тварини або людини. Якщо в поле дії потрапить невоодушевлённий предмет, то система не зреагує. Деякі моделі мають функцію «Захист від тварин». Вона виключає помилкове спрацьовування апарату при появі дрібних істот вагою, наприклад, до 12 кг: птахів, собак, кішок та інших домашніх вихованців.

Бездротовий датчик руху для сигналізації володіє кутом огляду 110 ° і здатний контролювати ділянку двору або приміщення в радіусі до 12 м. При виявленні підвищення температури і визначенні рухається живого об'єкта він посилає сигнал на головну панель системи. Якщо згідно з параметрами налаштування буде встановлено факт небезпеки, то ви отримаєте SMS-повідомлення і голосовий дзвінок прямо на свій смартфон.

Переваги охоронного пристрою

Бездротовий датчик руху торгової марки NeoGuard не тільки функціональний. Він відрізняється і позитивними експлуатаційними властивостями:

  • безвідмовно працює в широких температурних межах (-10 ° C─ + 50 ° C) і витримує високу ступінь вологості (до 90-95%);
  • не вимагає кабелю для з'єднання з центральним блоком, харчується від батарейки;
  • не привертає до себе зайвої уваги завдяки компактним розмірам і скромному дизайну;
  • установка та активація займають всього декілька хвилин.

Купити бездротової датчик руху можете в нашому онлайн-магазині. Пропонуємо тільки оригінальну продукцію від виробника, що означає гарантію якості і низьку ціну. Товар підійде для захисту житлового будинку, офісу, квартири, а також магазину, складу від несанкціонованого проникнення.

Як працює датчик руху?
Як працює датчик руху?