Датчики для світлодіодів | Інтернет-магазин світлодіодного (LED) освітлення

  1. Світлодіодні світильники з датчиком руху.
  2. Світлодіодний світильник з датчиком освітленості.

Сучасні технології не стоять на місці і науково-технічний прогрес не залишає без уваги таку сферу нашого життя, як освітлення
Сучасні технології не стоять на місці і науково-технічний прогрес не залишає без уваги таку сферу нашого життя, як освітлення. Зараз вже нікого не дивує, що світильники, які ми вибираємо додому, на виробництво або в офіс в якості джерел світла використовують світлодіоди. Десять років тому таке здавалося чимось на рівні верху інженерної думки, а сьогодні світлодіодне освітлення міцно увійшло в побут екологічно "просунутої" і економною частини населення. Розвиток відбувається як в сторону підвищення світлотехнічних характеристик, так і в бік появи додаткових суміжних технологічних пристроїв, що підвищують корисність світильників і системи освітлення взагалі. Ми говоримо про численні різновиди світлодіодних світильників з вбудованими датчиками.

Світильник стає все більш і більш складним, але це дозволяє отримати пристрої, які істотно підвищують якість життя, знімаючи з нас ряд простих завдань, про які ми постійно забуваємо, а також дозволяють нам економити електроенергію.

Сьогодні найбільш популярними є такі варіанти комплектації світлодіодних світильників:

  • світлодіодні світильники з датчиком руху;
  • світлодіодні світильники з датчиком освітленості;
  • світлодіодні світильники з датчиком руху і освітленості;
  • світлодіодні світильники з датчиком звуку.

Нижче ми трохи докладніше розповімо про першій-ліпшій нагоді даних світильників в надії, що дана стаття допоможе комусь з правильним вибором необхідного LED-світильника.

Світлодіодні світильники з датчиком руху.

Такі світильники укомплектовані спеціальним датчиком, який дозволяє фіксувати рух об'єктів і автоматично включати висвітлення. Вимкнення світла відбувається з тимчасової паузі, яку в деяких моделях світильників можна регулювати. Датчик руху може мати різний принцип детекції руху: по інфрачервоному (тепловому) випромінювання об'єкта руху, по зміні частоти відбитого сигналу (доплеровские датчики) і ін.

Найпростішим і найдешевшим є пасивний інфрачервоний датчик руху і більшість LED світильників з датчиком, оснащуються саме їм
Найпростішим і найдешевшим є пасивний інфрачервоний датчик руху і більшість LED світильників з датчиком, оснащуються саме їм. Світлодіодний світильник з датчиком руху - це дуже зручний і економічний варіант організації освітлення прибудинкової території і подібних місць, тобто, там, де ручне вмикання і вимикання освітлення або незручно / дорого реалізувати, або просто недоцільно виходячи з особливостей освітлюваної території. Дуже популярним рішенням в таких випадках є світлодіодний прожектор з датчиком руху (див. На малюнку зліва), але і звичайні на вигляд світильники можуть бути оснащені подібними пристроями, тобто ніяких обмежень в цьому відношенні немає.


В даний час з'явилися навіть світлодіодні лампи з датчиком руху. Найбільш простим прикладом може служити всім знайома лампа з цоколем Е27 звичної форми "груша" або "Class A" по-науці (див. Малюнок справа). Популярність ламп з датчиком руху зараз невелика і навряд чи сильно виросте, оскільки вартість кожної такої лампи досить істотна і часто порівнянна з вартістю світлодіодного світильника аналогічної потужності в зборі (лампа + захисний корпус + розсіювач).

Світлодіодний світильник з датчиком освітленості.

Часто, в побуті датчики вимірювання рівня освітленості називають «датчик світла»
Часто, в побуті датчики вимірювання рівня освітленості називають «датчик світла». Строго кажучи, це не зовсім вірно, але для суть розуміння, що саме реєструє датчик - таке визначення теж підходить. Основне призначення світильників, оснащених датчиком освітленості, полягає в тому, що освітлення повинно включитися і працювати в той час, коли природного освітлення недостатньо, але при цьому освітлення має бути забезпечено постійно. Наприклад, вуличне освітлення. завдання Датч